Opakovaný kŕč v bruchu. Čo to môže byť?

mhas
4. júl 2008

Ahojte!Chcela by som sa s vami poradiť... Už asi 6 krát sa mi hlavne v noci stalo, že som sa zobudila na hroznu bolesť v bruchu, povedala by som, že to bol niečo ako kŕč, pretože po nejakých 20 sekundách to pomaly odoznelo. Neviete, čo by to mohlo byť? Doktorka mi povedala, že to sa len maternica naťahuje, ale chcela by som to radšej počuť z viacerých strán, lebo vieme, akí sú niekedy doktori 😒

janette4
4. júl 2008

mhas, ja sa niekedy budím na pobolievanie v podbrušku,ale kŕče nemávam.A nemohli by to byť zastavené vetry?

mhas
autor
4. júl 2008

no neviem,nemám taký pocit..

motiilik
4. júl 2008

mhas,to mohlo byť aj tvrdnutie brucha,ja som to mávala skoro celé tehotensvo,dal mi tabletky ale aj tak som to mávala,to sa pripravuje dieťa dole a na pôrod,tak mi to povedal doktor.Mne na to pomáhalo sadnúť si na chvílu do teplej vane,potom sa to uvolnilo a bolo OK,ale mne to trvalo dlhšie než len pár sekúnd.... 🙂

petusaaa
5. júl 2008

na krce pomaha magnezium. a moze sa aj v tehotenstve.

mywiel
5. júl 2008

mhas a nebudu to kontrakcie, nieco ako tvrdnutie bruska aj ja som to obcas mala v noci, to sa maternica cvici a pripravuje... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre