Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

tvojka
13. apr 2009

No idem pridať nejakú fotečku,som odfotená 😎

tvojka
14. apr 2009

No pekne,to sem dnes ešte nikto ani neťukol?Ja už mám za sebou odbery,zajtra poradna a vo štvrtok inetrné predoperačné...

Práve ranajkujem šunkový chlebík s mladou cibulkou-kým môžem,musím sa jej objesť 😉

babulka123
14. apr 2009

dobre ranecko... ja som vcera zalahla a taaaak zle sa mi spalo tuto noc. cela som rozbita a od 7 sa snazim presvedcit ze este chvilku budem v posteli .. ale o 8 som uz aj tak vstala.. neskutocne ma boli na pravej strane dole, vcera ma tam pichalo cely den, dnes to preslo do krizov... tak som zvedava co z toho bude..... dufam len ze prcek mi tam niekde tlaci a ze nieje slepak alebo tak...

petkaerdal
14. apr 2009

ahojte

tvojka 😅 😀 😀 😀 dobreeeeee bruskooooo 😉 pekneeeee 😉

tvojka
14. apr 2009

tak predsa ste tu 😵

Peti,nooo,rastieme 😅

Babul,dúfam,že to nebude nič vážne,ale ak by niečo,tak sa bež dať ukázať dokymu-pre istotu 😕 .A na prebdené noci si pomaly zvykaj,lebo o chvílu sa ti už nebude dať spať ...

babulka123
14. apr 2009

tvojka.. sak to .. na toto sa netesim vobec.. uz teraz neviem ako si mam lahnut.. a co este len bude..
dnes ma to tam dole uz nepicha zatial.. len tie krize.. tak som zvedava co z toho bude.. snad nic vazne.. budem troska lezkat.

petkaerdal
14. apr 2009

tvojka,to unesies este???...moc velkeee uz 😀

babul,vsetky sme nejake trosky,kazdu nieco boli 😅

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tvojka
14. apr 2009

Peti,už to nesiem ledva ledva...Ked si predstavím,že za normálnych okolností by som mala byť tehu ešte 4tt,tak neviem,kam by som porástla 😅

babulka123
14. apr 2009

hehehe mna uz nie.. bola som na wc.. a tusim to pomohlo ..hehehehehe ale nie , ale je to podstatne lepsie..

petkaerdal
14. apr 2009

tvojka,no to ta obdivujem ze s tymto behas este kade tade po vonku,ja ledva chodim uz teraz a to niesom zdaleka taka velka ,ako ty 😀 😀

babul,tak tam bol pes zakopany
😀 😀 😀

tvojka
14. apr 2009

Peti,neboj,kúpiš fúrik a budeš brucho nosiť na fúriku 😀 ,ked už si budeš môcť dovoliť porodiť ako ja 😀 😀 😀

babulka123
14. apr 2009

no no ..hehehe teraz mi je sveta zit..

petkaerdal
14. apr 2009

ved ano tvojka,som zabudla,uz sme sa o tom furiku bavili raz 😀 😀
ty ked chodis na pizzu,tiez tlacis furik? 😕

tvojka
14. apr 2009

ani nie,lebo ja sa odveziem až pred dvere pizzerky,tak už to nemám daleko 😀

Práve píšem s Mau,hned vám dám vedieť...

tvojka
14. apr 2009

Takže Mauzi napísala,že zajtra by ich už mali pustiť domov,krpcov má už pri sebe,sú strašne zlatí -len spia a jedia,skoro vôbec neplačú.Zajtra sa možno na chvílu dostane aj na koníka,ked dojdú domov.

petkaerdal
14. apr 2009

tvojka,kedze ja uz teraz nevladzem chodit,ja si pizzu volam domov 😀 😀 😀

jej,super,tak mau uz ide domov...inak dost dlho tam bola

janula13
14. apr 2009

ahojtetuckovia, aj ja som vcera pridala fotoa vidim ze nikto si nevsimol, tak kuk, ci mi treba furik..idem obzriet to tvojkino banderko, fakt aj ja v dobrom zavidim jednak tie tt a jednk tu slobodu este, ja som tiez uz len doma, ale aj za to som vdacna, lepsie ako v nemocke..
ja spavam na boku, aj citim ako sa vtedy zacnu hniezdit, asi si hladaju polohu, ale prehadzujem sa v noci asi 100x, neoblezim a najdem sa aj na chrbte..

janula13
14. apr 2009

tvojkato je ale brusino, ty si tiez narastla, to vyzera slubne na vahy, babule budu pekne baculky dufam..inak aj ja som mavala piercing v pupku, tak som zvedva co to spravi, zatial brucho nepraska, ale ved to maeste casu a flakam uz aj ja natieranie...a zacal sa mi jemne robit ten pigmentovy pasik 😀

babulka123
14. apr 2009

janulka.. ...kraaasne brusko .. hehehe az nato ze ja mam take a cakam jedno babatko heheheheheh

ale pacila si sa aj marekovi .heheheh fakt krasne

petkaerdal
14. apr 2009

Janik ahoj,pekne brusinkoooo,mensie,ako moje 😝
a kto si ma vsimnut,ze si dala foto,ked si nenapisala,ze si uz dala 🙂

aj ja som mala piercing,ale zatial nic ,len dieru mam taku natiahnutu 😀

petkaerdal
14. apr 2009

baby ,kde mame mici ??? nebola tu ani vcera tusim 😕

mimka30
14. apr 2009

Peťka moja a ty čo??? Obchádzaš tému FC??? 😀 😀 😀

Babulka ahoj. 🙂

babulka123
14. apr 2009

mimka ahoooj

mne dnes potom zas zacali tie bolesit.. zajtra idem k dr. nech sa na to pozre.. ale aspon ze kopeme ako divy

petkaerdal
14. apr 2009

ahoj mimka,neobchadzam...teraz som len zapla kona,moc ste popisali a nechce sa mi citat 😝

ako sa mas?

mimka30
14. apr 2009

No dobre Peťka- máš odpustené. 😉 Inak dnes vo fóre FC samé depky, tak tam radšej ani nechoď 😖
Ja zatiaľ v pohode- bola som sa trocha prejsť a som zvedavá, čo bude nabudúce na uzv, lebo mi hovoril, že nevie, či bude už punkcia, alebo ďalej injekcie. Čo ma budú napichávať do ďalších krámov, alebo čo???
Keby aspoň tých 100 vajec tam bolo, jak si Peťka písala. 🙂
Idem kukať telku, potom mrkném na Vás. 🙂

petkaerdal
14. apr 2009

tak letmo som nakukla ,viem,ze negativne spravy su tam 😔

mimka,neboj,dobre to bude..ved si este len nejaky 8 den,nie?..ja som mala odber 13,tak mas casu este...nestresuj popredu

idem sa ja troska prejst po byte 😀

mimka30
14. apr 2009

Áno 8. Peťka. Tak sa pekne prechádzaj a nezablúď 😀

petkaerdal
14. apr 2009

neboj,zabludit nemam kde 😀 😀 😀

co porabas mímka?

janula13
14. apr 2009

dakujem babule, ved mne nikto ani neveri ze cakame dve, ale co uz ja som cela taka krpata a chuda..dnes som sa objednala na ten treti screening, idem do GF lebo v ruzinovskej mali plno a dobre mi to vyslo, akurat na buducu stredu ked mam aj poradnu, takze to bude jednym vrzom a nemusim sa tam natriasat dva krat..
babul az teraz som pozrela tvoj album, to si bola v atelieri?lebo v inej teme som ta nasla a davala si tam link z nejakeho albumu ssissi a tie foto boli kraaasne, to je ten vas samorinsky atelier?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre