Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
19. jan 2009

to som rada .. dala som na to poslednu energiu co dnes mam..

mimochodom robila som dnes zemiakove placky a boli neskutocne.. a mne nieje zle... hehehe z coho sa tiez tesim a tiez bojim .. ked mi bolo zle od rana do vecera aspon som vedela ze z coho teraz to prechadza ani prsia nebolia ani troska a uz ma zacina chytat panika. heheheh ja som neni normalna..

no uz aby bol stvrtok

petkaerdal
19. jan 2009

tak dik,ze si ju dala prave mne 😀
ja som robila bryndzove halusky a boli suprove 😝

babulka123
19. jan 2009

mnaaaaaaam .. jeeeejda tie bny som si dala ale naposledy som z bryndze blvkala takze este chvilku pockam ,
zajtra mam na plane bud kur. perkelt s haluskami alebo rizoto..neviem sa rozhodnut..hehehe nakoniec spravim obe ..

janula13
19. jan 2009

Boze ste vy normalne, taketo chutky mi robit, co by som dala za bryndzove, Peti a Erdal to ma rad?
ja som si uvarila krupicnu kasicku, mne je dnes tiez dobre, uz uplne, len rano ma posteklila zaha a teraz nic, tak sa tesim..babulka, ty si ako ja, ked mi bolo zle, bedakala som, ked mi bolo lepsie tak som sa bala ze ci je vsetko ok...si normalna neboj, teraz sa uz nad nicim nepozastavujem, asi ma par veci este vydesi ci prekvapi, ale budem sa snazit byt kludna, Peti aj ty bud, nemas preco este smutit, viem ze to vystrasi, ved to je jasne a prirodzene, ale snaz sa to tak trosku ignorovat ako ja tie testy..a srdiecko bije a je mu dobre, tak ver ako aj Erdal...aj moj Matko je taky, vsetko berie s kludom a mna to skludnuje tiez...tes sa ze kopkaju, sranda mna odvtedy co som sa stazovala ze nalavo, tak odvtedy fakt napravo, sranda, asi sa prehodili..

tvojka
19. jan 2009

Ahojte babulky,
ešte som vás neprečítala,len sa chcem spýtať,či idete niekto zajtra na tú výstavu do Brna.My ideme a mali by sme tam dojsť cca o 10.30h.Ak niekto idete,ozvite sa,nech sa stretneme.

tvojka
19. jan 2009

Dnes som celý den upratovala skrine,dúfam,že to tento týžden zmáknem a budeme sa môcť pustiť do prerábky našej izbičky.A okrem toho som sa ešte stretla na chvílu na čaj s kamoškou,čo sme spolu otehotneli vo FC a od pozitívnej krvičky sme sa nevideli.Tak sme trošku podebatili... 😵

janula13
19. jan 2009

Tvojka my ideme,cislo na teba ale nemam...posielam ti moje do IP..ja neviem o kolkej tam budeme, ale zavolam ti...

janula13
19. jan 2009

a ide este jedna babulka z inej temy, tiez dvojickarka, na nu cislo mam..idem hajat, nech rano vstanem, dobru a pekne snicky, eroticke, podla moznosti s manzelmi, podla moznosti vlastnymi 😀 😀 😀

pipimiska
19. jan 2009

ahojte baby 🙂 neviem ci sa mozem pridat k vam,ale som sa tu docitala ze tu pri vas urcite otehotniem 🙂 🙂 🙂 som velmi rada,ze sa vam dari 😉 ja sa tiez chystam na 3 ivf
petkaerdal ,velm ti drzim palce aby boli obe babatka v poriadku..ostatnym tiez aby ste to dotiahli do stastneho

pipimiska
19. jan 2009

konca 🙂 🙂 🙂 som nechtiac skor klikla 😀

tvojka
19. jan 2009

Pipimiska,vitaj a rýchlo otehulkuj,držím palce!Kedy sa chystáš a v akom si CAR?

Peťka,mojko,nestresuj,určite to bude ok.A ked srdiečka pekne bili,tak to musí byť ok.Myslím na vás 😉

Januli,tak sa ozvi,dúfam,že sa stretneme 😵

pipimiska
19. jan 2009

dik tvojka;som v KE v gyncare,som rozmyslala nad zmenov,napr.do iscare ,ale teraz vaham,lebo som vela citala negativne nazory...ale oni jediny pisu na svojej stanke,ze ak ma zena zakazdim OHSS,co je moj pripad, tak to vedia riesit aj prirodnejsou cestou, ze by mi vybrali iba jedno vajko vytvorene normalne nakolko ja ovulujem,aj ked mi dali diagnozu v gyncare ze PCO,moj gyndos hovori,ze to tak nieje,kedze ovulujem bez hormonov.problem mame zo spermijkami su velmi zle na tom ☹

pipimiska
19. jan 2009

a chystam sa teraz niekedy len musim doriesit ze kde pojdem..aa z jednym dokim som sa dohodla,ze mi uroby zatial v januari IUI aj ked nadej po 2.ivf :ICSI neuspesnych je takmer nulova,ale co ked ved staci jedna hyperaktivna spermijka 🙂

petkaerdal
20. jan 2009

ahojte 😉
Jani Erdal ma rad halusky bryndzove,naucil sa aj na nasu kuchynu,ako aj ja na ich 😀

Jani,tvojka,tak sa mi hned hlaste ,ako sa vratite z vystavy,som zvedava,co donesiete ,ci nieco kujpite..aj jedna moja kamoska ide 😉

pipimiska,dakujem 😉 akoby som to mala lahke v zivote,tak este toto 😢
len do icare nechod 😠
dneska sa mi s mojimi drobcami snivalo,mala som dievcatkaaa 😀 a obe boli zdravucke 😀

babulka123
20. jan 2009

petka ver svojim snom... mne sa 2 dni pred testom snivalo ze budem mat Barborku , tak som zvedava..heheheh ale verim tomu

mici11
20. jan 2009

Ahojte babenky,

pipimiska vitaj medzi nami, verim, ze tu coskoro otehulkujes 🙂

No baby som zvedava na info z vystavy 😉
Petka, Babulka 🙂

babulka123
20. jan 2009

mici 😀

mici11
20. jan 2009

No teda dnes toho nakecame 😀 ☹

Jaj babenky vytesujem sa, prave som sa prihlasila na predporodnu pripravu, zacnem chodit v 25 tt, bude tam vsetko o porode a aj o starostlivosti o babatko a take ligft cvicenie na fit lopte, to mi doky dovilil. A pojdeme sa pozriet aj na porodnu salu, a v akej polohe je mozne rodit....... Totizto kurz je v nasej porodnici a vsetci si ho velmi chvalia, vedie ho jedna skvela sestricka a zaroven porodna asistentka. Fakt sa vytesujem 🙂 🙂 🙂 🙂

babulka123
20. jan 2009

ahojte, nejako to tu dnes viazne...baby su na vystave..

mne dnes bolo dooost divne ale prave som sa natlacila rizotom a docela mi to poomohlo a hlavne ta cvikla...mnaaaam zboznujem ju....

mici11
20. jan 2009

No mne dnes celkom dobre, len som uz 2 krat spala 😀
Baby tak toto som dostala http://www.rajdeti.sk/product_info.php?cPath=21...

babulka123
20. jan 2009

mici daj fotos...

mici11
20. jan 2009

http://www.rajdeti.sk/popup_image.php?pID=2028 fotit sa mi nechce 😝 sorry, mam to zabalene. Raz ked sa mi bude chciet fotit tak pofotim vsetko a pridam do albumu 🙂 ok?

babulka123
20. jan 2009

mici v pohode...

mici11
20. jan 2009

Babulka 😉
Som zvedava kedy pridu babenky z vystavy a co nam povedia 😉

babulka123
20. jan 2009

sme 2

petkaerdal
20. jan 2009

ahojte 😉
a baby su tu este neni??? co sa stratili v Brne? 😀 😀 😀
som zvedava,co nakupili 😕

petkaerdal
20. jan 2009

baby,co sa dava pre babo do kocika,vankusik a paplonik???len tak ma to napadlo,ze neviem 😅

mici11
20. jan 2009

Peti asi ano, ale v lete asi len nejaka tensia decka 😅 Musime pozistovat

babulka123
20. jan 2009

hehehe nad tym som rozmyslala aj ja ale v july respektive v juni je este velmi teplo to snad staci aj plienka alebo tak.. ked bude 30 stupnov asi zakryvat moc nebudete..

petkaerdal
20. jan 2009

tiez myslim,ze v lete tenka decka..ale co sa kupuje normalne? a do sportoveho asi uz nic potom na zimu,ci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre