Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

csilla76
16. okt 2008

mici servus moja 🙂 petka mala som ano PK A ET na 5 alebo 6 den ale asi na piaty..len ked presne kuknem v papieroch,a doki si vychvaloval to pamatam ze nepotrebujem lepidielko na embryjka bo su silne tak asi to boli blastulky ktovie..podrobnejsie mi to nevysvetloval a ani som sa vtom strese nepytala ale teraz sa budem 🙂

mici11
16. okt 2008

Ok Petka 🙂 , ale myslim, ze sem tam si s tebou zastresujem aj ja 😀 . Na UTZ mam ist 22.10. uz aby to bolo

csilla76
16. okt 2008

mici drzime palce 🙂

petkaerdal
16. okt 2008

a neuchytilo sa csillka? to ma ani nestras,lebo blastulkam verim 😅 😅
ty mici nestresuj so mnou,nemozes,lebo to uz nezvladnem vobec,ked tu budu dalsie negativa napisane...
ja mam ist na krv az 24 alebo 27

csilla76
16. okt 2008

no ved prave ziadne negativa tu nepopiseme takze petka co bolo bolo a treba hladit vpred a za chvilku zahlasis ze si tehulka 🙂

petkaerdal
16. okt 2008

v nedelu asi skusim testik,to bude 7 den,to by mi malo uz ukazat pravdu 😅

csilla76
16. okt 2008

ok petka tesim sa a budem stebou cakat na vysledok 🙂

mici11
16. okt 2008

Ok Petka uz nebudem stresovat slubujem. Samozrejme, ze je vsetko v poriadku, Aj u mna a tebe vyjdu 2 // na teste. Inak to byt nemoze!!! A cohvila sa k nam prida aj Csilla s ostatnymi s hotovo 🙂 🙂 🙂 🙂

csilla76
16. okt 2008

mici suhlasim s tebou 🙂

petkaerdal
16. okt 2008

a hotovo mici 😀 😉 😀
ste v praci kocky?
ja doma cele dni,tak co by som mala robit,len premyslat 😝

csilla76
16. okt 2008

ja idem teraz petka na 11hod.takze pomaly pojdem off

petkaerdal
16. okt 2008

aha,tak ty z domu pises,tak nech ti to ujde rychlo 🙂

mici11
16. okt 2008

No ja som na PN a mam prikazany kludovy rezim. Doky nechce nic riskovat, tak som doma. Ale radsej nech je male v poriadku.

petkaerdal
16. okt 2008

a nenudis sa mici,ako ja?

mici11
16. okt 2008

No ako kedy, vacsinou som za PC, bud tu, alebo sa snazim pomahat trosku drahemu. Ma toho vela. Navarim, upracem, pospim si....Niekedy mi celkom fajn prejde den, ale sem tam sa ozaj nudim 😝

petkaerdal
16. okt 2008

no aj ja som väcsinou za pc,navarim,upeciem,lezim...inak som sama,lebo drahy bud spi alebo je v praci,takze sa fajnovo niekedy nudim 😀 uz nech je sobota,vypadneme na nakup niekde
co sa bude dneska varit?

mici11
16. okt 2008

Dnes bude gulas, drahy ma nan velku chut. Ja moc nie, ale ja velmi nemam chut na nic. Ale on musi jest, ze 😀 . A ty? Inak niekedy neviem co uz varit

petkaerdal
16. okt 2008

ja neviem este,mam chut na cibulkovy salat s rybkou,polievku mam zo vcera a nejaky zakusok by som chcela...
mici nepamätas si,ci si mala z utrogedtanu zacpu? pretoze ja ju mam uz ale tyzden,hrozne 😖

mici11
16. okt 2008

Petka, veru mala. A tiez som mala riadne nafuknute brucho 😉 . Rybka, salatik mnaaaaaaaaaaaaaaam

petkaerdal
16. okt 2008

ja uz to brucho od OPU mam v norme,ale z utrogestanu mam zacpu prvy krat 😖

petkaerdal
16. okt 2008

mici,ja uz mam zakusok spraveny 😀 drahy kvoli mne pribera 😀 ,ja len peciem ,ale nepapam ..aspon som prestala mysliet na chvilku

mici11
16. okt 2008

Boze Petka, doteraz som spala 😅 . Budeme mat asi nejakeho maleho spachtosa 😀

petkaerdal
16. okt 2008

no ty dobre tahas kazdy den poobednu siestu 😀 😀 😀 co budes robit teraz?

mici11
16. okt 2008

Idem so segrou a kamoskou do mesta. trosku pokukat, dame cajik a pokecame. Ozvem sa vecer.Zatial pa 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
16. okt 2008

ok,pa pa tu prsi,neda sa ani von ist

csilla76
16. okt 2008

tak uz sem dosla z prace 🙂 mici potom poreferuj ako bolo v meste 😉 petka u vas prsi?no hrozne....aj u nas uz bude tak to vyzera,hlasili na dnes vecer a zajtra.
zajtra mam volno tak cosi navarim a porobim.v sobotu pridu moji rodicia budeme s mamkou zavarat dule a lekvarik robit.otec zase s muzikom nieco porobia,nudit sa nebudu bo tu u nas je fura prace takto na jesen

petkaerdal
16. okt 2008

ahoj csillka,ano prsi tu uz 2 den vkuse,takze to tam cakajte 😀 😀
ohromne,len doma trcim...
a ty si taka gazdinka,ze lekvariky robis? mohla by si aj mne prist pozavarat nieco 😝
ja sa tesim na sobotu,ze vybehneme niekam von s drahym,aby som nepremyslala stale...chcela som ist aj na Sk,ale to az na buduci vikend...

csilla76
16. okt 2008

no taka veru petka,mam plnu spajzu dobrot,mame velku zahradu tak vselico pozavarame. 🙂 idem urobit veceru,potom este mozno nakuknem pozdejsie 🙂

petkaerdal
16. okt 2008

no ved na dome sa to da,ja som vyrastala,takze viem,ako to tam ide 😉 a chyba mi to velmi..teraz som na byte a hotova katastrofa,neviem si zvyknut 🙄

csilla76
16. okt 2008

petka tak ty tak...poznas take veci no fajn 🙂 ale teraz musis davat pozor na seba a drobcov tak by si ani nemohla taketo prace 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre