• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môže moje nočné potenie súvisieť s tehotenstvom?

8. novembra 2015 
Ahojte všetky tehulky,

vie mi niektorá z vás povedať, či môže moje nočné potenie súvisieť s tehotenstvom, som v 12tt? Alebo mám príčinu hľadať niekde inde.
21. apr 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susi,urcie suvisi,lebo aj ja som sa potila ako diva a najviac posledne dva mesiace,takze tes sa :grinning: to sa ti menia hormony a vlastne vsetko v tele sa ti prisposobuje tomu malemu cloviecikovi.Neboj,asi tak par mesiacov po porode to prejde. :grinning: :grinning: ja sa potim este teraz :grinning:
21. apr 2007 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa stále potím,aj celé tehu som sa potila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2007 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mna to bolo az take,ze som sa v noci tri krat prezliekala. :sunglasses:
21. apr 2007 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa potila najviac pri prvom tehu. to som si aj 2x prezliekala košeľu v noci. budila som sa na to, že mi je nejak zima.
pri druhom tehu som sa tak nepotila. potenie určite súvisí so zmenou hormónov počas tehu, takže je to normálne. :slight_smile:
21. apr 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavka33, andrea.m a maca793 veľmi pekne Vám ďakujem, musím povedať že ste mi dostali nervičky do normálu, lebo už som začala mať pochybnosti či to nočné potenie je ok.
22. apr 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasana, presne ako pisu kocky...aj ja sa potim este teraz :grinning:
22. apr 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tonicka, takže ja to vidím takto že peňiažky ktoré ušetrím na cigaretách (keďže v momente ako som zistila, že som tehu, som prestala fajčiť) miniem na anti-perspiranty. a nemáš náhodou skúsenosti s bolesťami na ľavej a pravej strane bruška, ale skôr v oblasti pod rebrami? Neviem ale na to, že pred tým som k lekárovi zašla raz za uhorský rok, teraz sa až nenormálne sledujem.
22. apr 2007 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tehu nie som
potím sa ak mám dostať menzes počas spánku
vraj sa z tela vylučuje železo
11. nov 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susana,pokial nie je problem s oblickami,tak si ok. :dizzy_face:
11. nov 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ?
11. nov 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja od kedy som tehotna sa hroznepotim v noci,
a od nejakeho siedmeho mesiaca aj cez den :frowning2:
15. nov 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa strasne potim hlavne v noci ked spim,zacalo to asi v siedmom mesiaci ale az tak ze mam vlasy zo spodu komplet mokre a cele telo,tiez menim pyzama aj dva krat za noc.to ked spim iba,cez den tak normal aj ked viac ako obycajne.
3. júl 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v 37tt a potim sa uz dost dlho, no teraz ku koncu teho je to aj v noci intenzivnejsie. niekedy sa musim aj prezliekat..no co uz, hadam to uz dlho trvat nebude :slight_smile:
3. feb 2013 o 19:45  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.
ide o to že organizmus prežíva väčšiu zátaž tak sa aj viac potí .. ak má mamička pred tehotenstvom veľmi dobrú kondíciu tak sa potom toľko nepotí ... a proti poteniu je veľmi dobrý kúpeľ v dubovej kôre http://akoapreco.com/ako-zabranit-nadmernemu-poteniu/
8. nov 2015 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok