Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
9. mar 2009

no ved bobjan 😀

co robite inak???

petkaerdal
9. mar 2009

nikto tu uz nieje,ked ja som tu... 😖

bobjan
9. mar 2009

Petka, ja som tu, len neviem, či tu medzi vami tehuľkami môžem strašiť,,.... 😝

petkaerdal
9. mar 2009

strasti mozes,co by si nemohla 😀

pocuj a co ta to napadlo ist k vestici? aby si nelutovala,ako ja 😖

janula13
9. mar 2009

spytam sa Mm ci tam radsej rovno nebehneme, radsej by som to videla...aj ked to co som si vybrala mali v raji deti len v takej hnedej a ja to chcem v kombinacii so zelenou, a to som videla na MMB, tak nviem, necham to na MM, ci sa mu bude chciet...petka musim zehlit, ja zahlim tak raz za 2tt, ked mam asi 5 pracok opranych a potom ma ide picnut 😅

petkaerdal
9. mar 2009

strasit som myslela 😀

tak to vypada,ked pisem rychlo a necitam po sebe 😅

janula13
9. mar 2009

bobjan, ako uz lepsie?

petkaerdal
9. mar 2009

ona vie objednat vsetko,preto som sa ja rozhodla pre zmenu,ona mi to vysvetlila,ona nema od firmy fotky a preto na tej stranke nema vsetky obrazky,ale objednat,ako povedala mne,vie vsetko,co ta firma mamo-tato a feretti ponuka...
tak tam skoc,bude vidiet aj na zivo,ale nemusi tam mat vsetko na sklade,ale aspon aj ked v inej farbe by si to uvidela,ale kvalitou som ja bola spokojna 😉

petkaerdal
9. mar 2009

a kolko dielnu sady si vybrala,pozerala si caj cenu,nieje ona lacnejsia?
ak palculienka bola priamo u nej po veci doma

bobjan
9. mar 2009

Petka a prečo si ľutovala?? No ja som ešte nebola, tak chcem vyskúšať 😉

Janulka, už je to v pohode 😉 Týmto ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli a stáli a stoja pri mne, v prvom rade môjmu manželovi!!!!!!!!!!!!!!!

Janulka, ty ako? Ideš žehliť? Ja som včera.....si mi mohla poslať, aspoň by som sa doma nenudila 😅 😀 😀

babulka123
9. mar 2009

cely den lezim, ved co sa da aj po takych oblbovakoch robit..
ci mi je lepsie co ja viem, stale to boli ... uviidme co bude zajtra.. ved som si dala len jednu tabletku... ale uz vidim ako sa budem klepat az do konca tehu.. hlavne ked viem na co su tie lieky... tak sa bojim ako cert co bude ked ich vysadim.. ale co uz uvidime co bude..

a okrem toho ma z toho hnusneho pocasia boli hlava ako kona.. takze je mi viac menej uzasne.. heheheh

petkaerdal
9. mar 2009

lebo zle veci mi porozpravala,odtial som sla rovno na vodku 😀 uz by som nesla,sama mi povedala,ze je lepsie,asi nevediet,ako vediet a potom na to mysliet

bobjan a co sa nudis? sama si?

mauzos
9. mar 2009

peti aj ja som tu 🙂 myslela som, ze robis ten 3bit, ze si tak zmizla 😝

bobjan mozem ti aj ja poslat zehlenie? od rana sa premaham, ale lenivost zvitazila ☹
nejak ma od rana boli chrbat, tak sa mi nic nechce. Hrozne zle som spala tuto noc ...

petkaerdal
9. mar 2009

nie mauzos,dneska sa mi nechcelo,som unavena,to ja sa tak po vikende zotavujem prvy den,zajtra ho spravim,len ak pojde do kosa,tak dostanes 😀

mau,ozaj ty uz mas vsetko komplet nachystane?

bobjan
9. mar 2009

Petka a splnilo sa ti to? Alebo aspoň niečo z toho čo povedala??? Vyveštila ti dvojky?

No som sama, M. je v garáži od rána. Nudila som sa cez víkend, som len upratovala, žehlila, čosi poobšívala a ten čas hrozne dlho išiel.....

Mauzos, môžeš, kľudne 😉

babulka123
9. mar 2009

peti.. citala som to o tych menach.. ze sa nad tym rozculujes.. hehehe ja s mojim menom .. ty kokso sak ja by som mohla obvinit pramatku EVU zato .. hehehehehehhehe

mauzos
9. mar 2009

peti nesranduj, do kose neeee 😲 posli ho radsej sem, moj drahy ho spapa 😀
no ja mam taky dojem, ze uz mam asi vsetko. Teraz uz vymyslam len take blbiny 😀 vcera som objednala ohradku do obyvacky na hranie, dnes klokanku na nosenie baba a tak. Ale co sa tyka tych zakladnych veci, tak snad mam vsetko. Len postielky este stale nie su namalovane, uz ma z toho mojho porazi 😠 dufam, ze kym porodim, to stihne 😝

bobjan beriem ta za slovo 😉 ale niekedy nabuduce, teraz tu mam len par kuskov 😝

janula13
9. mar 2009

bobjn, tak prid k nam, ty budes zehlit a ja valat sunky 😀 ale nie, musim, nic mi nie je ani unavena nie som, tak to treba vyuzit..
petka asi tam fakt behnem osobne, ani mi nenapadlo zitovat kde byva, ale ked je tak blizko 😀

babulka123
9. mar 2009

janulka a cestou sup sup na kavu do samorina.. to uz mate vazne na ceste.. hehehheeh

bobjan
9. mar 2009

Janula, nóooooooo tak to to nie teda 😉 Že ty budeš váľať šunky a ja makať - to len za EURá 😀 😀 😀 Takéto služby 😅

Ale napr. keby si kecala na koňovi, to by už bolo zadara, len by si musela klepať aj za mňa 😀 😀 😀

mici11
9. mar 2009

Peti sila, nad tou babenkou by som sa akurat zasmiala 😀 😀 😀
Inak som si shrupla tak 2 hodinky, teraz som vstavala 😀

babulka123
9. mar 2009

mici tak ze dobre ranko..

petkaerdal
9. mar 2009

bobjan,vyvestila mi,ze nebudem mat deti 😔 bola som velmi z toho nestastna

babul,ved ja sa vobec nerozculujem,je to predsa detske a my sa s mojim na tom len smejeme

😀 😀 😀

mau,no super,tak uz mas vsetko 😉 a preco ich idete malovat? tusim tvoj ma na vsetko este cas,ako aj moj na niektore veci 😀
ved hadam neskonci v kosi,zalezi od tvojho receptu 😀 zajtra ti poviem

jani behni,ja som tam bola 2 hodiny vcera 😀

babulka123
9. mar 2009

petka.. ja viem .. a mimochodom rovinka je asi 7 km odtial co byvam...

petkaerdal
9. mar 2009

mici,ved nas pobavila predsa...ona slovenka a ja mam turecke mena od nej 😀 a Erdal ich ma zase odomna 😀 😀

petkaerdal
9. mar 2009

ano babul?ja som nikdy na tej strane nebola,pozerala som to do mapy a hned sla k nej teda...ako vravim,keby som vedela,nemusela som to cez postu,ale rovno u nej,uz som to mohla mat davno...

babulka123
9. mar 2009

peti daj stranku kde si si to vyberala..
nooo keby ste isli dalej , tak by ste narazili na samorin.. hehehe a uz by si bola u nas na kavicke..
ale nevadi nabuduce hehehehe budes vediet... ked pojdes s dvojkami okolo .. a od nas asi 20 km byva janulka..

petkaerdal
9. mar 2009

babul rajdeti.sk...
ok,tak nabuduce dojdeme a odtial rovno aj k Janke 😀 ,ked ja to budem mat po ceste 😀

babulka123
9. mar 2009

tak tak .. nieco vymyslime..

idem to kuknut.. cmuuk a dakujem

bobjan
9. mar 2009

Peti, fúha...no to ak mi povie, tak nepôjdem na vodku, ale riadny demižón.... 😖

Mici ahoj, a dobré ránko 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre