• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mykóza v tehotenstve. Ako liečiť?

24. marca 2017 
Viem,ze tu uz dlho nikto nepisal,ale mne zabrala velmi jednoducha vec. Gynekolog mi povedal,ze to bude nejaka potravinova intolerancia, pretoze som mala mykozu skoro rok vkuse. Odporucil mi vyhodit z jedalnicka psenicnu muku, cukor, mlieko + vsetky alergeny v potrave na ktore si spomeniete.
Zacala som s tou mukou a cuduj sa svete, uz ziadna mykoza nie je. Pouzivam teraz spadlovu,ta mi nic nerobi.
Verim,ze to niekomu pomoze. :D
30. sep 2016 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som v 23tt mam svrbenie hrudkovyty vytok, doma mam Gyno-Pevaryl 150 mozem ich pouzit aj pocas tehu?
12. dec 2016 o 09:39  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehuliacik29 ahoj chcem sa spýtať či ti pomohol mne ho teraž tiež predpísal doktor
17. feb o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivuska322 ahoj ja som si ho nakoniec nedala radsej som sla k doktorovi a on mi predpisal nieco ine,6 tabletiek ale uz po 3 som citila zlepsenie takze ok.
18. feb o 12:05  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som mala chronicky problem s mykozou este pred tehotenstvom. Teraz som v 18 tt a uz dva tyzdne v kuse ma to zas otravuje. Nenormalne svrbenie, potom ked si to rozskriabem, samozrejme palenie a opuch. Davam si Candistop, Lactofeel uz dve balenia a teraz Floragyn. Dokonca som si kupila anionove intimky, no absolutne nic nezabera. V minulosti som tiez vyskusala kadeco a stale sa to otrasne ochorenie vrati. Neviem, ci ist za gynekologickou alebo co? Ale on ja taka truba, moc nekomunikuje zase mi nic moc neda a bude..tak ja uz neviem...
16. mar o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s tým mala niekedy stale problemy,snad každý mesiac no odkedy používam lactacyd po každej sprche a inač ten gyno-pevaryl mi pomohol :slight_smile:
19. mar o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gynekologicka mi povedala, ze Lactofeel ani Floragyn nepomozu uz ked je to akutne...iba na ukoncenie....ze treba antimykotika, ale tie moze predpisat len lekar. Navyse mi odporucila aj Lactacyd s takym cervenym stitkom, to je na prevenciu proti mykozam.,...tiez som sice pouzivala bezny Lactacyd dokonca na senzitivnu pokozku a vobec nepomohol..teda mne uz asi nepomoze nic, iba nejaka protikvasinkova dieta...ale to som prilis leniva...
24. mar o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok