Pichanie pri hrubom čreve v tehotenstve: Možné príčiny?
Ahojte máte niekto skúsenosť. ?
Pichá má presne tu kde je zakrúžkované, pod pravým rebrom.... najprv som sa bála že to je pečeň, no pečeňové testy sú v poriadku.
Vyslovene mám pocit že je to hrubé črevo, keďže mám problémy s vyprázdňovaním a často má zapeka..totiž keď zatlačím na stolicu pichá má tam, preto myslím že to môže mať suvis. Môže to byť ešte žlčník ale stravu nemám zlú.
Len som sa s tým nikde predtým nestretla, normálne je to taká pichavá bolesť, cítim to aj keď sa otáčam na posteli. Niekedy je to lepšie, inokedy horšie..Myslíte teda že to môže byť aj hrubé črevo ? Vďaka

@mariaberkyova25 len 24tt a už to cítim pár týždňov
Mám presne to isté som len v 9tt takže nič mi tam ešte tlačiť nemôže.. tiež mám zápchu a dosť ma nafukuje, tie bolesti a pichania väčšinou prejdu keď si dam espumisan
@mtn112233 ďakujem vyskúšam

V ktorom tt si? Mne tam mala tlači tak tiež som tam mala nepríjemne pichanie 🙂