• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú herpesy v tehotenstve nebezpečné?

12. marca 2016 
@erika1
to mi je luto. držím synčekovi palečky, aby sa to rehabilitáciami zlepsilo.
femibion obsahuje kyselinu listovu v dostatočnej miere, takže si mala určite dost kyseliny listovej.

A mala si na začiatku len obycajny opar, alebo i pasovy opar, genitalny opar.... chripku, rýmu....?
2. okt 2013 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No baby..ja som dostala teraz v tehu prvykrat opar v zivote a bol to herpes zoster:( .a vyhodil sa mi na krku vlavo..nemala som nastastie ziadne plizgiere..iba malilinkate..akurat to trosku bolelo a dost svrbelo :( To som bola cca v 23tt. cize v 5 mes. tehu. Cize ako citam prispevky tak sa lakam. Nikdy predtym som v zivote opar nemala :(( desite ma. No kozna mi na to dala riadne lieky, vraj musim,lebo inac by to mohlo nejako poskodit babetko. Aj ked som uz mala za sebou prve 3mes. tehu. tak som brala Herpesin. No plus Bkomlex vitaminy. Dufam a modlim sa, aby bolo babetko v poriadku. Termin mam zac. januara. Dajte Vase skusenosti. Vdakaaaa
16. dec 2014 o 14:32  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ja som mala herpes asi pred mesiacom a ťuk ťuk , zatiaľ je babo ok emoticon
16. dec 2014 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pridavam skúsenosť aj ja, ja som behom prvého tehu mala herpes min. 5x, podotýkam, že v prvom trimestri asi 3x. Bábo sa narodilo úplne zdravučké a krásne, hneď po narodení som mala opäť herpes, teda v pôrodnici a potom ešte niekoľkokrát na rôznych miestach na pere, nijako to neovplyvnilo dieťatko. Inak volala som do firmy, kde sa vyrába vodička Herpik a tam mi bolo povedané, že v tehu sa to môže používať, to jediné mi pomahalo, keďže som chcela niečo na prírodnej báze. Herpes to rychlo zasusilo. Tiez som používala Tea tree olejček. Bolo mi tiež povedané, že má recidívny účinok, čo v mojom prípade aj pravdou bolo, i keď sa herpes vyhodil, už nie na tom mieste, kde raz bol...tak hadam som pomohla a hlavne upokojila niektoré budúce maminky emoticon
16. dec 2014 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte baby. prosim vas vyhodil sa mi and zadkom v tej jake may herpes.som v 3 trimester. viete mi nato nieco poradit prosim?
12. apr 2015 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@loss
Ahoj prisim ta ako ta liecili na ten pasovy herpes? Neublizilo to babatku? Ja som prave zistila ze som tehotna a pred 10 dnami som dostala pasovy herpes,mam len taky maly flak na pravom boku,nic velke ale to je asi jedno...neviem co teraz robit,ci ist na potrat alebo co...
21. feb o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sheepik ahoj. Aj ja som momentalne v 6tt a herpes som dostala zrovna v dobe otehotnenia. Ako prebiehalo tehotenstvo? Vyskytli sa nejake problemy?
12. mar o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš