Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

tvojka
2. mar 2009

Babul,veru tak,som šťastná,že sa tak pekne držíme(klop,klop,klop).Doky dúfa,že stále oddychujem 😀

babulka123
2. mar 2009

anoooo vidim .. ehehehe
ale nie je to super, velmi sa tesim .. drzim palceky..

janula13
2. mar 2009

ved aj ja uz som sa tak zzila s chalanmi, ked im uz inak ani nepoviem, ale parik by potesil...
ved oddychujes, vsakze, ako my vsetky? 😀 ja lezim pol hodku a hned mam pocit, ze musim ist nieco robit...

babulka123
2. mar 2009

janulka.. ty ma vrtulkku niekde.. hehehe

inak ja ani neviem co to bude ale stale hovorim ze chlan sem chalan tam .. no som zvedava co z toho vznikne 😅 😅 😅 😅

mici11
2. mar 2009

Tvojka no mas teda zazitkov az az 😀 Babatka maju krasnu vahu, super 😉

tvojka
2. mar 2009

Jani,v HC ti pomeria všetky kostičky,orgány,povie ti pohlavia a váhy...

Babul,ty ideš kedy na ten uzv?

tvojka
2. mar 2009

Mici,ahoj,teba som zabudla privítať doma z nemocky.Tak len pekne papkaj.A musí to byť vyslovene čokoláda,či môžu byť aj iné sladkosti?

babulka123
2. mar 2009

aj neviem este presne, 12.3 idem na poradnu a bude zas volat tomu dr. a to budem v 19 tt, takze predpokladam ze tyzden na to asi ?? cca.

janula13
2. mar 2009

super tvojka, ja som myslela, ze sa tam len nafotia ako v atelieri 😀
babul, neviem ci vrtulku,ale dvoch votrelcov urcite 😀

babulka123
2. mar 2009

janulka.. hehhe ale ved maju cim vrtiet. .hehehehe

mici11
2. mar 2009

Tvojka no hovorili cokoladu a banany. Banany mi idu celkom lahko 😉 Aj mne na 4D pomerali vsetky kosticky, vahu.... A dakujem za privitanie 😉 dufam, ze najblizsie uz pojdem az rodit

janula13
2. mar 2009

babul ved hej, vybavu maju dobru, MM vravi ze to po nom 😀 no comment 😀

petkaerdal
2. mar 2009

tvojka ahoj,no to som sa aj ja pobavila teda,super zaujimavy vikend si mala teda a ten koniec,dobreeee
som rada,ze ste ok,deti maju uz krasnu vahu,uz by som aj ja chcela byt tam 😀

tvojka
2. mar 2009

neboj Peti,za chvíľu ma dobehnete.V poslednej dobe dosť rýchlo priberajú,našťastie 😵

petkaerdal
2. mar 2009

ja viem,ved to ide celkom rychlo,len keby uz mali taku vahu,by som bola pokojnejsia,kvoli nejakemu riziku,ale verim,ze budeme ok,no nie?
brusko nefotite??? ja som pridala,videla si ?

tvojka
2. mar 2009

Ano Peti,ved som ťa okomentovala už v piatok 😵 .Mali by sme veru odfotiť,tie tt tak utekajú,že mám pocit,že fotíme stále a ked to skontrolujem,vidím,že sme už pár týždnov nefotili.Tak teda jednu teraz pridám,dalšiu možno zajtra,ak ma manžel večer odfotí...

Ja som sa stále modlila,nech vydržíme do toho kritického 28tt a už sme v 30tt 😎

petkaerdal
2. mar 2009

preco je kriticky do 28? 😕
aj ja mavam ten pocit,ze sak som fotila nedavno,kuknem na datum a to boli uz 3 tt alebo aj 4 😀 ,fakt to letiiii

tvojka
2. mar 2009

no mne doky povedal,že do 27tt by to bol potrat,od 28tt už pôrod.Vtedy je už šanca babatko zachrániť...

tvojka
2. mar 2009

už som prihodila tú jednu fotečku 😎

petkaerdal
2. mar 2009

aha,tak musime vydrzat este nejake 4tt aj my,aby sme boli v 28
krasne brusinkoooo...
kolko si pribrala doteraz?

tvojka
2. mar 2009

Dakujem Peti,určite vydržíte 😵 .Doteraz 12kg.

mici11
2. mar 2009

Tvojka kráááááááááááááásne brusko 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
2. mar 2009

to je dobra vaha na 30 tt myslim,ja mam 10 😀 to tie zmrzliny a vianocky 😅

petkaerdal
2. mar 2009

mici,ty kedy fotis?

tvojka,uz vybavicku chystas?

mici11
2. mar 2009

Peti mas peknucke brusko 🙂 . Ja odfotim niekedy tento tyzden, ale neviem presne kedy, ale foto iste pridam. Ty uz mas riadnu vybavicku a velmi krasnu 🙂

janula13
2. mar 2009

Tvojka ty si krasne gulatucka, mas ozaj pekne brusko, dufam ze aj ja sa k takemu prepracujem, hlavne k tym vaham...ved aj ja som si dala, teda skor jedna mamina mi dala prvu metu 28tt,tak uz viem preco,takze este 4tt a som tam 😅
ja som sa dohodla s mm ze odfotime cez vikend, tiez sa mi zdalo, ze ved len teraz som fotila a vidim ze ani nie 😀

petkaerdal
2. mar 2009

dakujem mici 😉
ja uz vybavicku veru skoro mam celu,chcem si to sama pripravit a bavi ma to 😀
dneska som videla pekny prebalovaci pult,normalne som nechcela,ale nad tymto uvazujem veru 😕
Jani tiez sa ti to zda? to ten cas nam take leti,veru sa nam to krati 😀
na tvoje sa tesim,porovname 😉

tvojka
2. mar 2009

baby,dakujem za pochvaly 😅 .Cez víkend ideme prerobiť a vymaľovať našu izbu,tak potom poperiem veci a zistím,či mi niečo chýba.Teda určite chýba,len zistiť čo.Prebalovaciu podložku objednám možno ešte tento týžden.A v nedelu sa dúfam dostaneme na výstavu Expo diaťa a rodina,uvidíme,či aj tam niečo nekúpime...

janula13
2. mar 2009

Tvojka a kde je ta vystava?zeby sme behli...
Petka, strasne to leti, myslela som ze sa mi to bude desne vliect, kedze som doma, ale veru niekedy keby nevidim tu na MK v pase kolky som tt, tak ani neviem, tak sa mi to zlieva ked to tak leti...
ja som inak zistila, ze mam len dvoje dupky a ziadne bodynka od narodenia s kratkym rukavom, myslela som ze mam, sesterka mi dala 2 balenia,a le tie su az od 6 mesiacov a druhe az od 18 mesiacov, tak zase mam dovod nakupovat 😀
petka tebe uz prisli tie vecicky z toho kojenecke obleceni?
idem vypnut, opzerali sme film-Polcas rozpadu, slovensky, no nic moc..neodporucam..
ozaj a co mauzos, nikde som ju dnes nenacapala....dufam ze je ok 😅
dobru babule...

mauzos
3. mar 2009

dobre ranko dievcata, este vsetky hajusate ? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre