Babyplan alebo Femibion. Ktoré sú lepšie?

meatfly24
19. aug 2011

cavte baby, mam este jednu otazocku ktoru by ste mi vy skusenejsie asi mohli pomoct🙂 alebo teda odporucit poradit... rozmyslam o nejakych vitaminkoch ...kedze som anemicka uz dlhho predlho zelezo beriem vo forme tabletiek sorbifer durules, tak som potom este sama zacala brat kyselinu listovu vo forme tabletiek acidofolum-u, a k tomu beriem este beta-karoten... rozmyslam ze by som presla na konkretne vitaminky pre buduce mamicky- ale neviem sa rozhodnut medzi calibrum babyplanom alebo femibionom (800? 400?)... aky je rozdiel a co je podla vas lepsie...dakujem za kazdu odpoved 🙂

stastnazena2
25. jún 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@1veronika125 ja ho jem stale aby mi nic nechýbalo som dost unavena z maleho tak mi to pomaha 🙂

1veronika125
29. jún 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@stastnazena2 no telo potrebuje aj vtedy vela vitaminov a dieta unavi 🙂 femibion uz uzivam hadam sa nam rýchlo zadari 🙂

stastnazena2
1. júl 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@1veronika125 femibion posobi priaznivo na sliznicu v maternici tak verim ze sa podari 🙂

betka239
14. júl 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

Baby poradte ktoré prenatálne vitamíny užívat?

janka353
14. júl 2015

Ahojte baby. Ja som zacala tiez uzivat vcera femibion, predtym som uzivala cca mesiac cisto len kys. listovu ale v lekarni mi odporucili femibion pri snazilkovani. Ako dlho trvalo otehotniet tym,ktore zacali uzivat femibion predtym ako ostali tehotne? Pri snazilkovani? Dakujem vam za odpovede 🙂

mamickajanka
15. júl 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@janka353 nám to trvalo 3 mesiace 🙂 a dnes mám kasne dvojicky 🙂 Pokial si zdrava tak len treba pripravit na to sliznicu maternice a co viem vdaka femibionu otehotnelo vela zien 🙂 drzim palce

janka353
15. júl 2015

@mamickajanka dakujem za odpoveď 🙂 dufam ze sa podari coskoro

any81
29. aug 2015

Ahojte, mam zvysny Femibion 800. Mam balenie Femibion 800 (25 tab) a mam aj Femibion 800 bez jodu (26 tab), ten som uzivala kvoli problemu so stitnou zlazou. Cena dohodou 🙂

betka239
12. nov 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@mamickajanka femibion je nieco ako prenatalny vitamin? ja som nevedela co mam zacat uzivat aby sa nam postastilo, tak som neuzivala zatial radsej nic.. Ale ak Ti femibion zabral po troch mesiacoch tak potom by som ho mala asi vyskusat 🙂

xenia2
13. jan 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@mamickajanka uzivala si ho len pocas snazilkovania? ci aj pocas tehotenstva? 🙂 mne mamina hovorila, ze by bolo fajn skusit nejake vitaminy. Pri prvom som sice nic nebrala, ale bola som aj plna energie a uplne inak som sa citila. A teraz len doma by som bola, lezala a nic nerobila. Moja energia je na bode mrazu :/

mamickajanka
21. jan 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@betka239 presne ako hovoris. Je to vitamin ktory sa moze uzivat aj pri snazilkovani aj pri tehotenstve 🙂 to si urobila asi to najhorsie co si mohla, skusat treba, mozno nieco zaberie.. Veru nam sa postastilo a hned dve 🙂
@xenia2 ano pretoze sa nam nedarilo, ale samozrejme aj cez tehotenstvo a aj ked sa baby narodili. Ono to je pri kazdom dietati inak, cize moze byt ze to horsie znasas, ale tieto vitaminy by mali byt aj na podporu energie a v konecnom dosledku aj tak nic nedas za to ked vyskusas ;)

zuzca30
21. jan 2016

Prenatalne vitaminy sa mozu uzivat aj pri snazilkovani. Ale su take, ktore sa mozu brat aj pocas snazenia aj pocas uz tehotenstva. Ja som s Inofolicom brala aj Ladeevita. Pomohlo nam to. Za pokus to urcite stoji a hlavne, ked sa nedari, treba skusat a skusat.

betka239
25. jan 2016
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@mamickajanka citam vyssie, ze tebe sa postastilo za tri mesiace, to znie dobre. Kolko stoji balenie femibionu? precitam si este o nom nieco ale asi ho vyskusam, ved za to nic nedam 🙂

xenia2
8. feb 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@mamickajanka aj po narodeni? a kedy si to prestala brat? Hej aj na podporu energie? 🙂 musim si o femibione nieco precitat, ze na co vsetko je dobry a mozno by som ho vyskusala.

yanni
8. feb 2016

@betka239 toto ti otehotniet nepomoze. Su to len vitaminy a vitaminy nepomozu otehotniet. Bud otehotnies alebo nie. To vie predsa kazdy, na otehu treba zrele vajicko a dobru spermiu a nie vitaminiky. Ak mas /alebo muz nejaky zdr. problem, taketo vitaminy vam nepomozu. Treba to riesit s lekarmi. Vitaminy vas akurat mozu udrzat pri dobrom zdravi, akurat by som tie vitaminy neriesila v umelej forme ale v strave.
Jedine co sa v nasich zemepisnych sirkach odporuca je kys. listova. Ale tiez nepomaha otehotniet.

Inak tieto vsetky tehu, predtehu, potehu atd. vitaminy su len biznis. Tahat z bojazlivych snaziliek, tehuliek, mamiciek prachy.

zuzca30
8. feb 2016

@yanni Ja s tebou trosku nesuhlasim☹ Je naozaj vela bab, ktorym uzivanie vitaminov a vyzivovych doplnkov pomohlo otehotniet. Inak si neviem vysvetlit, preco sa niekomu (aj mne) nedarilo 2 roky a potom to zrazu slo. Ja tiez verim na to, co ma prist, pride. Ale zaroven si myslim, ze tie vitaminy do seba urcite nieco maju.

yanni
8. feb 2016

@zuzca30 to nie je z vitaminov. jednoducho to prislo. Zdravy clovek, ktory nema lekarom zisteny nedostatok nejakeho vitaminu, nemusi brat nijake vitaminy v umelej forme. Len preto, ze si clovek zoberie par tabletiek, neotehotnie. Teraz myslene tie vit. a nie nejake hormony atd., ked sa zisti nejaky zdravotny problem.
Vela robi psychika a placebo efekt. Ked si budeme nahovarat, ze to pomoze a je to z toho, tak to tak moze byt. Holt psychika.
Ked je ale zisteny naozaj nejaky zdravotny problem, jednoducho vitaminy nepomozu.

kvetka589
16. feb 2016
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@yanni ja tiez v tomto s tebou nemozem suhlasit. Poznam mnoho bab ktorym femibion pomohol. Kyselina listova je velmi dolezita co sa tyka vyvinu dietata to si treba uvedomit. Jasne, ze ked niekto nemoze otehotniet tak podstupi rozne vysetrenia, ale mam znamu ktorej robili xy vysetreni a ziadny problem nenasli. A nakoniec to vyriesila kyselina listova.. 🙂 je dolezita viac ako si myslis ;)

yanni
16. feb 2016

@kvetka589 ja som nepisala len o kys. Listovej. Ake ked uz sme pri nej, je to len Vitamin a ten ti nepomoze otehotniet. Kys. Listova sa nachadza bezne v Strave ale Varenim sa jej vela znici a v tehu jej treba zvysene mnozstvo na spravny vyvoj nervovej sustavy plodu, Preto sa odporuca zvyseny Prisun v tabletkach uz minimalne tri mesiace pred otehotnenim. A Pocas snazenia vlastna len Preto, lebo sa casto zisti a potvrdi az Po par tyzdnoch a na spravne Delenie Buniek uz v prvych tyzdnoch je potrebne spravne mnozstvo kys.lis.

betka239
18. feb 2016
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@yanni lenze my nejaky zavazny problem nemame, nebolo nam nic zistene ani mne ani drahemu. Vitaminy v strave su fajn, ale castokrat nestacia o tom uz viem svoje. Mnohokrat je potrebne ich takto umelo nahradzat a na druhej strane myslim, ze femibion musi mat nieco do seba, ked uz tolkym zenam sa podarilo po nom otehotniet. Ci co to bola nahoda? 🙂🙂

kvetka589
8. mar 2016
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@yanni tak v konecnom dosledku vidis, prisli sme k tomu, ze tie vitaminy su pritom velmi dolezite pre dietatko a jeho spravny vyvin 🙂

mamickajanka
15. mar 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@xenia2 ano aj po narodeni som ho brala, skoncila som s nim az ked som kocky moje prestala kojit. Uz si si precitala a rozhodla sa? Obsahuje vitaminy, cize by mal posobit pozitivne aj na teba. Neboj sa bude dobre 🙂

mamanikka
16. mar 2016
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@xenia2 ja tiez az do ukoncenia kojenia, skor by som ich urcite neprestala brat pretoze su velmi dolezite pre dieta kedze rastie a tie prve mesiace su rozhodujuce;)