Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
11. nov 2008

ja ti dam upratovat... co ti sisi.. este to tak.. hehehe

petkaerdal
12. nov 2008

dobre ranko kocky,
babul myslim na teba a drzim palce,nech je to ,ako ma byt 😉 😉 😉
Janul,nic si z toho nerob,ze sa nejako netesis,ani ja to nejako nevnimam a tolko som sa natrapila,ale je to asi tym,ze to babo asi este necitime,ty babätka,este si to nejak neuvedomujeme,ze sme tehotne,myslim,ze je to v poriadku,aj moja sestra to tak citila,ja sa tesim na to,ked budem mat uz troska väcsie brusko 🙂

mataaa
12. nov 2008

Baby moja mrcha stale nikde, stale len citim, citim a nic. Dufam, ze najneskor zajtra bude tu.
Babula ty uz pojdes aj na odber, ja bohvie kedy 😠

petkaerdal
12. nov 2008

Matka,no zakon schvalnosti funguje,ako vidim 🙄 ,ale ved ona dojde,len musis pockat a potom to uz pojde raz-dva
babul no ako????

petkaerdal
12. nov 2008

babul,ty si sa stratila??? 😀 😀 😀 cakam ta tu

zabkaevka
12. nov 2008

ahoooooojte kočky, ste tu niektorá???

janula13
12. nov 2008

Petka, tak si tu?nacapala si ma ale nic si mi dnes nevytlkala z hlavy, ved dnes ani nebolo treba, ked mi bolo tak dobre s vami a ako si tak sitam, vy ste sa ma chystali tak vasnivo hladkat a nic sa nekonalo, to ako si predstavujete? 🙂 🙂 🙂 zase treba uznat ze ani nie je co hladkat...ale bolo mi fakt hned lepsie, ked mam taku spolocnost, tak nabuduce hadam uz bude aj brusko, aby ste ma mali za co chytit...
Petkaerdal, dufam, ze je to tak, ved ono to pride, takto nic necitim, len mi je zle a to prijemne nie je, ale ked to prejde, tak to bude hned o inom...Babulke som odkazala, nech ta pozdravuje, ak sa v piatok stretnete...jaidem v piatok zase do BA, k obvodakovi predlzit PN, gynekologicka mi povedala ze mam ostat doma, ani o tom nediskutovala...tak rozhodla zase velmi rychlo za mna...

babulka123
12. nov 2008

ahojteee

tak teraz som dorazila domov, troska sme sa boli poflakat a drahy bol este u zubara...

no vyzera to tak ze na jednej strane mam 4 foliky na druhej 7. Dr. bol spokojny, povedal ze pekne reagujem co ma velmi potesilo... zajtra mam uz aj k merionalu ten cetro.... neviem ako sa to vola no a bud v nedelu , pondelok alebo utorok by som mohla mat odber... tak som velmi vytesena... a dr.povedal ze ohss nehrozi tak som uz aj spokojnejsia... teraz uz len verit ze tyto moji bojovnici ktori mi tam rastu tam budu mat aj vajka ktore sa krasne oplodnia a ja sa vo svojom zivote dockam aj PK... ale zatial som vysmiata ... cmuuuuk

janula13
12. nov 2008

babulka, dockas, dockas, ako by to inak mohlo byt?este raz dakujem za odvoz, nakupila som a bezala sa vygrckat domov, ale Petkin kolacik som v sebe udrzala 😀 To by som si nedovolila, takto nazmar...inak tvoj manzel je strasny pohodak a sympos, chvalim vyber 😀

babulka123
12. nov 2008

janulka dakujem.. dllllllho som hladala.. ale asi to vazne stalo za to ...
a mimochodom bolo mi ctou ta spoznat...

mici11
12. nov 2008

Ahojte babenky,

Babulka tak gratulujem, super spravicka.
No ja som u dokyho dopadla dobre, som 10+6 a babatko trepotalo ruckami aj nozkami a srdiecko krasne bilo 🙂 🙂 🙂 . Velmi sa tesim .
No inak je mi dost zle, ale to rada vydrzim.
Idem pridat foto do albumu, tak ak chcete kuk 😉

babulka123
12. nov 2008

mici... no no no aj ja sa tesim
ale budem viac ked budem pisat take spravvy ako ty.. takze nozicky, rucicky .. srdiecko.. gratulujem..

mici11
12. nov 2008

Babulka dakujem, coskoro aj ty budes take pisat ver mi. Aj Petke som to hovorila a vidis mala som pravdu.
Uz som pridala novu fotecku 😉
Inak je to fakt uzasny pocit vidiet babatko v "akcii" 🙂 🙂 🙂

babulka123
12. nov 2008

mici videla som kraaasna fotka...
no ja som vcera krutila hlavou ked ma vykopavalo kamoskyne babatku v brusku a vecer mi poslala smsku aj sestra ze citila 1x pohyb.. aj slzicka mi vyskocila ale od stastia... velmi sa z toho tesim... a hlavne ze nemuseli cele toto podstupovat ale podarilo sa im to normalne...
boli ma brusko ☹ ☹ ☹

janula13
12. nov 2008

Mici krasna fotecka, tak len tak dalej...to aby som pomaly aj ja pridala do albumu moju tehu knizku, dnes som dostala, inak nic nove nemam, ze mi je zle nie je nic nove, tak trpime spolu mici dalej, tebe sa to uz krati 😉
babulka aj mne bolo potesenim...

mici11
12. nov 2008

Babenky diky 🙂
Janulka a fotecku nemas?

petkaerdal
12. nov 2008

ahojte dievcata,
babulka super,vidis,ze to ide,ako ma 😉 to je super a tiez je perfis,ze nehrozi OHSS,kedy ides na uzv ??? v piatok??? daj mi vediet,lebo zajtra sa chcem objednat 😀 aj ja ta chcem totiz vidiet 😉 😉 😉
mici,tiez super,teskam sa s tebou,krasna fotecka,aj ja chceeeeemmmmmm 😀 😀
Janulka a ty ako moja?tebe gratulujem k tehu knizke
same dobre spravicky dneska,tak pridam aj ja nejaku 😀 my mame uz vybrate krasnucke obrucky,len ich budeme mat az v pondelok,lebo nam ich graviruju 😀 😀 😀 tak sa teskame

csilla76
12. nov 2008

ahojte,pekny vecer vam zelám.... 😵

nezabudam na vas...ale nic nove nemam zatial...a ani moc casu takze som tu obcas len 😅

ako sa mi mate,trosku mi to priblizte ak mozete? 😉

csilla76
12. nov 2008

marione a dior tu neboli? 😉

petkaerdal
12. nov 2008

ahoj csillka,tak priblizim seba,ja sa na dalsi piatok vydavam 😀 😀 😀 tento piatok idem na srdiecko,bojim...
marione tu nebola velmi dlho a ani dior...
ako sa mas ty?

janula13
12. nov 2008

petka dakujem, tak ja sa mozem pochvalit akurat tak knizkou, inak po starom, akurat ze ma moja gynekologicka sprdla, ze boze, dvojky, ze to nema rada, ze jedno by bolo lepsie, ze to bude problematicke, tak ma taaaak potesila, akoby som ja za to mohla, ze su dve 😅 Ale ona je taka drzka, co si mysli to opvie, neklame, aj to je pozitivum, ja uz som si zvykla...tak blahozelam k obruckam, tak dufam ze pribudne foto, ja mam strasne rada svadobne foto, ja si aj nase dokazem pozerat dokola....
mici a fotecku coho by si chcela? 😀

csilla76
12. nov 2008

jupi petka tak gratulujem k svadbicke ja vten den idem do CAR na injekciu,a vtedy zacinam s decapeptylom..tak to snad bude ok... 🙂
vsekym ostatnym tehulkam aj snazilkam drzim palce 😵 😵

petkaerdal
12. nov 2008

dakujem csillka 😀 😀
ty sa nam hlas,ked nieco nove

csilla76
12. nov 2008

ok Peti jasne ze sa hlasim ked zacnem stimulovat 🙂

na dnes sa lucim zelám pekny vecer a dobru nocku 🙂

dior moja myslim na teba,uz to mas za par a budes tehulka juj velmi ti to prajem 😵 😵 😵

petkaerdal
12. nov 2008

aj tebe pekny vecer,aj ja idem....pa pa

mici11
12. nov 2008

Csilka rada som ta tu videla, i ked som tu uz neskoro.
Petka ahoj moja, daj potom fotecku obrucok 🙂 a srdiecko bude neboj 🙂 🙂 🙂
Janulka fotecku dvojiciek, ale uz som ju nasla, niekedy som truba 😀 , ale mozes aj svoju 😉 😉
Krasny vecer cmuk

janula13
12. nov 2008

mici tak si nasla, tak nemusim navigovat 😀 Moju radsej nie, to by som pokazila dojem 😀 Idem zalahnut k tv, straaasne ma boli cely vecer hlava, uz nech sa z toho vyspim..Petka, piatok sa blizi a zmenis si na tt konecne 😀

petkaerdal
13. nov 2008

dobre ranko kocky 😉
ako sa mate dnes???
tak ja som dneska rano nejako predychala ranne nevolnosti,ale nebolo to take hrozne 🙂
Mici,dam potom fotecku urcite,sa velmi vytesujem s obruciek 🙂 🙂
Jani blizi blizi,uz zajtra idem,tesim sa,aj sa uz rozlucime vo FC,teda dufam,ze sa rozlucime a potom si hned zmenim moj pas,aby som nezaostavala za vami 😉
babul ty ako? vajecniky citis?

petkaerdal
13. nov 2008

babul,tak ja som na zajtra na 10.15,skor nebol uz volny termin 🙄,tak skoda,niekedy inokedy snad 😉

mici11
13. nov 2008

Ahojte kočky,

Janula 🙂
Petka, uz som zvedava na obrucky. A zajtra budem na teba velmi velmi mysliet.
Idem teraz do mesta s kamoskou, potom sa ozvem zatial pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre