Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
5. okt 2008

Waw petkaerdal, tesim sa s tebou. Pekne oddychuj a setri sa. Vecer som spat pa 🙂 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
5. okt 2008

no to sa aj musim setrit uz,lebo uz som ,ako v 4 mesiaci a doktor ma zvrzal,ze som mala rifle a opasok 😅
len lezim stale a drahy obskakuje.

mici11
5. okt 2008

Ahojte, tak som spat. Bolo super aj sme sa trosku vyhrievali na terase na slniecku. Bolo krasne. a vy ako?
Petkaerdal tak tak nech sa len pekne o teba drahy stara. Ja zajtra idem zase ku gyndosovi, mrcha nikde 😝 tak som zvedava co mi povie.

csilla76
5. okt 2008

petka tak tak pekne oddychuj a setri sa a opasky daj do skrine 😀 tie teraz nemusis 😉 a preco ti dali puregon kolko iui?super ze mas pekne velke vajka,na utorok silno drzim prsteky aj na nohach 🙂
mici no verim ze oslava bola super,aj pocasko skvele takze ste si to uzili 😵 vraj aj zajtra ma byt krasne asi babie leto 😵

petkaerdal
5. okt 2008

Ahoj Csillka,povedal,ze je puregon dobry na dozretie vajok,aby bolo vajok co najviac,kedze ich mam vzdy malo a kedze je to moje posledne IVF,vidim se sa dr. snazi velmi...no ale co ma troska prekvapilo,ze mi dal davku presne ,ako merionalu a puregon je ovela silnejsi ,dostala som 225 IU...zda sa mi to vela,ale snad vie,co robi...
bola to moja posledna davka dneska a vecer o 21 picham uz choragon na vyvolanie ovulacie...
co si myslis ty o tom puregone???
bojim bojim choragonu,asi bude stipat...
no dneska bolo ozaj velmi pekne a ja som trcala cely den domka 😝
mici aspon si sa odreagovala trocha a mrcha ti takto bezne meska?

alicag
5. okt 2008

Petuška držkaj sa moja mislim na teba a velmi ti držim palce aj vam ostatnym kočky 🙂 a hlavne sa neboj ja si teraz davam pauzu a občas sem kuknem.držkaj sa. 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

csilla76
5. okt 2008

petka ohladom puregonu ti viem len to napisat ze ja som tie injekcie mala pri 1 ivf a vyprodukovala som len 1 jedine vajko,ono sa aj oplodnilo,aj transfer bol len sa neujalo.a to som pichala tiez 225iui.
ale jasne ze u kazdeho je to ine,kazda mame inu reakciu takze treba sa spoliehat na dokiho on istotne vie co robi a ako pises sa aj snazi vsetko urobit co je v jeho silach 🙂 ja som choragon nemala,pregnyl som pichala den pred odberom ale asi tiez trosku stipalo 😀 😝

mici11
5. okt 2008

Petkaerdal praveze mi nezvykne meskavat, ved uvidim zajtra co povie doky.
Ja som mala tiez pregnyl, mne ho pichol drahy trosku stipalo, ale dalo sa vydrzat. A ja som tiez pichala 225ui ale gonal. Vraj je to podobne ako puregon.

csilla76
5. okt 2008

ano mici gonal je podobny ako puregon a lahko sa aplikuje bo je to v pere netreba namiesavat 🙂 ja som to mala vlani pri 2 ivf a aj teraz budem mat gonal,mala som 5 vajok vlani snad aj teraz bude aspon tolko 😉
mici coked mrcha nedorazi to by bolo super no nieeeeeeee 😵

petkaerdal
5. okt 2008

alicka dakujem ti...ja vam tiez budem vsetkym velmi drzat palceky,ked pojdete do boja zase ....modlim sa zato,aby sa nam to uz kazdej podarilo,ved sme si uz dost vytrpeli si myslim ☹
Csilla,ja som stimulovala puregonom tiez moje 1 IVF a vyprodukovala som myslim 5 vajok pri davke 175 IU..ja reagujem na vsetko rovnako..ja sa obavam vlastne toho,ci sa nieco nestane pri velkej davke,ze ci nepopraskaju skor alebo neprezreju moc...ale snazim sa mu verit,ved ten dr. ma uz aj pozna,vie ze sa mi stale nedari a povedal,ze pojdeme na doraz aj s ohss...inak foliky som mala krasne,vsetky rovnako velke...
baby,ktora budete nasledovat po mne??? mam vo vas nejaky chaos 😅

petkaerdal
5. okt 2008

ved vyrzim urcite,ved to je posledna injekcia...ale picham to sama,urcite sa mi budu trast ruky 😝

alicag
5. okt 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mici11
5. okt 2008

Csilla ved hej, meska uz dost, ale je vo mne strach, lebo ked som otehotnela spontanne tak to bolo mimomaternicove ☹ Ale snad sa nam to uz nikdy nestane!!! Bolo to hrozne. Budem mysliet len pozotivne 🙂 🙂 Petkaerdal ja este nenasledujem po tebe, este by som mala ist na tu laparku 😝

petkaerdal
5. okt 2008

veru mici,mozno nedorazi vobec ta mrcha,mozo sa podari...
inak puregon sa picha vazne super,ale ked ja reagujem uplne rovnako snad na vsetko,tak preco vyvalit 22 000 namiesto 3500 za merional...ale ten co mi pichali dneska v centre bol normalne vo flastickach,nie v pere...
pozeravate Slovensko ma talent? dobre sa na tom pobavim vzdy 😀

csilla76
5. okt 2008

petka no neviem ja asi v novembri idem 🙂 mici na to uz nemysli co bolo bolo a teraz sa to uz nestane takze hlavu hore a mysliet pozitivne 🙂 😵 🙂

petkaerdal
5. okt 2008

Mici teba si uz troska pamätam ,viem ,ze ty ides na laparo...inak mam velmi dieravu hlavu,tak sa na mna nehnevajte,ked sa pytam to iste 😅 😅 😅
a kolko ti meska ta mrcha??

csilla76
5. okt 2008

nic to petka,to aj ja mavam uz s tolkych kociek aj tem obcas mys-mas 😀 😀 😀

petkaerdal
5. okt 2008

baby pozitivne mysliet musime naozaj,nieco v tom je urcite..mne to dr. pri kazdej navsteve pri odchode krici 😝

csilla76
5. okt 2008

ano ano pozitivne sa naladit,psychika vela robi 🙂 🙂 nie nadarmo to hovoria aj doktori 😉

petkaerdal
5. okt 2008

dievcata,opustam vas,drahy si uz prosi laptop...
prajem vam pekny vecer 😀
pa pa 😀 😀

mici11
5. okt 2008

Ok ved uz myslim pozitivne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Meska mi uz 10 den, dostala som uz aj agolutin. A ja si tiez vela krat mylim baby, ale vas 2 si uz dobre pamatam 😉
Ano pozeram slovensko ma talent a tiez sa na tom skvele bavime 😀 😀 😀

csilla76
5. okt 2008

pá petka a prijemny vecer 🙂 mici no nas by si si nepamatala to by sme sa aj urazili 😀 😀

mici11
5. okt 2008

ved toto Csilla, to si nemozem dovolit!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

csilla76
5. okt 2008

ok mici si podarena 🙂

mici11
5. okt 2008

pa dobru nocku idem pred telku 🙂

csilla76
5. okt 2008

dobru nocku zelám vsetkym 🙂

mataaa
6. okt 2008

Cavec baby,

tak som sa cez vikend odmlcala, ale mali sme hody, tak som chystala mensiu hostinu - hostinku. Takze som len stala pri sporaku alebo umyvala riady.
V piatok sme podali ziadost, vraj to teraz bude trosku dlhsie trvat, asi mesiac, mame byt trpezlivi. Ale ak vsetko pojde ako ma tak mrchu by som mala mat na zaciatku novembra a zacneme stimulovat. v FC v decembri nerobia ET, maju dovolenku. zvysil mi davku ma 5 merionalov. som zvedava co to bude so mnou robit. na nizsie davky reagujem dost blbo, tak snad bude lepsia uroda. Uz ste niektora brala taku velku davku?

csilla76
6. okt 2008

Ahojte pekny dnik a uspesny zaciatok tyzdna zelám 🙂
mataa ja som mala vlani tiez 5 baleni gonalu a aj teraz budem mat tolko,pichala som 225iui a dalo sa necitila som sa blbo,celkom dobre som to znasala 🙂 😉 merional nepoznam...nemala som stym skusenosti.....

petkaerdal
6. okt 2008

Ahoj Matka tak ty si hodovala 😀
a o kolkej si bola v piatok vo FC? ved aj ja som tam bola 😀
a preco to bude trosku dlhsie trvat? co ti povedal?
hm,tak 5 merionalov je teda doost...nie si troska pevnejsia?,podla vahy sa to dava tusim 😝
Csillka ahoj 😀
ja uz ledva dycham,take velke brucho 😝

petkaerdal
6. okt 2008

Matka kazdy mesiac je uz vopred dany pocet folikulov,ktore su na ten mesiac priprave,takze to davka neovplivny...takto to bolo mne vysvetlene.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre