Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mataaa
1. dec 2008

janula ja som citala ze kyselinu maju tehotne ked detom v brusku rastu vlasy. 🙂

rebo
1. dec 2008

Ahoj marione, ja už mám 3 IVF za sebou, takže teraz si musím všetko hradiť sama. Dúfam, že ten február vyjde a že zase sa niečo na mňa nenalepí.

petkaerdal
1. dec 2008

ahojte,
tak je dobre Matka ,ze si v poriadku,prajem ti,nech sa pridas k nam,si na rade po babulke 😀
Matka,nebud v strese,urcite je vsetko v poriadku,nevolavaju z centra kazdy den,dr. mi vysvetlil,ze nieje dobre embryjka v mediu otvrat,zevraj im to skodi ,bude to ok,neboj 😉

babul kde si? spis tehulka?

janula13
1. dec 2008

Ahojte, tak som len nakukla a tu sa nic nedeje, tak mi neostava nic ine, len sa pustit do upratovania, mam co robit a tak sa mi nechce, strasne som zlenivela...
Mataaa, tak keby to bolotak, tak ja mam v bruchu len veliky chumac vlasov a ziadne babätka, na to ako ma ta kyselina uz od zaciatku trapi a to nechcem vediet ako to bude vyzerat ked bude velke brusko a bude mi tlacit na zaludok, vlasy mi pojdu aj usami 😀 😀 😀 to teda budem mat vlasate deti, to si dam hned po porode termin u kadernika...pre ne, nie pre mna 😀 😀 😀

mataaa
1. dec 2008

No Janula, to budu vrkoce 😀 Kamoske pomahaju mandle, neprazene, neslane.

petkaerdal
1. dec 2008

Jani si ma pobavila 😀 😀 😀

petkaerdal
1. dec 2008

zajtra idem k lekarovi,konecneeee 😀 😀 o 10 hod.mam termin,dufam,sme v poriadku,uz chcem drobcov vidiet 😀

janula13
1. dec 2008

hm, Mati dakujem za typ, zeby som skusila, ja som snad skusila vsetko 😀 Hm, budemecasto chodit kadernikovi, draho nas to vyjde 😀
Peti super, konecne, ja si este 2tyzdne pockam...tak som velmi zvedava ako ti podrastli drobci, dufam ze bude aj fotogenicke foto...

petkaerdal
1. dec 2008

Jani,no ved konecne...dneska mi prisla katricka poistenca,zajtra hned letime k dr.dufam,ze sme v poriadku,bojimmm

ozaj Jani,nevracias uz vobec? uz ta to preslo?

cmuk05
1. dec 2008

petkaerdal.....nadherne fotecky mas...aj tehu nohavice aj to brusko....ako by som sa videla ja na 10 tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petkaerdal
1. dec 2008

ahoj cmuk,foto som odkopirovala od teba jedno 😀 😀 😀 a to brusko mam este zo 7tt,to nemam nove,len som urobila druhy album...
tehu gate su super,pacia sa aj mne 😉

cmuk05
1. dec 2008

tak uz by bolo na case dat dalsie foto bruska...ja som dnes dala nove 😀 😀 😀 😀 😀

petkaerdal
1. dec 2008

jej,aj ty mas nove foto bruska,pekne mas tiez tehu gate a co mas tu gumu tak dole? uz tlaci?

mne nepodrastlo brusko,aspon sa mi nezda,hadam sme v poriadku 😔

cmuk05
1. dec 2008

nie len ked a fotim tak stahujem aby bolo vidno pekne brusko 😀 😀 😀 😀 to sa ti zda ze nepodrastlo ale keby si odfotila tak by som ti povedala ci ano alebo nie....ani ja som nemala az taky rozdiel na ten 8-10 tt 😉

janula13
1. dec 2008

Nuz ved to peti, aj ma to trosku trapi, ze uz negrckam, iba ked rano idem k dokimu, tak vtedy nech robim co robim, tak sa pogrckam, ale zase len kyselinu, ale stale je mi tak miernejsie zle cely den a samozrejme ta kyselina...tak uz zacnem vyyslat, ci ziju a ci su obe a ci su ok, a tak som sa modlila nech mi je uz lepsie, a ked mi je, tak chcem aby mi bolo horsie 😅 A tebe je ako?Ja uz aj viac veci pojem, takmer vsetko, to vcerajsie kilecko rano zmizlo, neviem kam, asi zase do vecera nieco nazeniem, ale nebudem sa stale vazit, az ked pojdem na poradnu...

babulka123
1. dec 2008

caute baby jagy... takze oficilane moje hcg je 89,9... na 11 den... tak asi som tehu....

petkaerdal
1. dec 2008

tak skusim odfotit,ked bude drahy doma,nemam take zrkadlo,ze sa viem sama 😖

ako sa citis inak? balonik mas uz dobre velky 😀 😀

ja idem zajtra konecne k dr.,uz neviem vyckat 😅

babulka123
1. dec 2008

o 3 dni idem znova a dufam ze bude rast... do vysiv....

petkaerdal
1. dec 2008

no konecne si im to prezradila babula jedna 😀 na 11 den je to dobre,vyzera to na jedno mimi,dve ee,skoda

cmuk05
1. dec 2008

ja sa mam trosku na prd lebo mam zvysene leukocyty a to nie je dobre ☹ .... ☹ v piatok idem na opakovany odber krvy tak uvidime...ale tvoja bambulka a ma urcite dobre... 😉

babulka123
1. dec 2008

ja som tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

janula13
1. dec 2008

Babuuul, to nemyslis vazne a ty to s takym kludom oznamujes?????Jasne ze si tehu, ved uz 11 dni 😀 😀 😀 Jak sa ja tesim, tomu ani neuveris, aj ked som s tebou ratala, ved ty nemozes sklamat, len som nevedela ze uz si sla na krv, nejak mi to uslo, nemala si v piatok?tak ci tak supeeer sprava, tak budem cakat ako krasne porastie,ako sa citis?Aj si testovala, prave riesim petronelkin test 😀

janula13
1. dec 2008

no vidim ze kludu uz je menej 😀

cmuk05
1. dec 2008

babulka gratulujem k tehu..... 😵 😵 😵 😵 😵

babulka123
1. dec 2008

hej hej testovala ale nechcela som hovorit... problem je v tom ze ja som rano krvacala a preto som isla k lekarovi ale krvacanie prestalo tak dufam ze HCG bude raaaast ako ma...

petkaerdal
1. dec 2008

jani,ale ja si myslim,ze to je v poriadku,ved to na konci prveho trimestra uz ma prestat a si 11tt,ved stacilo hadam grcania(aj za mna 😀 ) nie?

mne? no ja nemam uz ziaden tehu priznak,okrem brutalne bolestivych,naliatych prs
aj to nechutenstvo preslo a aj to,ze mi sem tam bolo tazko,vsetko je uz prec
dufam,ze to bude tym,ze budem mat velmi dobre tehotenstvo 🙂

petkaerdal
1. dec 2008

hadam to nebude cmuk take strasne u teba
moje dve bambulky sa hadam maju dobre,zajtra ich uvidime 😀

babulka123
1. dec 2008

cmuk dakujem

cmuk05
1. dec 2008

urcite budem verit ved sa hybu ako diablice... 😀 😀 😀

petkaerdal
1. dec 2008

babulka,bude rast,nic sa neboj...tak sme tu vsetky uz tehule 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre