Malo vaše bábo diafragmatickú herniu počas tehotenstva?

aliqa
29. sep 2012

Som v 33tt a bábu diagnostikovali DH..síce mi o tom všetko povedali, ale na nete som toho moc nenašla..a bola by som radšej keby mi niekto napísal z vlastnej skúsenosti alebo zo skúseností svojich známych ..Ďakujem

majaraticova
3. okt 2022

@zuzana_1991 drzte sa ❤️ Sú to mali bojovníci

zuzana_1991
4. okt 2022

@majaraticova ďakujeme 🧡😥

majuska22222
9. okt 2022

@zuzana_1991 dobrý deň, ak by ste potrebovali akékoľvek info aj moja dcérka mala lavostrannu herniu a narodila sa na Kramároch a bola tam aj operovana a 2 mesiace na are..je to veľký boj ale stojí za to teraz ma 5 rokov a v Prahe v Motole jej dali 14 percent na život aj to na prístrojoch...je zdravá krásna šikovná a nemá žiadne problémy ani prístroje...tieto detičky sú veľký bojovníci..lekári narozpravaju toho veľa oni nechce dať nádej lebo ak by sa niečo zomlelo tak by ste mali v hlave to ze povedali ze ved bude dobré...treba to vydržať vždy sa vidí až po pôrode ako to je...ak by ste čokoľvek potrebovali som tu pre Vas 😊

majuska22222
9. okt 2022

@ddanyela dobrý deň, neviem ci V moja odpoveď pomôže ale poviem Vám moj príbeh.. mne to bolo zistené v 20 týždni ze dcérka má lavostrannu herniu nič ine som odvtedy nepocuvala len potrat prístroje bude to zle neprežije...boli to najťažšie dní môjho života a vedela som ze ju donosim a šancu jej dám nech sa stane čokoľvek....boli sme aj v Prahe od ktorej som si sľubovala ze mi povedia ze to nie je pravda žiaľ nestalo sa to a oni jej dali iba 14 percent na život a ze bude podľa tabuliek na prístrojoch s týmto percentom no aj tak som potrat odmietla a povedala si ze uz nech to je akokoľvek šancu jej dam lebo ak by som šla na potrat nikdy by som nevedela ako by to bolo...a mwm doma krásnu zdravú 5 ročnú dcérku bez prístrojov bez zdravotných problémov...bol to boj a veľmi ťažké mesiace ale neľutujem ani jeden deň ani jeden moment lebo tieto detičky sú bojovníci boli sme 2 mesiace na Kramároch tam som ak rodila aj tam ju operovali...nikto nám nikdy nedal nádej každý deň sme odchádzali s tým ze možno bol na posledný stav bol vážny ale vybojovala to..keď sa na to pozerám spätne vtedy to boli pre nás najťažšie chvíle života ale stali zato a sú horšie diagnózy kde sa nedá pomôcť tu však šanca je vždy....poznám detičky ktoré dostali viac percent v Prahe a žiaľ neprežili ono je to vždy podľa nich len u číslach a tabuľkách ale každé dieťatko je individuálne a zázrak tak vždy by som dala šancu tomu dieťatku zabojovať nie je to jednoduche a človek má akékoľvek myšlienky ale ak by som šla na potrat zabila by som zdravé dieťa ktoré potrebovalo len jednu operáciu a 2 mesiace v nemocnici a je zdravé.. ale neodsudzujem akékoľvek rozhodnutie len som chcela dať šancu a ak by zomrelo bolelo by ma to tiež veľmi ako ten potrat ale naniesla by som tu zodpovednosť ze ja som sa rozhodla a bola by som za seba spokojná ze som urobila všetko čo bolo v mojich sila žiaľ osud to zariadil inak...pravostranne hernie sú horšie ale všetko záleží na to malo sú na tom pľúcach lebo cela hernia je o pľúcach a ich utlaceni ako ich tie organy co sa dostanú do hrudníka utlacia lebo inak všetko vedia zoperovat a vždy je lepšie keď to viete dopredu aj lekári vedia sa na to pripraviť...ak by ste čokoľvek potrebovali som tu pre Vas

majaraticova
9. okt 2022

@zuzana_1991 ❤️

zuzana_1991
12. okt 2022

@majaraticova 💛bojujeme

tatianka97
12. okt 2022

@zuzana_1991 Držíme prsty... Ako sa máte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre