Skracovanie krčka maternice. Dá sa zastaviť, či sa stále skracuje?

luc_z
11. okt 2006

Ahojte 🙂 vcera som bola u lekara, a skratil sa mi krcok o 4mm, navyse mi tvrdne aj brucho. pride mi to este skoro v 21 tt. mate s tym niektora skusenosti? da sa to zastavit ci stale sa to skracuje? inak je krcok zavrety. Dakujem.

mirka8429
6. apr 2008

didi dnes si urobim ten caj z malinika aby som sa rychlejsie otvorila..a myslis ze tym ze chodim aj po schodoch sa rychlejsie skrati krcek?porad daco

miskakiska
6. apr 2008

Cav miri.Ja som pri prvom od 20tt mala zakaz chodit po schodoch ze mozem potratit behala som ako srna a potom som este aj prenasala.Ked ma po skonceni 8 mesiaca pustali domov lezala som tam ze sa otvaram tak mi doktor povedal ze tak do dvoch tyzdnov som naspat.Termin som mala 27.9. a narodil sa 3.10.Skus tanec niektore piju tonic ale neviem ci to zabera aby si si neublizila viac ako je treba pa pa

mirka8429
6. apr 2008

miska diky..no ja pijem caj z maliny a aj po schodoch beham...ale strasne vela koly pijem...heh mi chutii...a tak uvidim..lebo krcek mam skrateny uz od 23tt..ale tiez som musela lezat ale uz teraz behaam..ked sa daaa

dididi30
6. apr 2008

miri tak ja mam v dome dvojo schodov a riadne navysoko a som zvedava ci mi to pomoze, ak idem na vecko tak len po schodoch ak idem spat tak po schodoch ak sa idem obliect tak po schodoch,schody moje kazdodenne....myslim,ze ani ten caj nieje vyhra, ked sa moze byt pocas tehu, to je individualne, babo rozhoduje,tak vydrz.....ved aj sexujes a nic, niekomu aj to pomaha a otovorena si od kedy a tiez nic, no vidist....skus sakat..... 😉
mo misi ja som teda uz v 31tt a som ok...aj napriek sochom 😉

mirka8429
6. apr 2008

didi no sak uvidime co povie v stredu hehe

dididi30
6. apr 2008

no tak to je ina vec 😉

mirka8429
6. apr 2008

didi asi sa poskladam ked oznami ze ostavam 😖

dididi30
6. apr 2008

joj no a co si cakala? 😀 co ho tam chces mat donekonecna?? a to nieje iste ci tam ostanes tak nestresuj

mirka8429
6. apr 2008

didi sak to jedno ci teraz alebo o tyzden...ale ta vies..ja idem prvykrat tak pocitaju ze sok trochu ne aj ked viem ze raz musim 🙂

dididi30
6. apr 2008

mirka ja neviem ja som sa tesila, ked to na mna prislo, lebo som vedela,ze uz malu uvidim...teraz je to prave horsie lebo uz viem co ma caka 😒 ale aj ak sa tesim, lebo teraz to bude ine a budem mat pindurika 😀

mirka8429
6. apr 2008

didi ved aj ja sa tesiim lebo som zvedava na drobceka🙂 ale vies...urcite chapes ze idem do niecoho noveho a neviem co ma caka tak mam aj obavy 🙂

sandrika
6. apr 2008

Aj ja sa strašne teším až uvidím maličkého a po týchto mojichkontrakciách mauž môže prekvapiťakurát tak šitie.....teraz som chvíľu stála a už je to tu zas zas ma ide rozdrapiť

dididi30
6. apr 2008

no ved to nevies, tak sa tes budes mat v noci budicky a mozno budes mat stastie a drobcek ti bude pekne spinka 😀 ale tak do roka pol roka to bude vselijake a potom budes spominat ake to bolo krasne a na buduci rok dasie babo na ceste 😀

mirka8429
6. apr 2008

didi 😀

dididi30
6. apr 2008

som zvedava ci sa potom budes tiez smiat 😀 byvas sama ci s rodicmi?

mirka8429
6. apr 2008

didi no mam uz len mamku..ocko mi pred rokom zomrel...a byvame s mamou a babkou 😀

sandrika
6. apr 2008

ja chcem napriek všetkému 3 detičky......luky je zvyčajne hore celú noc teda každé dve hodiny 😉

mirka8429
6. apr 2008

sandri ja chcem 2 alebo 3🙂 ty uz mas dietatko?som nevedela🙂

sandrika
6. apr 2008

mirka luky v brušku 🙂

dididi30
6. apr 2008

miri to chapem, ja mam uz len otca, maminu nemam 11 rokov a sme 4 surodenci 😒 ale tak je vam dobre teda, mamina a babka pomozu 😉
sandri.....ja chcem len dva to je tak akurat 🙂 sandri ale sak to je prve nie? 😕

sandrika
6. apr 2008

noanovy ste to nepochopili

dididi30
6. apr 2008

ale ja som pochopila sandri, len som si myslela, ze asi hej ked mirka sa pyta 😅 ale sak viem,ze si prvorodicka

sandrika
7. apr 2008

didi 😵

mirka8429
7. apr 2008

sandri 😀 aha v brusku hehe som myslela ze uz druhe cakas🙂))

aktak
9. apr 2008

neviete ci mi v lekarni predajumagnezium 500 bez receptu? minie sa mi skor ako pojdem do poradne

sandrika
9. apr 2008

aktak neviem ale hádam, ano , magne B 6 určitea to máš aj s vytamínom B aspoň

anamor
9. apr 2008

aktak ano mali by ti to predat aj bez receptu

geegee
9. apr 2008

aktak, ja su kupujem magnesium lactici, to je bez predpisu

aktak
9. apr 2008

no musim manzela poslat, inak neviem ako je to mozne ale dnes mi vobec netvrdlo brucho, ta sa nestalo zu vyse mesiaca ze by mi nestvrdlo aspon 5 krat 🤐

anamor
9. apr 2008

hlavne to netreba prechvalit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre