Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
10. nov 2008

peti mi hovor... ale uz je to jedno uz idu pre auto.. hehehe tak som rychlo este upratovala, lebo nakoniec pride kamarat aj s mojim otcom aby zobrali to auto... takze viete ake to je, tatko tu nebol ani nepamatam tak som rychlo upratovala... hehehehe

ale medzitym som stihla este vymenit pradlo tak som spokojna... to uz bolo treba a kedze uz dneska ma trosku dost viac boli brusko tak som to radsej spravila teraz ako sa s tym natahovat neskor... hehehe ale som sikovna ze ??? zajtra uz dam len tak prat a to je uz pohhodicka...

babulka123
10. nov 2008

ozaj peti, chcela som sa ta spytat, beru sa nejake lieky tesne pred transferom . v GF sa dava diazepam a nejaky cipok je to aj vo FC

janula13
10. nov 2008

babulka si straasne sikovna, ale uz si zacni davat pozor,nech foliky ostanu kde maju, ved vies o com hovorim a nestahuj si brusko riflami, ci niecim podobnym, uz nic neriskuj 😉

babulka123
10. nov 2008

nie nie preto som rada ze som to stihla dnes... a beham uz len v teplacikovch hehehe
len teraz to bola taka rychlovka, dufam ze to bude vsetko ok, ale keby ste videli ako to tu vyzeralo... stale som to odkladala.. aj tak mi ostalo toho vela ale to je uz len o vesani pradla a skladani a to je v pohode...

petkaerdal
10. nov 2008

babulka ahoj,nie neberu sa ziadne lieky pred ET ,okrem utrogestanu
a naco sa dava diazepam a cipok v GF?

babulka123
10. nov 2008

petka, ja neviem presne ale tusim na uvolnenie alebo tak... no su to 2 diazepamy a cipok... no poviem ti tak , prespala som cely den a bola som z toho viac mimo ako z narkozy... tak len preto sa pytam...
kolko sa ostava lezat po ET v centre??? alebo mozes ist hned domov???

petkaerdal
11. nov 2008

ahojky aj tu 😉
po ET lezis na "koze"15 minut,nastavi ti tam sestricka hodiny a drahy bude pri tebe a potom sa mas ist vycikat a sup na izbu do potele a tak lezis 45 minut a ides domkov 🙂

babulka123
11. nov 2008

peti ved to je super... no som velmi zvedava a uz sa na to neskutocne tesim normalne origininal sa tesim ... no neni som ja uchylna hehehehehe

petkaerdal
11. nov 2008

niesi uchylna,aj ja som sa tesila,to je v poriadku 😉 😉 😉 ,tak to ma byt,nevies si predstavit,ze by si sa netesila 🙄
ale je to fajn,ze je drahy s tebou,,to je fakt velke plus...
jaj,tak ti strasne prajem,aby si mala vela vajok a aby spravili aj tu PK,aby si mala velku sancu a pridala sa k nam...
ja mam cele dni take rozlietane ,ze hroza,ale dneska uz ideme vystrojit svokru na Schwechat a hadam sa dostaneme aj k nasej svadbe,este stale nemame obrucky 🙄

babulka123
11. nov 2008

hehehe uz si ho viem predstavit ako si tam zo mna robi prcu... preto hovorim ja sa tesim... a velmi si prajem ozaj velmi si prajem dobru urodu... 1x som nemala PK teraz by to bolo super... ale ja viem ze to tak bude.. verim sama sebe.. .hehehhe

peti, verim ti a to vybavujes len malinku svadbu si predstav co by bolo keby si lietala kvoli normalnej.. ozaj a nechcete obrucky pozriet su na SK nieje to tu troska lacnejsie???

petkaerdal
11. nov 2008

to ze veris,je najdolezitejsie 😉
ani ja som nemala nikdy PK a vzdy som po nej tuzila,nebolo z coho doteraz a vidim,ze v tom je nieco velke naozaj,teraz to pojde,ako mau teba,musi proste,ved nemozes pokazit statistiku,ked som ju ja zase rozbehla 😀
babul,aj som rozmyslala,ze tam pozriem obrucky,ale nemam cas tam kvoli tomu cestovat ,drahy stale robi,ale tu sme nasli jeden obchod a tam su fajn ceny,take asi ,ako na Sk,takze tam kupime,zajtra tam uz ideme konecne

babulka123
11. nov 2008

super... velmi sa tesim, tak ich hod poto do albumiku nech sa vytesim .. strasne rada pozeram fotky a zo svadby ... to som priam zavisla...heheheh

a PK budeeeeeee urcite anoooooo ja ju budem mat...... slubujem...

petkaerdal
11. nov 2008

aspon udrzujeme obe temy hore,co? 😉
jasne,ze pridam,aj ja sa tesim na ne
ok,tak to musis teraz dodrzat,ja som sa tiez takto dohodla s kockami,ktore my silno verili a nesklamala som ich,ufff,ale ked spomeniem na to obdobie po transfere,som bola strasna,uplne psychicky zrutena 😅

babulka123
11. nov 2008

hej akurat som kukala ze piseme len my 2 ale nevadi. teda pardon my 3 ved ty uz si 2v1..heheheh
preco psychicky zrutena.. a stasna.. ahaaaa uroda bola dobra..
hehehe

rebo
11. nov 2008

Čaute baby.

Tak to Vám poviem, dalo mi to riadne zabrať všetko od stredy prečítať. Trvalo mi to 2 a pol hidiny.
Janula trochu opozdene veeeeeeeeeeeeeeľmi gratulujem. Začínajúcim stimulkám držím palce. Mne sa to preložilo na január kvôli zápalu. Včera som bola u svojej obvoďáčke, už som v poriadku. Ale zobrala mi všetky možné stery a krv na vyšetrenie, keď by som niečo mala, aby sa to do januára dalo do poriadku.

petkaerdal
11. nov 2008

neviem to nejak opisat,velmi som sa bala,vies bolo to 4 ivf a bala som sa,ze ak to nevyjde,ze bude asi problem niekde inde tiez a to by som uz nezvladla a na druhej strane som velmi verila,lebo som mala blastulky,normalne som ratala minuty,kym neurobim test a sledovala som sa,ako sprosta....tento transfer som prezivalal najhorsie doteraz,potom som sla kupit flasu vina,co som bola fakt uz "na hlavu"ale predtym som uz na 7 den a to poobede ocikala test,chcela som to uz mat za sebou a vediet,vedela som,ze po PK to uz musi ukazat pravdu ,test som ocikala a strcila drahemu do ruky,ze tam nic nieje a zacala plakat a on bezal s nim na balkon a na slnku tam videl druhu 😀 😀 😀 hned vsetok stres presiel a odvtedy som v klude,ako tak 😀
rebo ahoj,aspon si mala co robit 😀 😀 😀
skoda,ze sa teraz nepridak k babulke,ale januar je tu raz-dva a ides na to a bude vas teda dost stimulovat 🙂

mici11
11. nov 2008

Ahojte kočky moje,

Ako sa mi mate? No ja som vcera vecer zas vracalaa dnes mi je nejak tazko od zaludku. Zajtra mam poradnu, tak mi drzte palceky trosku bojim bojim.
Rebo ahoj, takze januar to isti, prejde to raz dva, ver mi 🙂 🙂 🙂
Babulka ty ides kedy na kontrolu do caru, ci uz si bola?

babulka123
11. nov 2008

ahoj mici, no zajtra mam svoj 1 velky den... som velmi zvedava..
a to grckanie... to za chvilku prejde.. uz to nebude tak caste neboj ..

janula13
11. nov 2008

rebo trochu opozdene dakujeeeem 😀
Mici, ved sa nemas coho bat, tak klud, ok?Ja som vcera nevladala k PC, sablovala som vecer ako o dusu, tak dufam ze dnes sa to nezopakuje, bola som fakt vyflusnuta, uz nech to prestane..Vidim Mici, ze sme grckali spolu a tiez mi nie je bohvieako dnes, ja len nechcem to vzerajsie repete...tak dufam ze sa ti polepsi...ja tiez idem zajtra na gyndu, len sa predstavit ako tehula a neviem co bude dalej...

babulka123
11. nov 2008

janulka hlavne im povedz ze tak velmi vela grckas...existuju cipky ktore davaju tehulkam na grckanie, lebo u teba mam pocit ze je toho az mooooc vela...

ja som sa dnes uz asi 5x vyspala.. ani si neviete predstavit ako velmi dobre mi to padlo..
teraz som postavila francuzaky a vecer dojde kamoska s priatelom na veceru a donesu mi playstation... .no neviem ci budem este nieco robit..hehehe a mimochdoom mam pustenu bridged johnes... hehehe

janula13
11. nov 2008

babulka ja zase tolko negrckam, mne je len dost zle a chodi ma vynadrapovat, snazim sa to v sebe udrzat, len vcera som sa ani snazit nestihla, doteraz som fakt vygrckala nieco asi 4x, takze dufam ze je to v norme a vahu si snazim urdzat, bojim sa chudnutia, tak papam, kedy sa da...tie cipky mam, ale nepacil sa mi popis na letaku, ze podavat ak prospech pre matku prevysi riziko pre dieta...no uznaj, ze nie velmi lakave, tak si ich nedavam, aj ked Behunova mi ich predpisala...Doki samozrejme poviem, ale zatial si myslim, ze som v ramci normy, tak dufam, ze ma neposle na infuzky, ja nenavidim nemocnice...takze neboj, mne je len permanentne zle a nadrapujem sa, ale nevygrckam vela...a dufam, ze sa to nezhorsi....idem povesat pradlo a si dam slofika, nejak ma berie, ostala tu taka tma, akurat na spanie 😀

janula13
11. nov 2008

a Bridget Jones je super, ja som videla hadam uz 100x, ale pozriem zase, mozno aj dnes..

babulka123
11. nov 2008

oki ... dobre, ako hovoris... inak na kazdom jednom lieku je to napisane uz len z logickeho hladiska... kto by testoval lieky na tehotnych zenach... ved to je desne.. ale ak len tak malo tak je dobre.. no uz sa tesim kedy toto budem s vami rozoberat ja a vy mi tu budete hovorit nebooooj to prejde...hehehe zastrelim ta potom hehehhe cmuuky

mici11
11. nov 2008

Babulka, tak som zvedava co ti zajtra povedia, budem na teba mysliet 🙂 . No ja som si poobede schripla asi 2 hodky a tiez mi dobre padlo. Tiez si mysli, ze to o chvilky prejde.
Janula mne doku dal nejaky pyridoxin, to je nejaky B vitamin, pomaha pri rannej nevolnosti, ale neberiem ho rano mi je celkom dobre, len sa musim hned najest 😀 . Beriem duphaston, kys. listovu a calibrum.
Jani tak sa nebojim, diky 🙂 🙂 🙂 🙂

mici11
11. nov 2008

Pisem ako tatar 😀

janula13
11. nov 2008

na to si s radostou pockam 😀

babulka123
11. nov 2008

janula.. no ja som to teraz pozerala cez vikend na stv 1 a so slov.dabingom to bolo desneeee tak si opravujem naladu..

inak ako tak kukam od vas to ide von z hora a u mna z dola... prepacte ale od stimulky teda 2 dni pred nou som na wc aj 5 x denne.. aspon nepriberiem.. hehehehe

petkaerdal
11. nov 2008

ahojte kocky,
babul ,niektore kocky zo stimulky prehana,som to uz pocula 😅
aj ja chcem aspon raz grckat 😝 ,ved ani neviem,ze som tehu a bojim sa,ci je vsetko v poriadku..

babulka123
11. nov 2008

peti ved pojedz co najdes a hned budes grckat.. neboooj hehehehe

petkaerdal
11. nov 2008

babul to nefunguje,ked pojem,co najdem,tak to ide zo spodu 🙄 🙄 🙄
naozaj sa zacinam bat,ci je to moje tehu v poriadku,
na ktoru si objednana zajtra?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre