Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
15. apr 2009

Peti si mi narobila chute s tou krupickou, hned zajtra si uvarim. Ja som pozerala dr.Housa, totizto ja ho zboznujem 😀 😀 😀

Peti minule som si to tiez spatne citala......, ako som bola prekvapena, ze som tehu pamatas?? A to som sa chystala na laparku.
Peti ja som velmi velmi verila, ze si tehu a vidis, a na nasu dohodu nezabudnem!!! 😉 🙂
Prezili sme si toho dost a uz sa chvalabohu blizime k vytuzenemu cielu. Velmi to prajem kazdej babenke

Tvojka aj ty nam budes velmi chybat.
Ozaj Mau je doma?

Idem zalahnut, tak dobru nocku zlaticka moje 😉

mauzos
15. apr 2009

ahojte babulky 🙂
tak my sme uz doma, ale zatial vobec nestiham. Este som sa nestihla ani osprchovat 😀 😀 Mali su strasne zlati, len asi reaguju na zmenu prostredia, plackaju. Vsetci sme v poriadku,budem sa snazit cim skor Vam poreferovat a pridat aj nejake fotecky. Zatial pa pa 😉

babulka123
15. apr 2009

mau... no tak uz aj takto gratulujeeeeeeem.. super, tesim sa ze ste doma a ze ste ok.. to je najdolezietejsie.. aneboooj oni si najdu system a ty tiez...
velmi sa tesim na infosky co nam das a hlavne ake to je na cisaraku.. kedze nas to tu caka viacere...

petkaerdal
16. apr 2009

Ahojte zieny 😉
mici pamätam,vcera som si to vsetko ozivila,fakt sme tam vselico popisali a sranda si tak zaspominat a ako ten cas leti,ozaj sa uz blizime k cielu...
asi si to vsetko aj vytlacim na pamiatku
😀 😀

mauzos,vitaj domkaaaa a gratulujem..tesim sa na fotkyyy 😉

a krupicka bola vybornaa 😉 aj dneska si spravim

mirinda10
16. apr 2009

tak dievcata vsetko co vidim same tt tak asi som na dobrej temicke aj ja sa chystam na 3 IVF a menim CAR idem skusit stastie do FC
tak moja historia je 2 IUI neuspesne
1 IVF gonal, cetrodite 16 vajok nabeh na OHSS 12 vajok oplodnenych ET 1 vajko - + 8 snehuliakov - nespesne
1 KET - 2 smehuliaci - neuspesne
2 KET - 3 snehuliaci - nesupesne
2 IVF Gonal - Cetrodite chcela som splnit limit tak aby som vyuzila este poistovnu tak som mala 12 vajok a 8 sa oplodnilo - 2 vklad a
3 zamrazene blsatocysty - nesupesne ale namela som PK
3 KET - blastocysty sa nerozmrazili ☹ tak sme pouzili poslednzch 2 snehuliakov HCG na 14 den iba 4.6 ale na 12 den som mala // aj ked ta druha bola slabsia ale bolo ju pekne vidiet tak opat negativne

teraz mam pred sebou 3 IVF neviem kedy nakolko len na konci aprila pojdem na prvu konzultaciu a budem nahanat dr. aby ma zacal stimulovat co nasjkor

ja mam PCO a drahy ma ok spermiogram ale u nas uz je asi problem vek mam cez 39 a drahy 44 rokov ale nevzdavame sa

nadej umiera posledna tak sa pridavam k vam

petkaerdal
16. apr 2009

ahoj mirinda,tak vitaj
si v dobrej teme,lebo tu je len tehu virus,tak nieco urcite chytis 😀 😉

vo fc budu mat niekedy dovcu,tak tam bez co najskor a dohodni sa,ak by si to chcela stihnut este pred dovolenskou,uz pojdes,ako samoplatca vsak?

je mi inak luto,ze ti to este ani raz nevyslo 😔 ,ale vidim,ze sa nevzdavas a to je dobre

babulka123
16. apr 2009

mirinda vitaaaj ... a nasla si dobru temu lebo tu vacsina bab otehulkuje...

babulka123
16. apr 2009

eeej a dnes mam uz 24tt.. parada..

petkaerdal
16. apr 2009

ahoj babul,co porabas?

ja nemozem toho mojho spachtosa prebrat 😠

petkaerdal
16. apr 2009

jeej tebe to ale letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ja mam pocit,ze mne to uz stoji 😀 😀

babulka123
16. apr 2009

hehehe snazim sa ta dobehnut.. heheheh ale nedari sa mi .. stale tam je tych 6tt rozdiel.. heheheheh

ten moj prave odisiel ale pride dnes sestra s malym tak sa tesim ...
musim nieco navarit.. len ked mne sa tak blbo stoji ze to necham asi na segru..

a pomoooooc nie ze by to bolo nejake moooc zle ale moja maminka sa rozhodla ze do porodu sa ku nam nastahuje... neviem ako jej mam slusne povedat ze nie.... tak aby sa neurazila.. ja ju mam velmi rada ale nam velmi pomohlo v nasom vztahu ze nebyvame spolu ja si neviem prestavit ze by tu bola 4 mesiace.. boze.. a o marekovi ani nehovorim

petkaerdal
16. apr 2009

babul,to fakt? pride mamina 😀 😀 😀
aj moja sem chcela ist po porode,stale sa pyta...tiez neviem,ako jej to vysvetlit,nie ze by bola zla ,ale vydrzat to niektolko dni 😅 😅 😅 😅 😅

takze to nezavidim 😝 😝 😝

a nedobehnes maaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝 😝 😝 😝 😝 😝
tak ty budes mat veselo,ked pride segra a co lezanie??? ja budem zase sama 😖

babulka123
16. apr 2009

nooo sak si rob srandu... ze pride... pockaj hehehehehe

a ked pride seggra ja budem lezkat a len sa vytesovat z maleho... ona nech si robi co chce..ju poznam uz skoro 31 rokov ta je nezaujimava.. hehehehe 😝 😀 😀 😀 si to precita taku mi trafi...

petkaerdal
16. apr 2009

moja to uz nejak pochopila,ze asi ju nebude treba,lebo drahy si berie dovcu,ale chcela velmi
a ja ju mam daleko,tak mam vyhodu

a to kedy tvoja zahlasila??? 😀 😀 😀 😀 ved aspon by ti bolo veselo 😀

mirinda10
16. apr 2009

a je to niekto co caka na 3IVF vsetky ste tehu tak dufam, ze ten virus padne aj na mna
no objednana som na 28.4 to je coskoro tak sa tesim a dufam, ze do leta do dovolenky zmaknem stimulku nechcela by som dlho cakat uz nemam cas

tvojka
16. apr 2009

Ahojte,
tak ja už mám hotové predoperačné,môžu ma rezať 😝

Mauzi,vitaj domka,som rada,že si aspon nakukla,ked bude viac času,tešíme sa na dlhší príspevok a fotečky. 😵 😵 😵

Babul,musíš jej to asi povedať čím skôr,nenechávaj si to na poslednú chvílu.Proste jej povedz,že to asi neni dobrý nápad a že to s Marekom zvládate aj sami,nemusí dojsť pomáhať.A že ak chce dojsť na návštevu,nech dojde,ale 4mes sa ti zdajú dlho...Snád to pochopí 😅

Mirinda,držím palce ,do tretice všetko dobré 😉

Janulka,Mici,ahojte!!!

petkaerdal
16. apr 2009

mirinka,tak si objednana na moje narodky 😀 😀 😀
no v tejto teme nieje momentalne nik,kto ide na ivf,sme tu len tehosky

tvojka,takze vsetko pripravene na prichod dievok,uz len cakat na pondelok...
ty si mi tusim ani neodpovedala,som sa ta davnejsie pytala,ci ta budu rezat hned v pondelok alebo si tam este polezis?

vsetky spomenies,len mna nie 😠

babulka123
16. apr 2009

tvojka... noooo toto bude tazke.. hehehe keby ste ju videli.. hehehehe nooo sak pride dnes sestra tak nieco musime spolocne vymysliet.. hehehehe

sa mi smeje ale ten smiech ma prejde.. vcerra ked som to povedala marekovi tak sa skoro oblial ako sa zlakol hehehehehehhehehehehehehe

peti a povedala mi to vcera ked som jej volala ze ako na tom som .. len ona to berie strasne tragicky pomaly ze som v sadre do porodu na posteli.. a nemozem sa ani pohnut tak som jej vysvetlovala ze mam aj troooosicka maliiiiiiiilinko chodit a nie len lezat lebo to tiez vraj nieje dobre... no a ked som jej povedala ze idem varit tak uz to zacalo mam lezat a .... juuuuuj ale ja viem ze to mysli v dobrom

bud. vikend ked ideme malovat tak idem k nasim na 4 dni a uz aj toho sa desim, ale potom pride zas maminka ku mne lebo mi ide pomoct ulozit skrine.. no toto bude este vesele....

petkaerdal
16. apr 2009

no babul,tak jej skus este vysvetlit ,ze domace prace zvladnes hravo aj sama ,ved 4 mesiace je dost,to by ma porazilo 😅 😅 😅

babulka123
16. apr 2009

petka a ty mas narodeniny na nase vyrocie svadby.. uz 8 ...

tvojka.. taka som zvedava na teba.. prosim ta poslem ti do IP cislo potom sa ozvi budem veeelmi zvedava..

babulka123
16. apr 2009

petka... asi aj mna, aj maminu aj mareka.. teda toho ako prveho .. hehehe

tvojka
16. apr 2009

Peťulka,odpusť!!!!!!!! 😅 😅 😅
V pondelok len nastupujem do nemocky a tam sa mám s dokym dohodnúť,kedy ma rezne.Takže ešte ani sama netuším...ale v pondelok to hádam nebude,nekázal mi dojsť nalačno.

petkaerdal
16. apr 2009

fakt? ja mam narodky ano 28.4 ...27 stara koza 😀 😀 😀
uz 8? pekneee dlho ste zobraty...my nemame ani pol roka 😀

a preco aj maminu?

babulka123
16. apr 2009

tvojka.. podla mna tak v stredu si maminka...

petka uzatvorime stavku???

tvojka
16. apr 2009

OK Babul,pošli.Mám síce číslo na Janku a Mauzi,ale ani jedna zrejme nebude mať tolko času vás informovať,tak dúfam,že sa spolahlivo ujmeš tejto funkcie 😀

tvojka
16. apr 2009

Peťka,ty stará koza!Kolko 27ročných žien má 2deti?Ved ty si ešte v predstihu 😉

sue13
16. apr 2009

Jeeej baby ahojte 🙂
Uz sa Vam to krati co??? Tesim sa s Vami.... 😉
Tvojka velmi velmi drzim palceky aby ste vsetky tri boli v poriadku 😵 tfuj tfuj tfuj pre stastie.... 🙂

petkaerdal
16. apr 2009

tvojka,no je ti odpustene,nepohnevam sa s tebou,ked si tu uz iba na 4 dni 😢
aha,tak dost mozne ,ze v nemocke este potiahned do 40tt 😀 😉 😉

no babul,mozme

tvojka,no v dnesnej dobe sa uz len malokde najde taka mlada maminka s dvomi detmi a co moj drahy??? nastavajuci otecko v 24 a dve deti???? 😀 😀 😀

tvojka
16. apr 2009

Sue,dakujem krásne!Je to čudný pocit,mám dojem,že si to stále neuvedomujem,že o chvílu budú naše zlatíčka na svete 😅

petkaerdal
16. apr 2009

ahoj Sue 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre