• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Popraskané žilky na nohách. Ako im predchádzať?Zmiznú?

11. decembra 2011 
neviete ci je to len prechodny jav v tehotenstve ktory zmizne po porode alebo trvaly? ako tomu predchadzat? dost to vidiet kedze mam svetlu pokozku od prirody
26. aug 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja mam tiez popraskane zilky (nie vela) a dr mi odporucila spray Via Tromb. skus. Ja osobne som ho neskusala, dufam ze to prejde :wink:
27. aug 2007 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zrzulka, tieto žilky žiaľ nezmiznú už nikdy. Mne sa trošku robili už pred tehotenstvom, nejaké počas neho a nejaké už aj po ňom... Sú to vlastne popraskané malé žilky,ktoré s avšak nikdy nevstrebú, takže ani nezmiznú. Najlepšie je im predchádzať-pomáhajú prípravky na posilnenie ciev, žíl a kolagénových vlákien. Mne na to dali v lekárni tabletky Rutoscorbovit, stáli myslím okolo 30Sk. Ale myslím, že účinnejší je Varixinal a jemu podobné tabletky a tiež nejaké mastičky...chystám sa odskúšať čokoľvek, len aby sa to zastavilo. Hrozí mi totiž, že do 25 rokov budem mať nohy úplne otrasné :frowning2: Žiaľ som to zdedila po mame... :frowning2:
29. aug 2007 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez z boku litiek zilky ale mam ix asi od 17tix rokov. takze to asi nema ic spolocne z tehu.. doktorka mi povedala len ze mam jest sparglu. vraj my xyba vitamin kt, spargla obsahuje a ja sparglu neznasaaaaam :confounded:
29. aug 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja žilky mám už od puberty, keby som začala priberať. potom sa to zhoršilo, keď som chudla, pri tehu s dvojičkami sa mi objavili nové, takže mám nohy "rozpárane" červenými žilkami. s tehu to vôbec nesúvisí.
29. aug 2007 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam tieto zilky bohuzial tiez.... a mala som ich i pred tehu, takze s tehotenstvom to nesuvisi. bohuzial tiez som to zdedila po mamine... a neviem, ci vobec nieco na to pomôze....
30. aug 2007 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2011 o 19:50  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2017 (32. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
udajne tie zilky sposobuje aj antikoncepcia :unamused:
11. dec 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok