Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
20. mar 2009

to nie.. hehehe lebo to bola podpisova..
ale sms notifikacia nedosla ziadna, takze zatial sme prehodili vsetky peniaze ku mne na ucet a budeme este hladat.. ale aj tak je to sila..

mauzos
20. mar 2009

ale zase citala som, ze vyhral nejaku super dovolenku. A to sa mu ako podarilo? Musis mat dobry nerv, ze nemozes ist, ze? 😒

babulka123
20. mar 2009

heheheh ani nehovor.. fatk luxus.. no na jednej strane zavidim, na druhej.. nech si to uzije.. ale ten hotel.. fuuuuu pockaj dam ti linku...

babulka123
20. mar 2009

http://www.adamevehotels.com/hotel.php?lang=en&...

no uznaj .. a ja budem susit doma.. heheheheh

babulka123
20. mar 2009

mau idem hajinkat.. dnes som hotovson.. neter ma vycerpala... dobru nocku .

mauzos
20. mar 2009

waaaw, to je co za sialenstvo 😲 neskutocny hotel. No mna by piclo, keby ze musim ostat doma.
Kde to vyhral? Aj ja chceeeem ...

babulka123
20. mar 2009

v robote.. ... a neda sa to posunut takze ide vyskereny kamarat. ten sa taaaak tesi.. aj ja by som sa ale co uz.. .hehhehehehe

mauzos
20. mar 2009

tak to je stastie a zaroven smola. No nic, bude musiet vyhrat aj o rok a pojdete uz spolu aj s malou 🙂

tak dobru nocku, ked si vystavena 😉

tvojka
21. mar 2009

Ahojte,krásnu sobotu všetkým!

Januli,myslíme na Teba.

Babul,tak s tou penaženkou fakt sila. 😠 Počuj a prečo na tú dovču nejdeš s ním?

babulka123
21. mar 2009

tvojka dobreee ranko .. .

janulka.. 😝 😝 😝 😝 taaaakto drzim palce..

a preco nejdem s nim , budem v 7 mesiaci, asi lietat nieje najvhodnejsie nehovoriac o tom ze co ak sa mi tam nieco spusti..... rodit v tureckej nemocnici... tak toto faaaakt nemusim

tvojka
21. mar 2009

Babul,no neviem,ved ešte prípadne uvidíš ako na tom budeš,mne bolo ešte pred mesiacom celkom fajn,len v poslednej dobe sa začínam cítiť ako veleryba 😝

babulka123
21. mar 2009

noo a ja mam prisny kludovy rezim .. ja som neni tak ok ako vy.. stale mam tie bolesti vies, budem rada ak sa nesplni to ze neskoncim v nemocke... takze radsej nech ide s kamaratom a ja budem doma..

babulka123
21. mar 2009

neviem si predstavit co by bolo somnou keby som cakala dvojky..... obdivujem vas..

tvojka
21. mar 2009

ok,tak ty pekne doma oddychuj,ved ešte bude dovolenieeek...najbližšie materská,na ktorej ja už dovolenkujem 😀
Neviem,aké je to čakať jedno dieťa,ale nemám pocit,že čakať dvojky je ovela iné.Ved v podstate sa cítim celkom dobre,aj ked teda v poslednej dobe to už neni čo to bývalo,ale vydržíme 😀

babulka123
21. mar 2009

hmmmm... neviem co by robilo moje telo s dvojkami... ked pri jednom ma boli brucho ako keby ho cchelo roztrhnut.. hlavne spodok..
ak sa citis dobre, to je super. velmi sa tesim ....
v poslednej dobe.. boze ved mas 7 tt do porodu.. co by si chcela?? heheheh behat heheheheeh super, ze to takto zvladas..

tvojka
21. mar 2009

Babul,že 7tt do pôrodu?!Tak tomu nikto neverí.Budem rada,ak to budú ešte aspon 4tt 😅 Pomaly by som mala začať baliť veci do nemocky 😝

babulka123
21. mar 2009

tvojka.. nooooo ja som sestru nahnala min.tyzden nech si vsetko pokupi a vidis ako to dopadlo... takze ano najvyssi cas..
inak moja kamoska s 2jkami rodila v 35 tt a druha v 39tt takze .... mozno trhnes rekord a das to v tych 40tt.

tvojka
21. mar 2009

Nevieme,kedy mala ísť Janka za tou dokynou?Teda o kolkej?

babulka123
21. mar 2009

netusim .. pockaj kuknem do IP ci mi to nahodou nepisala.. ak nie tak jej potom poslem smsku ze ako dopadla..

babulka123
21. mar 2009

ak sa neozve do 12.00 tak jej poslem sms..

tvojka
21. mar 2009

Myslím,že pokúpené by som už aj mohla mať všetko,len to mám v taštičkách na 30miestach a keby bolo rýchlo treba,neviem,či by som pohotovo všetko našla.Takže by som to mala sústrediť na jednu kopu.Ale ešte nemám ani zoznam,čo mi treba,tak neviem...

babulka123
21. mar 2009

chces zoznam? dnes sa vrati kamoska z porodnice tak ti mozem sa opytat.. to je slovosled heheheh

mne stacilo ked som balila sama seba do nemocky takze viem ake to je..

babulka123
21. mar 2009

a polovicu som nechala doma a musel priniest manzel.

tvojka
21. mar 2009

Ja sa o chvíľu stratím a vrátim sa asi až večer.Ideme k starkej na dedinu,mm ide pomáhať tatkovi do záhrady,tak budem na vzduchu,sa teším,ked je tak krásne 😵

babulka123
21. mar 2009

ja idem upratovat.. cmuuuk a krasny den..

tvojka
21. mar 2009

z akej pôrodnice sa vracia?Lebo to je asi rozdiel,všade asi nechcú presne to isté,nie?Ja pôjdem na Antolskú.

tvojka
21. mar 2009

Babul,len ty moc neupratuj a oddychuj!
Aj tebe krásny den,pá+cmuk 😉

mici11
21. mar 2009

Ahojte babenky,

vcera som sa neukazala, boli sme cely den v BA. Trochu na nakupoch a hlavne v Inchebe na motorkarskej vystave. Teda mali tam kraaaaaaasne kusky.Bolo super Ale nasu zatial nevymiename 😉 Inak bola tam aj rybarska vystava, drahy totiz chodi rad na ryby, ale vravel, ze nic moc.
Unavena som bola ako kon, uz naposledy, ze som bola niekde pocas tehu, nevladzem nejak z dychom, rozbucha sa mi velmi srdce a je mi na odpadnutie ☹

K tym veciam do porodnice, pre male si ja nemusim nosit na oblecenie nic, ani pre seba koselu, tam maju tie biele a tie su ako stvorene na kojenie.Su cistucke a vonavucke. A vymenia mi to aj niekolkokrat za den. Pre babo len pampers a to v com pojde domov a umelu lyzicku na glukozu, kym sa mi nespusti mliecko.
Ale ked chcem mozem mat svoje veci. Nohavicky nemozem mat iba pocas vizity. Inak aj ja kupujem tie sietovane jednorazovky, su priedusne a to je dolezite pri hojeni sitia. A nepremokave jednorazove podlozky davaju u nas v porodnici.

Janulka myslim na teba 😉
Peti krem na bradavky je velmi dolezity, aby ti nepopraskali a tym padom nekrvacali a aj ta neboleli. Mne kamosky odporucili cicadermu, alebo klasicku calciovu mast.
Tvojka, Babulka ja idem prave zehlit veci pre nasho drobceka, pustila som sa pomaly do prania 😉

mauzos
21. mar 2009

ahojte dievcata 🙂

jani myslim na teba 😵 dufam, ze bude vsetko OK.
babul neprehanaj to s upratovanim 😠 mas prisny kludovy rezim, tak pekne lezkaj 🙂
petka a ty co dnes strajkujes?

petkaerdal
21. mar 2009

ahojte dievcata 😉
ano dnes strajkujem ja,je sobota,venujem sa drahemu 😀
idem varit 😉

Jani,aj my myslime na teba 😉

aj ty strajkujes mauzos nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre