Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
19. mar 2009

aha,tak to ma vobec nenapadlo,ze je to jedlo 😅

co ja viem,ani nie,to ma len tak napadlo,ze ho spravim,ale ci sa ho niekto dotkne neviem,ja si dam radsej patekovy chleba na veceru alebo vianocku 😉

petkaerdal
19. mar 2009

moderny je teda,aby sa fenkam pacil 😉
mojej to neholim,len smiknem noznickami 😀

mauzos
19. mar 2009

inak sa to vola aj Gemerske gule, ale mne sa viac pacia tie chlpate gule 😀 😀

ale do perkeltu neide smotana, nepomylila si sa?

mauzos
19. mar 2009

no ved tvoja ani nema gulky 😀

petkaerdal
19. mar 2009

no my volame perkelt so smotanou a paprikas bez smotany..
ako volate to ,kde ide smotana?

ale vej ona ma zase susku a tu jej ostriham 😉

mauzos
19. mar 2009

😀 😀 co ja viem? asi maso na smotane? pre mna je perkelt a paprikas v podstate to iste 😉
a s cim si to robila? s cestovinou?

takze ty sa staras aj o Jessicinu susku, nie len o svoju? 😀 😀

petkaerdal
19. mar 2009

cestoviny hej
my volame paprikas bez smotany 😉

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 momentalne uz len o jej,na svoju uz nem vidim

mauzos
19. mar 2009

😀 😀 tak skoro? ved este nemas az take pupendo 😝

neozvala sa ti janka, ze co je s nou? dufam, ze nezehli 😲

petkaerdal
19. mar 2009

myslela som presne na to,ze ci nezehli,ja by som to aj povedala,ze uz pozehlene ma 😖

tak skoro? teraz som prvy krat nevidela v pondelok...budem holit len ked pojdem k lekarovi,nebudem sa namahat..ty si videla este v 26tt na macku?

petkaerdal
19. mar 2009

dneska tu nebol este nikto okrem nas,kazdy to tu zanedbava

mauzos
19. mar 2009

tak to uz si ozaj nepamatam, ze odkedy na nu nevidim 😀 ale asi uz nie, lebo uz si ju ani nepamatam, ako vyzera 😀 😀 😀

dufam ze sa tu dnes ukaze, ze ako sa citi. A ked zehlila, tak si fakt dam tu namahu a pojdem jej nalozit na holu 😠

petkaerdal
19. mar 2009

no tak ,ved uz aj Janka holi so zrkadlom 😀
uz sa tesim na to holenie potom 😖

no to jej nalozim aj ja,ta strasne provokuje 😖

mauzos
19. mar 2009

no veru, kazdy to tu flaka. Nebyt nas, tak sme uz na piatej strane 😒

petkaerdal
19. mar 2009

ano moj drahy nevie uz,ako vyzera ta moja 😀 😀 😀

mauzos
19. mar 2009

no ty s tym zmyvanim tiez provokujes. ale s tym tvojim krciskom si to mozes dovolit 😀 😀

petkaerdal
19. mar 2009

no ved my sme hlavne tahacky,aspon vidno,co cely den robime 😀

mauzos
19. mar 2009

moj vie, lebo mi ju v utorok holil 😉 ja si ju uz ani v zrkadle nevidim 😀 😀

petkaerdal
19. mar 2009

zmyvanim? ale dneska veru ti poviem,ze uz som to ledva umyla,dych mi nestacil a do vedra sa uz neohnem,asi ma vystrieda uz drahy,naposledy to este slo,asi som zase podrastla,ja ti neviem,ale ked budu moje takto rast,tak porodim skor,nez ty 😀

petkaerdal
19. mar 2009

no nechcem ani pomysliet,co ma caka neskor ,ked budem takto rast,ufff...a to ako ta holi? po stojacky?

mauzos
19. mar 2009

ano po stojacky a ze dvihni lavu nohu, potom dvihni pravu nohu ... si mysli ze to je take jednoduche 😀 😀

mi nieco hovor o podrastani. kamoska ma nevidela tyzden a bola sokovana, z mam zase vacsie brucho 😲

petkaerdal
19. mar 2009

no ja uz teraz ledva vytrepen mohy u dr.na tu kozu
teba stale dava na kozu alebo na postel?

ale co to tak rychlo zacalo teraz rast? to normalne vsimnem 🙂

mauzos
19. mar 2009

na kozu ☹
ved to vidno podla tej tabulky vah babatka, ze teraz ti uz viac priberu za mesiac ako do teraz 🙂

tvojka
19. mar 2009

čaute,
tak už som tu,včera som bola doobeda u dokyho,poobede som mala návštevu-kamošky a večer som sa musela kuknúť do angliny,lebo dnes som písala test.
Tak som bola včera prvý raz na Antolskej u dokyho,u ktorého chcem rodiť.Bol veľmi milý,sympaťák,tak som spokojná.Vyšetril mi krčok,vraj pekne drží,nech mu to vydrží ešte pár týždnov.Mám dojsť zas o 2 týž,potom mi urobí aj uzv.K svojmu gyndošovi idem ešte v pondelok,tak už sa s ním asi rozlúčim.Joj a aby som nezabudla,včera ma ten doky rovno poslal na materskú,že ked som na PN,tak musím ísť 8týž pred pôrodom.No ale kašlala som na to,už 2tt hore-dolu...to je jedno.Takže od dnes som na materskej dovči 😉
Dnes som bola ráno na tej angline,potom na pošte pre prebalovací pult a zas mi došla jedna kamka,tak som na vás nemala čas.

Januli,neboj,aj ked trochu poležkáš,verím,že si ťa nenechajú v nemocke až do pôrodu.Ideš do Ružinova?No teda...ak ideš.Držím palce,nech je to čoskoro ok.Hlavne že sú chaloši v poriadku 😉 😉

Peti,Mauzi,Mici,ahojteeee!!!!!! 😵

petkaerdal
19. mar 2009

som citala,teraz priberu najviac ,v poslednom trimestri...

aj ti pomoze nohy zdvihnut? 😀

petkaerdal
19. mar 2009

ahoj tvojka 😉
tak si uz na materskej,super 😉

mauzos
19. mar 2009

peti kto doktor? ci drahy? ani jeden nie 😀 😀

ahoj tvojka, tak super, ze si spokojna s doktorom. Len ma zarazilo, preco ta poslal na matersku, to je blbost, ukratil ta o dva tyzdne materskej. Mna sa moja spytala, od kedy chcem ist a isla som az 6 tyzdnov.

petkaerdal
19. mar 2009

doktora som myslela 😀 ci nepomoze

mauzos
19. mar 2009

ja nemam problem tam vyliezt, skor zliezt, ale nepomoze ☹

tvojka
19. mar 2009

Ja som si tiež myslela,že je to jedno,kedy pôjdem.Ale ja si zas myslím,že tých 37týždnov dostanem materskú ,len skôr začnem a tým pádom skôr skončím,nie?
Inak za ceký čas PN som nemala ani raz kontrolu a tak som sa zo začiatku bála...

petkaerdal
19. mar 2009

ja skor tie nohy vylozit,ako zlozit 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre