Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
20. okt 2008

Dakujem Mica...velmi....ale este len tisko sa tesime 😉

petkaerdal
20. okt 2008

dievcata,tak mi mrknite na testik 😀 😀 😀 ako to podla vas vyzera??
ten prvy som robila vcera poobede 😉

dior
20. okt 2008

Petka-ja ta asi dorazim ,len co si sa stresovala- odteraz mi slub, ze uz budes dobra maminka a stresu je koniec 😉 🙂 - BLAHOZELAM TI a tesim sa s tebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

peja
20. okt 2008

peti, vyzera to na dvojicky 😀 😀 😵 😉

mici11
20. okt 2008

Petkaaaaaaaaa ved uz aj vcera to bola jasna druha ciarka 🙂 🙂 🙂 A dnes je to riadna dialnica. Kludne zahod stres si jednoznacna TEHULA!!! No co som ti hovorila? 😀 Juj ci sa stebou tesim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

takitak
20. okt 2008

to sú kráásne obrázky ... normálne sa teším ako keby boli moje ... paráda ... tak ale teraz si už fakt musíš na seba - teda na vás dávať pozor ...
gratulujem ...

tina1
20. okt 2008

petka gratulujem. To bolo tvoje 4 IVF?

petkaerdal
20. okt 2008

Dior ahoj a slubujem,urcite uz budem v klude,ale bolo to fakt na palicu,nieco hrozne 😅
Peji fakt myslis,ze to vyzera na dvojicky? aj mne sa to zda silne na 8 den 😀
Mica,som rada,doobeda mi to neslo do pc,no ale podarilo sa,chcela som vam to ukazat....pozeram na tie testiky stale a drahy doniesol este 2,testnem aj v stredu 😝
takitak,dakujem a ty si ako dopadla? sme tusim spolu boli narovnako...tesim sa velmi aj ja,ved su prve v zivote 😀
od rana mam este stale slzycky stastia 😉
Tinka ...ano,bolo mo moje 4 IVF a az teraz sa prvykrat pravdepodobne zadarilo 😀 ...
baby,chcem vam byt motivaciou...nevzdavajte sa ani jedna,naozaj treba verit kazdopadne v zazraky a bojovat do nemoty,aj ked je to cele na drzku a clovek straca silu,ale netreba sa vzdavat... 😉

peja
20. okt 2008

peti, ides nam prikladom 😉 😀 😎
ja som stale v stave, ze neviem, kedy sa do toho pustit, ale toto velmi motivuje 😉 😵

petkaerdal
20. okt 2008

Peji ja ta chapem velmi dobre,ved vies,len my sa tu vieme chapat,mne to trvalo presne od konca aprila vlastne do teraz,kym som sa z toho sklamania dostala,ale prebolelo to a zo dna na den som sla,ale to uz vies...hlavne sa musis ale na to citit a tesit...dockame sa vsetky,len treba cakat,niektora dlhsie,niektora menej,tu spravodlivosti nieje 🙄

peja
20. okt 2008

jj, ja verim, ze pride ten spravny cas a zrazu budem chciet, aj tesit sa 😔 😅

petkaerdal
20. okt 2008

nove foto? tak nech ten cas pride co najskor 😀

babulka123
20. okt 2008

peti pre peju si prikladom pre mna motivaciou noooo neviem ako toto unesies hehehehe

petkaerdal
20. okt 2008

unesiem to ,unesiem... 😀 😀

babulka123
20. okt 2008

to sme radi.. hehehe 😀 😀
akurat citam o merionaly, ako si ho znasala... ja som strasny poserkyn co sa tyka liekov a tohto sa troska bojim

petkaerdal
20. okt 2008

znasala som ho super,nic som necitila,nestipal...ani som nevedela ,ze stimulkujem az ked mi rastlo brusko
neboj sa,picha sa ale normalnou ihlou,ale aj to nic nieje da sa to zvladnut...budes sa na pichanie teskat uvidis 😉

babulka123
20. okt 2008

noooo to by som netvrdila ale ked myslis hehehe a pichala si do zadku alebo do bruska? a chodila si do centra alebo sama? dakujem a prepac ze otravujem ale ja som taka natesena heheheehe

petkaerdal
20. okt 2008

babulka,stimulovala som uz 6 x a nikdy som nesla do centra,ani by som nevstavala kvoli tomu 😉 😉
a picha sa to do ritky,normalka som sa otocila a pichla...
najskor som chcela ,aby mi to pichal drahy,ale ked som videla,ako drzi tu ihlu,no tak radsej sama...
a neotravujes ma vobec,som rada,ze s niekym mozem popisat...
a uvidis,budes sa tesit,musis to vsetko brat ako novu nadej,aj to pichanie a ako cestu k babätku,zvladnes to 😉 😉

babulka123
20. okt 2008

ja viem , uz som si zvykla pri 1 IVF ze je to v pohode.. len neviem ako do ritky..heheh ja som trosku vacsia a neviem si predstavit tie akrobaticke kusky..
ale nevadi, mam kamosku co je tehotna a je na rizikovom { je sestricka a robila na takom odd.ze je lepsie ked je doma} takze aspon bude mat o zabavu postarane..heheh
hlavne ma tesi to ze je to kratky protokol, takze to docela rychlo ubehne, ved podla toho co som tu citala tak babulky nepichali viac ako 10-12 dni... a to je dost rychlo...

petkaerdal
20. okt 2008

ano je to kratky protokol a ubehne to rychlo,ja som teda pichala 11 dni,väcinou sa tak picha...
no ak si troska väcsia tak budes mat pravdepodobne aj vyssiu davku,dava sa to podla vahy...
a fajn,ze mas teda kamosku,nebudes robit akrobatku a prinajhorsiom pichne manzel 😀 😀 😀

mici11
20. okt 2008

Babenky dobru noc.
Petka tebe specialnu tehulkovsku 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
21. okt 2008

ahojte,dobre ranko....
mici ja by som len spala,je to tehu priznak? ja som strasne unavena stale 🙄 🙄 🙄

rebo
21. okt 2008

Petka balahoželám. Mňa čaká stimulka od 9.11., vtedy by som mala dostať menzes. Dúfam, že aj ja sa budem po 3 IVF tešiť tak, ako ty. Naozaj ma tvoja správa veľmi potešila. Budem aj ja odteraz veriť, že 4 IVF bude úspešné.

petkaerdal
21. okt 2008

rebo dakujem pekne...
musis verit,ako som verila ja..niekedy sa to podari,len nikto nevie kedy...
budem ti drzat palce...daj potom vediet,ked zacnes....ides na 4 ivf?

pointka
21. okt 2008

Petra je to tehu priznak 🙂
Ja chodim spavat vyslovene so sliepkami 🙂 Nestihnem ani moje oblubene serialy po osmej, uz som hned ako si lahnem pred TV tvrda ako poleno a to ja mavam dost lahky spanok, teraz sa nezobudim, ani pri dramatickych scenach a to my pocuvame TV dost hlasno 🙂

mici11
21. okt 2008

Ahijte kočky,

Petka ano je to tehu priznak. Ja si vzdy pospim poobede 2 - 3 hodinky ved vies 😀 . Vecer idem spat okolo 23:00 az 24:00 a vstavam okolo 8:00. Len pekne oddychuj. Mne to nakazal doky, ze vtedy mimi rastie 🙂 .

Rebo, tak aj tebe sa to krati, tesim sa s tebou, ze sa coskoro zaradis medzi tehulky 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
21. okt 2008

ale ja to mam ako skoro 😖 ja chodim spat o 21 vstavam o 9 a poobede musim o takej 12 do 13 spinkat,potom idem von so psom na pol hodku a to pridem unavena ,ako kon...ani nevladzem nic navarit 😝

mici11
21. okt 2008

No petka, aj ja musim ist nieco varit a vobec sa mi nechce 😝 , ale este mam cas, drahy pride az vecer. Tak si len tak polihujem. To som tolko chcela dnes porobit na PC, ale neviem sa sustredit. Zajtra idem na kontrolu a myslim, len na to. Trosku sa bojim, ci je vsetko OK. Ale verim, ze hej. Uz aby to bolo

rebo
21. okt 2008

Petka, áno aj ja idem na 4 IVF. Snažím sa veriť, že to vyjde, ale akosi po tých neúspešných pokusoch to nie je také jednoduché. Všade čítam, že musím veriť, lebo inak sa to nepodarí, ale ja ti neviem........... Snáď potom, kieď začnem stimulovať. Samozrejme, že sa ozvem, že kedy začnem.

petkaerdal
21. okt 2008

Mici,tak mi sa stravujeme uz 2 dni vonku,nedokazem varit,citim sa psychicky unavena,ale to uz pomalicky prechadza...
drzkam ti palce na zajtra a hned daj vediet co a ako a neboj vsetko je urcite ok
rebo,tak verit musis nech som aj tebe silnou motivaciou...
presne ta chapem co citis,ja to poznam velmi dobre,tiez som za kazdym neuspechom menej a menej verila a vidis...netreba sa vzdat ,treba ist dalej... uvidis,ze to bude presne tak,ako si napisala,ked zacnes stimulku,tak sa budes tesit urcite opät novej nadeji 😉
mici,inak dneska som mala mat menzes a ten nikde 😉 ale trosticku ma pobolievalo brusko,ale ozaj len malo,myslim,ze to bolo prave preto ,ze menzes mal dojst,co myslis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre