Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
16. mar 2009

detska je taka grepova, jemne oranzova. Taka tepla farba a nabytok bude medova jelsa a dvierka taka jemna zvlastna modra.

janula13
16. mar 2009

no mici to znie dobre, tak uz sa neviem dockat foto 😉

petkaerdal
16. mar 2009

tak ja idem zajtra ku gyn.,tesim sa na baby 😀

Jani,este zehlis? ja uz mam vyupratovane,rozmyslam,co drahemu na veceru spravit

janula13
16. mar 2009

petka hej, stale zehlim, ale to kvoli tomu pekelnemuMK, ze sem stale cucim a robota stoji a ked vidim kolko je hodin...esteze varit nemusim, mam zo vcera a na veceru mu spravim salatik...ked chce schudnut 😀

petkaerdal
16. mar 2009

a drahy fakt drzi dietu? aj sa mu dari? lebo moj vydrzi tak max 3 hodiny 😀 😀

posli mi ten mail,poslem ti foto mojich vnucatiek 😀 ak chces teda

mici11
16. mar 2009

Jani diky, foto potom pridam 😉
baby idem zalahnut, potom kuknem, zatial pa

petkaerdal
16. mar 2009

bru nocku mici 😉

janula13
16. mar 2009

petka nema dietu, to zase nie, ja sa mu len snazim pomoct schudnut, ale zhresi casto, ale zacal bicyklovat a tak, hlavne nech je vo forme, ale este neschudol..

petkaerdal
16. mar 2009

ja sa tiez chystam na moj bycikel po porode 😀 😀

janula13
16. mar 2009

mam pozehlene!!!marnost, to bola fuska a ked vidim tie dva plne susiaky s plienkami a vecami a este plny pradlovy kos 😀 idem si oddychnut trosku a pokracujem manzelovymi koselami...a ulozit tie male kominy pozehleneho do komodky 😀
peti ja tiez planujem zlepsit kondicku, jednak cvicit a jednak kolieskove korculky..

petkaerdal
16. mar 2009

ty Jani akurat mozes spevnit svalstvo,ale ja planujem schudnut...
potom po porode ja zacnem,kto sa prida? 😀 😀 😀

si sikulka 😉

janula13
16. mar 2009

petka vyradena sikulka, idem natiahnut chrbatik..ved to spevnit, ja mam ten dar vraj ze rychlo sa mi rysuje svalstvo, tak este si budem davat opzor nech nevyzeram ako zora.. 😀

petkaerdal
16. mar 2009

hih,natiahni sa teda po tolkej praci 😉
ja brazdim po nete,periem este,zholila som nohy,macku oholim rano 😉

mici11
16. mar 2009

Baby ja som taka unavena, ze nevladzem ani lezat, len surfujem po nete. Ozaj objednali sme kocik

petkaerdal
16. mar 2009

mici a co ty nespis?

aky?? daj link? tebe sa vybera 😉

mici11
16. mar 2009

Jaaaaaaaaj Peti neda sa mi spat 😒

Objednali sme tento http://www.ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi... aj autosedacku sme objednali, lebo sa da nakliknut na konstrukciu. Je k tomu plno doplnkov a za super cenu. Zistovala som si o nom cca mesiac referencie a vraj je fajn. V obchode som ho okukavala aj 5 razy 😀 😀 , ake tam vyjde 465,-€ a takto 350,-€. Super cena nie??

petkaerdal
16. mar 2009

krasny je mici a cena fakt super,tebe sa bude teeeda kocikovat 😀 😀 aj tuto farbu si objednala?

ja vobec nespavam poobede,malokedy teda zaspim

marione74
autor
16. mar 2009

mici, fakt je to krasny kocik 😉 teraz su tie kociky uz take pekne moderne 😉
peti a ty uz mas vybraty pre dvojicky?

petkaerdal
16. mar 2009

Marionka,my uz mame kocik doma,bola vyhodna cena,tak sme uz skoro kupili

ako sa citis? citis brusko?

matkamatko
16. mar 2009

ahojte kočky, prepáčte, že vám sem vstupujem, len vas chcem poprosit o radu, môžem si merional pichať jeden den o 6:30 a druhý den o 8:30? vadí ze je tam rozdiel 2 hodky,alebo nie? dakujem vam za odpoved... 😉

marione74
autor
16. mar 2009

Tak to ste sa poponahlali, ale ved jasne, ked bola dobra cena ;o)
Ano, citim brusko uz poriadne, ale je to lepsie ako vo Ferticente, tento dlhy protokol sa mi zda setrnejsi, lepsie ho znasam - no teda este uvidime ci nebudem mat take silne bolesti zajtra po OPU - vtedy vo FC som mala vsetky priznaky hyperstimulaku, ale ked som bola na 1 ivf tu v GF, tak som to celkom dobre znasala.
Teraz poobede ma brutal bolela hlava a huci mi v hlave, asi mi tie hormony lezu usami 😉
Dala som si polovicu tablety od bolesti, dufam ze to nevadi.
Uz to nejak musim vydrzat do zajtra, uz nech mam po tom ... ak budem ok, tak vecer podam spravicku ze aky je stav vajok, oki?

marione74
autor
16. mar 2009

matkamatko, ja som si pichala hormonky aj s 3-4 hodinovym rozdielom, a stimulka prebiehala dobre, takze 2 hodky je podla mna ok

marione74
autor
16. mar 2009

Peti, prave ratam, ze Ty uz len 3 a pol mesiaca a rodis, to je sila, ako to leti, ak otehotniem nechapem ako prezijem tolke tyzdne v tom strachu aby to dobre dopadlo. Vzdy si myslim ze ked je niekto uz v 6 mesiaci, tak ze to uz je za vodou 🙂

petkaerdal
16. mar 2009

matkamatko,nemalo by to vadit,ale ja som sa vzdy snazila v tu istu hodinu,ale tiez som pichala aj s rozdielom...

Marion,drzkam ti palce a daj teda vediet 😉

matkamatko
16. mar 2009

marione dakujem, inak ked si mala vo FC priznaky hyperstimulaku, potom to prešlo same? ja sa toho bojim... ☹

petkaerdal
16. mar 2009

Marion,prezijes,kazda sme sa bali a museli sme prezit so strachom,ja som priam ratala dni a aj stale ratam,nech som uz za vodou...
ze 3 a pol,to bude aj skor myslim... 😉

petkaerdal
16. mar 2009

matka neboj sa,ziaden ohss nebude,ja som mala mat 6x a ni,tak neboj...
inak ohss nastava az po odbere a to pri velkom pocte vajok,ja som mala 17 a ohss nebol...

marione74
autor
16. mar 2009

peti, myslis ze skor? no dvojicky sa vraj niekedy rodia skor, a mozno aj dobre, ze nebudes musiet tolko cakat, mnohe moje kamosky porodili 3 tyzdne alebo aj mesiac skor a bolo vsetko fajn 🙂

matkamatko, ja som mala brnenie v podbrusku, cele ma to bolelo, ale doki hovoril ze je to v poriadku, ze nemam vajecniky moc zvacsene, vraj iba trocha... pila som 3-4 litre vody denne pre istotu...

Ale neboj, aj ked to niekedy vyzera ze je to hyperstimulak, tak nie je 😉

matkamatko
16. mar 2009

petka dakujem za povzbudenie, dufam, ze sa tomu vyhnem, v stredu mam kontrolu -6.den tak uvidím ako reagujem, zatial sa mi len točí hlava a strasne sa mi chce spat, dnes som celý den skoro prespala 😅

petkaerdal
16. mar 2009

no moze to byt skor,ale chcem samozrejme,co najdlhsie vydrzat,ked sa bude dat,ale rodia sa tak v 36 tt casto,aspon co sledujem 😉

aj ja som bola ospala matka,len nerob stres popredu a mas PCO? vtedy len hrozi ohss

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre