Mám silné bolesti a krv. Je to potrat či hematóm?

babydesire
10. jan 2018

Ahojte...som v 6tt+6 a v pondelok som mala nevolnosti a silne bolesti az krce v oblasti celeho brucha. Krce mi pripominali slabsie kontrakcie,no i tak boli dost ochromujuce. Zaroven som mala pocit na zvracanie,isli na mna mdloby,navaly horka so zimnicou. Vcera,teda v utorok,som sa citila uz ovela lepsie,len sem tam mierna nevolnost,a citenie roztahovania maternice. No pred spanim som bola na malej potrebe a po utreti som mala na toaletaku troska krvy. Dnes sedim u lekara a cakam kym sa dostanem na rad. Citim sa (zial) az moc dobre,,ak neratam strach a nervozitu. Bojim sa,ze som potratila. No mam v maternici aj hematom,gyn.ma lieci duphastonom a ascorutinom,na krvacanie som teda bola upozornena. No co tie jednodnove celodenne bolesti a krce? O prve babatko sme prisli (MA v 10tt plus kyret). Druhe tehu dopadlo dobre,mame takmer dvojrocneho chlapceka. Dufame ze mu dame sestricku ci bratceka. No vazne sa obavam a kym sa dostanem na rad,adi zcvoknem ☹ pomoc

zania
10. jan 2018

Ahoj. Nemala si v tychto dnoch dostat menstruaciu? Lebo ja okolo dni,ked som mala mat menzes,mavam problemy s bolestami,a teda aj s farebnym vytokom.

babydesire
autor
10. jan 2018

@zania ahoj, aj to ma napadlo..ale tazko povedat,v poslednych niekolkych mesiacoch som mala dost nepravidelny cyklus,zvycajne bol kratsi aj o tyzden (nez klasika 28dni),,kedze je to dnes 7tyzdnov od posl.ms je mozne zeby bol teraz ...lenze mna znepokojuju tie bolesti co som mala v pondelok,ani nie tak ta troska krvi,lebo sa upokojujem ze to mohol byt ten hematom..tie bolesti boli silne nie ako pri ms..niesom zasa clovek ktory by prehanal, tak ma to cele desi...je mi jasne zeusim pockat az co povie lekar,pripravujem sa na najhorsie,,nuz,moze sa stat cokolvek..

zania
10. jan 2018

@babydesire. Ja som mala aj MA a pri tom teda vobec ziadne bolesti. MA prislo potichu a nenapadne. Podla mna to bude ten hematon ;) neboj,upokoj sa,babatku nerobi dobre,ked stresujes

babydesire
autor
10. jan 2018

@zania pri missede som ani ja nic necitila,vooobec nic,,troska krvi a vraj vsetko ok a o dva dni uz bolo po vsetkom...ja sa obavam,ci toto nebol zacinajuci potrat...och..mas pravdu,ze stres len skodi,musim sa upokojit aspon ako tak

zania
10. jan 2018

@babydesire daj vediet ako si dopadla. Drzim palce. Ja som v decembri teraz skoro mesiac krvacala a vsetko bolo nakoniec ok.

erickatt
10. jan 2018
babydesire
autor
10. jan 2018

@zania tak uz mam po kontrole a babatko zatial zije 😀 uff,tak som si vydychla.hematom tam uz nieje,asi to bol on,co mi sposobil problemy a strach, dufam,ze uz bude dobre a hura pokracujeme dalej

suve99
10. jan 2018

@babydesire gratulujem, že je to ok...a držím päste do úspešného konca

zania
10. jan 2018

@babydesire super,pekne tehulkovanie. Nech nam to vsetko dobre dopadne ❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre