Bolesť v zadnej časti v druhom trimestri

anickalienka
25. apr 2014

Ahojte baby prosim vas potrebujem radu, som na zaciatku 4 mes. a boli ma zadok prepacte za vyraz alebo ani neivem co to je krize su to neni ale tesne pod krizami ako su kosti okolo kostrce, dufam ze som neprechladla ale neviem ci by sa to hned tak prejavilo, okrem toho mam akoby krce v palci na nohe a aj bolest noh..stretli ste sa s tym niekotra?moze to byt rozstahovanie panvy?alebo nieco podobne?ale nie je to skoro..?prosim nepoculi ste o tom niektora?pripadne vasa skusenost dakujem

anickalienka
autor
25. apr 2014

nikto?

katkalubkova
25. apr 2014

roztahovanie panvy to asi nebude, asi si prechladla, zajdi k lekarovi

ivec16
25. apr 2014

@anickalienka no mna boli tiez niekedy kostrc skor pri dlhsej chodzy, ze ma tam az tak pichne... Podla mna ti moze maternica tlacit na nejaky nerv... Vraj sa treba popytat na nejake cvicenia, ktorymi by sa to uvolnilo... Ci je to z nachladnutia je druha moznost, u mna skor ta prva a to som len v 3 mesiaci

anickalienka
autor
25. apr 2014

dakujem, nevem uz som na nervy baby kazdy tyzden od cca 7tt doteraz som mala nejaky problem

hrjanka
25. apr 2014

ja som mala uz v tretom mesiaci problemy s kostrcou, pri dlhsom sedeni som mala neskutocnu bolest, nemohla som sa ani pohnut. A vydrzalo mi to doteraz, nemozem sediet na normalnej stolicke, len v kresle, alebo na gauci...vyslovene sa "vyvalit". Nemozes to mat tiez z dlhsieho sedenia?

anickalienka
autor
25. apr 2014

@hrjanka neviem aj nadtym som rozmyslala ale myslis ze to by trvalo uz skoro den?neviem naozaj...baby tak som strasne chcela na zaciatku tehotenstva ze nech uz mam za sebou 12 ty tyzden...a teraz tak hrozne chcem byt uz aspon v 30 tom tyzdni 😀

hrjanka
25. apr 2014

joj, mna to bolieva aj dva dni, taka strasne ostra bolest priamo nad zadnicou, a neda sa s nou ani sediet, ani lezat a vobec nie chodit. Mozno skus menit aspon polohy, ked sedis na stolicke...vies, sadnut si na chvilu "na nohu", potom sa trocha presjt a vystriet a tak. A nesediet vystreta v 90stupnovom uhle, to urcite nerob, lebo to je najhorsie.
@anickalienka

anickalienka
autor
25. apr 2014

dufam ze mas pravdu..ved o mna nejde ale babo aby sa malo dobre, v tomto obdobi by osm potrebovvala byt doktorkou aby som si sama pomohla , takto len dumam na internete a az som vyplasena co vseto najdem...a ty si sa nato pytala dr?ci ...?

anickalienka
autor
25. apr 2014

@hrjanka ja ani nie ostra skor stale to sa ani neda opisat, len viem ze som neni bezbolesti v tych castiach tela... v zivote som toto nemala, usedena som bola uz viackrat ale ked som sa presla a tak tak to preslo...

anickalienka
autor
25. apr 2014

@hrjanka dufam ze mas pravdu..ved o mna nejde ale babo aby sa malo dobre, v tomto obdobi by osm potrebovvala byt doktorkou aby som si sama pomohla , takto len dumam na internete a az som vyplasena co vseto najdem...a ty si sa nato pytala dr?ci ...?

hrjanka
25. apr 2014

@anickalienka nie, nepytala som sa, ale mam velku rodinu, kde dva razy do roka sa narodia babatka, tak mi sesterky, co nedavno rodili, vraveli, ze je to normalna bolest, ze nemam sediet vzpriamena. A funguje to, tak to viac neriesim, ani doktorovi som nevravela. Ale ak si nie si ista, tak radsej sa ho na to popytaj, moze to byt fakt nejake prechladnutie, alebo zapal. A nespoliehaj na infosky na nete, len ta vydesia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre