Syndróm zanikajúceho dvojčaťa. Máte s tým skúsenosti?

elian
2. apr 2009

Ahojte,
na začiatku môjho tehotenstva mi určili syndróm zanikajúceho dvojčaťa, chcem sa spýtať či je tu viac tehuliek, ktoré mali tento syndróm ??? Na prvom ultrazvuku boli krásne vidieť dva plodové vaky, medzitým som slabo špinila a na ďalšom ultrazvuku už bol len jeden plod a pár milimetrové pozostatky z toho druhého.
Máte skúsenosti s týmto problémom?

melmel78
17. feb 2021

@vladka2503 ale tak super, ze to slo cez IUI. Lebo Nie vzdy to vyjde zial. V centrach prave IUI nepripisuju moc velky vyznam, sustredia sa skor na IVF, co je aj financne narocnejsie.Ja by som moha robit cokolvek aby sa IUI podarilo. Neboj na buduce to uz vyjde, akurat si daj spravit kompletne vysetrenie pred dalsim vkladom. Drz sa

kajkag
16. jún 2021

V 8 týždni som.mala 2 dutinky a 2 bijuce srdiečka a dnes v 12 týždni už len jeden plod a druha dutinka prázdna, som z toho mimo😭

melmel78
16. jún 2021

@kajkag to mi je ľúto, ale sústred sa na to jedno, teraz ta potrebuje.

kajkag
16. jún 2021

@melmel78 ved samozrejme, len ma to dosť prekvapilo 😐

melmel78
18. jún 2021

@kajkag každá takáto strata bolí, ale radšej skôr, ako neskôr. To by bolo ešte horšie pre teba. Hlavne ze to jedno mimi je ok. Aj si krvacala ci nie? Ak nie tak tiež dobre pre teba, aspoň sa neohrozilo to druhé. Mne jedno odišlo v 10tt a druhé v 19tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre