Môže byť IGG ELISA 2400 príčinou potratu?

tilly
12. mar 2009

v auguste som prekonala MA v 9tt, teraz mi zistili v krvi IGG ELISA 2400 (dva týždne dozadu mi brali krv), vôbec neviem, čo to znamená a čo to môže znamenať, vraj je to prekonaný cytomegalovírus a toto sú protilátky, je to vraj dosť vysoké číslo, môže to byť príčinou MA? môže to byť príčinou ďalšieho MA? som v 6tt... mám strach...

murynka
12. mar 2009

tilly také jsme si to po MA nabírala byla jsme v 10tt ☹ ☹
ted ti to napíšu jak to je IGG protilátky jsou látky které už nejsou aktivní kdysi jsi mohla prodělat silnou nemoc infekci o které si nemusela vědět pokud to bylo v době těhu mohlo to způsobit potrat..ted ty láz¨tky jsou aktivní protože už máš proti tomu protilátky už jsi to prostě prodělala pokud bys měla pozitivní IGM je to že infekce je ještě v těle ale ted se nemusíš bát 😉 😉 😉

aponchie
12. mar 2009

ja to mam porad po borelioze 😎

tilly
autor
12. mar 2009

ja tomu nerozumiem, nič som neprekonala, žiadnu infekčnú chorobu, nič...

takže ak mám IGM negat, čo mám, aj toxo a všetky tie humusy mám negatívne, tak by to mohlo byť OK?
nič poriadne neviem vygoogliť, úplne sa trasiem, trieskam tu do PC, lebo mi stále padá net, fuuu

aponchie
12. mar 2009

ja mam taky toxo negat ,ale prodelano a borka taky prodelana ,ale aktivni neni 😎 proc se nezeptas sveho lekare na to?

tilly
autor
12. mar 2009

no práveže výsledky z krvi má moja mama, krv som si dala zobrať v jej bývalom pracovisku (už je na dôchodku) a ona mi tam bola zobrať výsledky, lebo ja bývam už mimo... a na gyndu sa dostanem až na budúci týždeň, dovtedy ma porazíííííí

aponchie
12. mar 2009

klid neni to nic strasneho kolik lidi to ma ani nevi 😎

murynka
12. mar 2009

tilly už jsem to psala že jsi o té infekci nemusela vědět takže klííííííddddddd 😉 😉
já prodělala boreliozu ani o tom nevím a IGG pozitivní protilátky má 95 procent populace
a neví o tom dělám ve zdravotnictví takže tomu věř!!!a klid!!!!! 😎 😎 😎

tilly
autor
13. mar 2009

baby díííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííík

worky
7. jún 2011

Igg alebo IgG treba ujastnit ale v podstate su to protilatky ktore si vytvara imunita ELISA je treba napisat presne co je za tim lebo jedna ELISA ukazuje ci prebieha infekcia alebo zapal a ta druha ELISA indikuje ze uz bola.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre