Krvácanie v 9. týždni

sandra171
22. sep 2015

Ahojte..Som v 9 tyzdni tehotenstva a objavila som si dnes na nohavickach krvavy flak..stalo sa mi to uz aj v 6 tyzdni..vtedy som hned letela k lekarovi ale povedal ze to nic nieje urobil sono a malé bolo ok..ale teraz neviem ci ked sa to zopakovalo mam tiez utekat alebo je to normalne..mate s tym niekto skusenost?..dakujem za kazdu radu

brrrrrciatko
22. sep 2015

radsej by som isla na pohotovost

seahorse27
22. sep 2015

Pohotovost urcite...

bosoriak
22. sep 2015

@sandra171 Ziadne krvacanie v tehotenstve nie je normalne. Chod k lekarovi.

katrin21
22. sep 2015

pokial vyslovene nekravacas viacej a nemas anii bolesti, asi to nic nebude.. skus byt v klude, lezat a menej chodit, pre istotu mozes zajtra zbehnut ku lekarovi, ked chces... do nemocky by som hned neletela. mozno ti da duphaston a bude to stacit...
jedz vela vit. C..

sandra171
autor
22. sep 2015

@katrin21 duphaston uzivam..nemam bolesti ani nic..a to krvacanie bolo len take slabunke..

katrin21
22. sep 2015

@sandra171 podla mna to nic nebude.... ale keby to bolo viacej, tak chod... hlavne nic tazke nezdvihaj a polihuj..

domuska11
22. sep 2015

Ja som v 8tt vecer dostala velke bolesti a neskor som zacala krvacat,v noci sme isli na pohotovost s tym,ze som ratala,ze to bude zle :(
Na sone sa drobec hybal a srdiecko bilo...
Ak mas dufik nic ine ti nedaju.ak natrafis na dobreho lekara,upokoji ta ak na zleho zacne rozpravat o!potrate a pod. :( nalozil mi viac ako bolo treba..
Daj si nohy hore,hladkaj brusko a ak by sa to opakovala chod na pohotovost,popripade zajtramku svojmu gyn.
Drziiim silno palce,uvidis,bude dobre 🙂

jankastubka
22. sep 2015

No ja by som neriskovala a sla na pohitivost. Mozu bud upravit davku duphastonu alebo niekedy davaju aj nejake injekcie na zastavenie krvacania.
Zial u nas dva krat spinenie neznamenalo nic dobre.

mija80
22. sep 2015

Ja som tiež krvácala v 7 tt šla som na pohotovosť, lebo som si myslela, že som potratila, ale chvalabohu to bol len hematom, ktorý vyšiel von a bolo až do konca tehotenstva všetko ok. Choď na pohotovosť aspoň preto, aby ti potvrdili, že je všetko ok. Držím palce, aby to dobre dopadlo 🙂

sandra171
autor
22. sep 2015

@mija80 a ak sa mozem opytat krvacala si silno alebo slabsie?

mija80
22. sep 2015

Nebolo to ani silne ani slabe taky stred vyšetrili ma urobili sono dali infúziu a injekciu na zastavenie krvacania a krvacala som asi 2 dni ale potom to bolo už len slabulinke. Poležala som si týždeň v nemocnici a potom ma pustili domov a nariadili kľudový režim. Dodržiavala som ho do 12 tt

sandra171
autor
22. sep 2015

@mija80 toto moje krvacanie bol len taky maly flak na nohavickach..a stalo sa mi to presne v case ked som mala dostat menzes..keby som nebola tehotna..

mija80
22. sep 2015

možno je to tiež hematom lekári tomu vravia, že je to posledný menzes. Niekto to má niekto nie a niektoré majú menzes a nevedia, že sú tehotné. Mojej mamy kamoška mala do 5 mesiaca menzes a ani nevedela, že je tehotna a zistila až keď mala pohyby takže je to rôzne

sandra171
autor
22. sep 2015

@mija80 ano..aj to moze byt..moja mama mala do tretieho mesiaca krvacanie..

mija80
22. sep 2015

Ja na tvojom mieste by som radšej zašla ku gynekologovi alebo na pohotovosť budeš aspoň kľudnejšia, že je všetko v poriadku

sandra171
autor
22. sep 2015

ano pokial sa nic dnes nestane chystam sa dnes zajtra zajst k svojmu.doktorovi

reni1512
22. sep 2015

@sandra171 moze to byt len preto, ze ti praskaju cievy z roztahovania maternice... No do 12tt treba zbystrit pozornost viac. Pre istotu zabehni, ale myslim ze to bude ok 😉

sandra171
autor
22. sep 2015

@reni1512 ano tiez som to citala..dokonca moja suseda ktora je sestricka u gyn. mi povedala ze pokial nemam bolest a silne krvacanie tak nejde o nic vazne.no ale neviem..

reni1512
22. sep 2015

@sandra171 ano nejde.... ja som mala silne bolesti krize, aj brucho aj som krvacala... ale zacalo to nevinne. No pri prvom tehu som tiez brala duphaston a obcas som spinila... len si lahni, vyloz nohy, daj si magnezko a pre istotu zbehni.. radsej sto krat, ako raz a neskoro

prego81
22. sep 2015

Slabe krvácanie v prvom trimestri nie je nič nenormálne. Aj tak by som s tým hneď šla ku gynekológovi. Na pohotovosť nie. Tam s tým veľa nespravia

linda4444
23. sep 2015

@sandra171 ja som mala presne to isté čo ty.. v 6tt som slabo špinila.. a potom nič.. lenže potom okolo 9tt som začala krvácať pri cikaní.. jasnou krvou.. lekár mi predpísal duphaston, kanavit, ale nezabralo to.. lebo keď som vysadila kanavit začala som na novo krvácať.. tak som večer išla na pohotovosť do nemocnice kde si ma aj nechali.. v noci mi dali infúziu a na druhý deň som už špinila hnedou krvou.. a na 4 deň mi to prestalo úplne.. takže mi v nemocnici zachránili mojich pobíkov..

sandra171
autor
23. sep 2015

bola som dnes u svojho lekara a vraj to nie je nic vazne..akurat sa mam setrit a lezat v klude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre