Tehotenská nevoľnosť

22. jan 2024

Ahojte, prosím poraďte nieco co vam zabralo na tehotensku nevolnost, hocikedy sa v noci zobudim ze mi je zle, povedia mi ze mam spat kym sa da ale vacsinu noci som uplne nevyspata lebo spavam na záchode..
Keby to bolo iba v noci a cez den môžem fungovať, ale ono to hocikedy pride aj cez den, casto aj vracam, napina ma nonstop a ked si predstavím ze niektore ženy to maju az dokonca tak ma pochyti cista panika 😔
Jedine co mi trosicku zabera je otvorene okno a tuhe zuvacky... Vdaka 😔🙏🏻

timusenka222
22. jan 2024

Ahoj. Bola som tento prípad… vracala aj na lačno kyselinu…čo som aj ledva (premáhala sa jesť) zjedla, tak slo von, o vodách nehovoriac, pomohla jedine fatra.
No a k veci. Zabrali mi až tabletky proti nevoľnosti - Torecan. Mne teda pomohli a veeelmi. Užívala som ich nejaké obdobie, po vysadení som párkrát vracala, aj predvcerom sa mi stalo, že som raňajkovala na 2x a to som 39tt… ale keby nemám tie lieky, boh vie ako by som fungovala (boli nasadené dr. po tom, ako som schudla 7kg)
Drzim palce a prijemne tehotenstvo želám

dadka1997
22. jan 2024

XONVEA popros dr nech ti predpíše

simonatnv
22. jan 2024

ja to poznam teraz som 15+0 a stale mam tak dva krat za tyzden nevolnosti ale pride mi ze uz mi to vyvolavaju vone, neskutocne mi vadi vyprate pradlo z toho vraciam, mne nepomohli lizatka ani homeopatika nic. pri starsom synovi som mala torecan ale aj tak som zvracala a teraz mi dal
doktor xonveu a zvracala som tiez stale mam ju dva krat do dna ale bojim sa ich vysadit 😁 takze si myslim ze len pockat ja som cele dni lezala
v posteli a na gauci nedcihala som
mobil ani neodpisovala na spravy bolo mi hrozne uz sa to zlepsuje (inak som bola dva krat na infuzkach no pomohli len ked som bola v nemocnici ked som prisla domov sa to vratilo)

autor
22. jan 2024

Dakujem baby asi poprosim doktorku ci mi nevie jeden z tých liekov napísať... Je to naozaj strasne a uz citim ze som úplne nevladna, zatazko mi je aj zdvihnut sa z postele 😔 takto fungovat vobec neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre