Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
10. mar 2009

nie necitala,tak preto asi ja vazim viac,ako vy vsetky ,ked to pijem uz tak dlho a kazdy den 😀

janula13
10. mar 2009

Babule, tak sokujem vas mojou rychlostou, fotky su tam 😀 nie su velmi jasne, na papieri su zretelnejsie, ale snad nieco najdete 😀

mici11
10. mar 2009

Peti 😀 😀 😀 , neboj ja som teraz tiez pribrala, dnes ma segra odfoti a pridam fotecku 😉 a tiez si myslim, ze je to z toho magne B6 😉

mici11
10. mar 2009

Ahoj Janulka, ty super rychla zena 😉 Drobci su rozkosniíííííííííííííííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂 fesaci 😉 a pipik vidno pekne. Aj my mame take foto pipika 😉

petkaerdal
10. mar 2009

Jani,kraaasneee 😉
a brusko??? 😖

mici,ale ja viediem s mojou vahou 😀

janula13
10. mar 2009

dakujem za nich babulky, petka aj brusko bude, vcera som uz MM nedokopala k tomu, ale dnes dokopem neboj 😀
inak ked sa bavite o tych vitaminoch, ja beriem kazdy druhy den zelezo na striedacku s calibrum mami a kazdy den magnezko, jedno sumive a jedno magne tabletu...ale robi mi problem to mlieko dodrzat ten odstup pri magnezku treba aj pri zeleze, tak je to nanic, lebo rano este stale slapem na kakavku a vianocke a vecer tiez mlieko...ale mam pocit ze v dni ked jem zelezo, tak ma vecer boli zaludok a to si ho davam na obed, uvidim co dnes, je na rade zelezo..
ja som o Magne este necitala ze sa pribera, ale ved celkovo vitamin B je aj na priberanie..ale myslim ze vsetky priberame z tehu 😀

janula13
10. mar 2009

ozaj a pocujte, ale to s tym stretkom to by bolo super, aj pred porodom aj potom, to by aj mauzi prisla, to by bola parada, to musime zorganizovat ani keby co bolo!
babulka ohlas sa ak nie si v nemocke, dufam ze ti je lepsie..

petkaerdal
10. mar 2009

Jani,pri zeleze sa niesmie mlieko,co viem ja

petkaerdal
10. mar 2009

a my nemame pipika 😀 my mame ciarky 😀 teda dufam,ze este stale

janula13
10. mar 2009

petka ani pri magnezku by si nemala 2hod pred a 2hod po mlieko...pisali v letaku...kedze zabranuje vstrebavaniu..
No uvidime s cim prides, ci s ciarkami, bude ti robit zase aj utz?

petkaerdal
10. mar 2009

urcite bude,vzdy mi robi,idem k mojmu a potom tusim 18 idem do nemocky,aj tam mi budu...
nepridem s pipikom urcite 😀

mauzos
10. mar 2009

ahoj janula, tak da som ti verila, ze dnes pridas fotky 😉 my fotky pipika nemame ☹

peti, aby si nebola prekvapkana 😀 😀 😀

petkaerdal
10. mar 2009

no moj by bol milo prekvapkany mauzos 😀
mne by to nevadilo,len vsetko mam pre dievky uz aj tie sady do postielok,vsetko by som musela manit 😀

uz sa chladi salko,,,do vecera bude urcite hotovy

janula13
10. mar 2009

mauzi ved vy mozno este ciarku jednu najdete 😉 my uz nemame sancu, ale nevadi nam to, ja uz som si prilis zvykla na dvoch chlapcov 😉 dakujem za doveru, si kamoska 😀 😀 😀
petka, nechcem rypkat, ale ja tomu erdalovi jedneho pipika doprajem, hlavne ked si spomeniem ako sa tvaril moj, ked zahlasila prveho pipika, co uz s chlpami..ale tiez chcel aj babulu, ale povedal ze dalsie kolo to isti...tudle 😅

janula13
10. mar 2009

Mauzi ty si pipika este uzijes, ked nas bude ocikavat 😀 😀 😀 maju dobry dostrel 😀

mauzos
10. mar 2009

peti, ze do vecera 😀 😀
aj ja by som dopriala Erdalovi jedneho pipika 😉

my sme ich videli obidvoch, takze uz je mala pravdepodobnost, ze by sa nam narodila ciarka. Len na fotkach ich nemame 😒

jani takze dalsie dvojky dve babule to istia? 😀 😀

janula13
10. mar 2009

no babule, idem nieco robit, umyt kupelnu, wcko, navarit, uprata, este sedim v pyzame, tento MK je strasny...

petkaerdal
10. mar 2009

jani 😠 mauzos 😠
ale ved aj ja,ale nie uz teraz,na buduce 😀
inak keby ste toho mojho videli,aky bol sklamany,mne ho bolo luto fakt,ale uz sa tesi a stale rozprava,ze moje baby,ze ma 3 baby 😀

mau,ja to salko skor tusim vypijem,ako sa vychladi...ved uz mam kolac skoro hotovy,aj tak moj nieje doma este,az na vecer si dame 😀

mauzos
10. mar 2009

jani tomu sa hovori zavislost 😀 😀

petkaerdal
10. mar 2009

Jani,tak o pol 2 v pyzame,to sa hanbi 😀

mauzos
10. mar 2009

peti to musi trosku aj postat v chladnicke, aby zmakli tie keksy

petkaerdal
10. mar 2009

ano? to tam nebolo napisane 😀 tie kekse zmäknu aj z pudingu urcite..

davam si zmrzku inak,citronova je super 😉

mauzos
10. mar 2009

nebolo? tak som si to potom vymyslela 😀 😀 😀
ale viem, ze to davam do chladnicky, aby to ztuhlo 😝
zase zmrzka? ja vobec nemam chut

mici11
10. mar 2009

No mne uz zmrzka tiez nechuti, ani neviem co mi chuti 😅 teda viem syr a pizza 😀 😀 😀 Same zdravsie jedla 😀

rebo
10. mar 2009

Bobjan a čo sa zisťuje pri tej genetike spermií?

petkaerdal
10. mar 2009

ale je to tam napisane,ze do chladnicky,ved davam vzdy vsetko 😀
zmrzku papam skoro kazdy den...
zakusok sa uz chladi 😀 pridete???

mici nie? mne zase pizza vobec nie,tej som sa prejedla pred tehu...mne chuti kolace velmi ,vsetko take sladke,ale nie cokolady,kolace mozem

janula13
10. mar 2009

peti tak potom dame spolu druhe kolo, vy na chalana amy na babulu, mozes sa pridat Mauzos...
nehanbim sa, uz som okupana, a uz gruntujem, ja viem ze to dozeniem...inak peti minule si mi tak narobila chut na citronovu ze mi ju mamina kupila po tyom utz, ale chuda netrafila sa, kupila broskynovu, ale da sa, aj ked na jahodovu alebo citronovu nema, chyba mi tam ta kyslost, ale neva, zje sa a potom zase kupim...

mauzos
10. mar 2009

ja uz sa nepridam, ja si pockam na vnucky 😀 😀 😀

ja tiez pizzu mooozem, aj kazdy den 😝 asi tie chute fakt zavisia podla toho, ci cakas chalana alebo dievcatko 😉

mici11
10. mar 2009

Pizzu aj ja kazdy den, najnovsie mi chuti hawai s brokolicou 😉

janula13
10. mar 2009

aj ja pizzu moozem, dala by som si, ale dnes mi staci gulas 😉 mauzos, ved aj ja sa chystam az na vnucky, uvidim ci motyka potom nevystreli, stava sa to..to by bol for... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre