Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

siska765
6. feb 2014

Joj ako ma dnes priserne boli hlava,teda uz davno takto nie,ani jest mi moc nechuti,snad sa aspon zadarilo alebo zadari do mrchy 🙂

nezaaabudka
6. feb 2014

@jarus8 aj ja som mala v januári mrchu 9.1. ale ja už tri dni znova mrchujem 😝 😝 😝

nezaaabudka
6. feb 2014

@hruskador @yvetta @rybkaa @rea92 @lucinka3289 @zuzka0405 @zipsy @ankaluk @adus26 @pusitta @nihal @andreapata @angie267 @lejluska @janituska @inge888 @coffea @isabella22 @rebbecah @jaja9891 @eri28 @terkalr @danielle37 @moschino1986 @sono2 @veronikabv @lenicak @mackova11 @lucka181285 @tretiastvrta @greenfrog @nair @hwiezdinka @lenka07 @danielle37 @siska765 @bar12 @mily7 @bambinkaa @bubulacka @lucia1002 @petulla28 @zuzimalinka @sue250 @majkuska @tinus999 @borsanh @didulienka11 @barborka2014
@jarus8 teba už beriem za tehuľu 😉
Ahojte baby, chcela som prejsť všetky stránky z 39 a vypísať všetky, ktoré sem prispeli a ešte nie sú tehu, ale poviem vám, že niekde pri č. 18 som sa na to vykašľala, lebo som ani nevedela, že nás tu je toľkoooo a to som zámerne vynechala všetky, čo už majú napísané, že otehotneli. A bolo ich dosť baby!!! Takže teraz sme na rade my, však? 😀 😀 Niektoré sa už neozývate, tak by ste sa mohli pripomenúť, že ako sa vám darí, hm? Držím vám všetkým palce a verím, že sa začneme čoskoro predbiehať s fotkami pozit tehu testíkov s krásnymi // 😵 😵 😵

sue250
6. feb 2014

nezaaabudka to som ani netusila ze je nas tu tolko, baby ktore na to ideme vo februari?

mackova11
6. feb 2014

@nezaaabudka hihi zlatáá si , no tak ja vám tiež všetkým držám palce určite sa čoskoro zadarí, no a my sme to nakoniec presunuli na leto , chceli sme ešte jednu dovolenku stihnut pri mori , takže až tam tak to vyzerá (dúfam ze už to prekladať nebudeme) 🙂

siska765
6. feb 2014

@nezaaabudka jeej to je mileeee 🙂 mna skolila strasna unava a bolest hlavy,tak neviem ci pocasie alebo si uz nahovaram 🙂

lejluska
6. feb 2014

Tak ja som momentálne na čakačke 😀 Čakám resp. nečakám na mrchu...Alebo lepšie povedané čakám na koľajničky 🙂 A verte, že teraz sme sa rade my 😉 Držím palce všetkým Vám nech si čím skôr nájdete krásne ružové čiaročky 🙂 Ja som takto presne pred rokom otehotnela, žiaľ so smutným koncom...

siska765
6. feb 2014

@lejluska ja tak isto ,dnes uz by som mala mesacne mimi ,tak mam uz dvoch anjelikov v nebicku

isabella22
6. feb 2014

@nezaaabudka veru nas sa zatial tiez este nepodarilo...teraz som bola na hormonálnom profile buduci tyzdne budu vysledky a ze podla toho sa uvidi... 🙂

zuzka0405
6. feb 2014

@nezaaabudka Ahojte....Tak my sme sa s manželom v januári začali snažiť a vyšlo to na prvý krát....ešte teraz som z toho mimo....Skúšala som testovať už od 6dpo ( viem že skoro,ale pocity nepustili) na testoch duchovia na 12dpo prvý ružový pozitívny test. Dnes som 19dpo na budúci týždeň by som chcela ísť k dr. Príkladam aj foto zo včerajšieho testovania (či sme silnejšií) ale predbiehať sa s foto nechcem.....tiež držím všetkým palceky

lejluska
6. feb 2014

@siska765 to mi je ľúto... moje by dnes malo už takmer 4 mesiačiky ☹ Ale musím ísť dalej...Tentoraz to už dopadne dobre uvidíš 😉 Len musíme v to veriť 🙂 Aj na nás príde rad 🙂

sunshine85
6. feb 2014

@nezaaabudka tak ja som mala poslednu M - 17.1. takze do dalsej je este casu...uvidime az koncom mesiaca, ci sa zadarilo... 😉

didulienka11
6. feb 2014

@nezaaabudka - to si si teda dala robotku ;) ja testujem a cakam a dufam v ovu ;) ja som 10. DC....

bar12
6. feb 2014

@nezaaabudka pocuj ale asi odkazem tvojej dceruske nech ta viac zamestnava 😀 ale si zlata 🙂

bar12
6. feb 2014

@zuzka0405 gratulujem!! Krasne tehulkovanie 🙂 ja chcem tiez testovat 12dpo, uvidim, ci vydrzim 😀

nair
6. feb 2014

@nezaaabudka Ja som dnes 1.DC, máme za sebou 5 cyklov, prešla som si sledovaním, meraním, počítaním ovu, potom sledovaním príznakov tehu.. 😀 Bola som presvedčená, že sa nám to podarí skôr, a že ak nie, od januára budem chodiť na folikulometriu, pôjdeme na ďalšie vyšetrenia.. A teraz sa mi tých 5 mesiacov ani nezdá tak veľa, žijeme pekné obdobie, prestala som to riešiť a uvidíme, či sa nám do roka podarí..

Je nás tu ešte veľa - všetkým držim prsty! Rok 2014 je náš 🙂

tinus999
6. feb 2014

@nezaaabudka ja budem testovať zajtra ráno a potom ešte v utorok, držte palceky nech sú už zajtra viditeľné kolajnicky...😀

pepettka
6. feb 2014

baby chcela by som sa opytat ci mozem mat sancu otehotniet ked vcera som mala pouzitivny tes na ovu ,dnes uz bol slabsi ....ale tulenie bude az zajtra ,dakujem 🙂

nezaaabudka
6. feb 2014

@zuzka0405 srdečne gratulujeeem 😵 , krása 😉 , takto si to predstavujem aj od ostatných báb 😀 😀 😀

andreapata
6. feb 2014

@nezaaabudka no to teda ze sme na rade. ja mam o 10 dni termin mrchy tak snad uz nedorazi, i ked sa musim priznat, ze ma nadej akosi kazdym mesiacom opusta. vcera porodila moja naj kamoska krasnu dcerku, velmi sa s nou tesim, no zaroven ma srdiecko pobolieva. manzel ma koncom februara termin na spermiogram, dufam, ze bude vsetko ok. ja sa chystam po nom tiez na prehliadku, i ked mi doktor pred zacatim snazenia povedal, ze vsetko je v najlepsom poriadku a nevidi dovod preco by som nemohla otehotniet. no uvidime, vsetko ma v rukach osud. neznasam ked veci nemozem ovplyvnovat. vrrrr

nezaaabudka
6. feb 2014

@bar12 ja stíham všetko, maličká spinká už dve hodinky, naverené mám, upratané tiež 😉

emilly
6. feb 2014

Baby ak by ste mali niektora zaujem tak mam na predaj Inofolic. Mne pomohol otehotniet - snazili sme sa cca 3/4 roka a nic. Potom som zacala uzivat Inofolic a hned som zostala tehu 🙂

zuzka0405
6. feb 2014

@nezaaabudka Ďakujem 😉

nezaaabudka
6. feb 2014

@andreapata tak to je super správa, že si v úplnom poriadku, ja tiež - takžeeee - už len čakať na // !!! Držím ti silno palce, aby to bolo o pár dní už viditeľné aj na testíku 😉 🙂

@tinus999 držííím silnooo palce, potom daj vedieť, dúfam, že už aj rovno fotku prihodíš 😉
@nair správne, treba si zachovať chladnú hlavu, tak veľa šťastia, nech je to už čím skôr 🙂
@didulienka11 tak nech ti čo najlepšie ovu využijete a potom už len fotka s koľajnicami 😉

@sunshine85 verím, že sa zadarilo, držím palce 🙂 😉
@isabella22 veľa šťastia!!
@lejluska to ma veľmi mrzí, ale pevne verím, že tentokrát sa to čoskoro podarí a už so šťastným koncom! 😉
@siska765 dúfam, že si nič nenahováraš a tie príznaky sú už tie spráááávne! Držím ti palce 😉
@mackova11 aj s bruško sa dá dovolenkovať 😉 Tak veľa šťastia, nech si užijete aj krásne leto aj nech sa vám zadarí 🙂
@sue250 tiež som netušila, že je nás tu toľko, určite to už tento mesiac dáme!

rybkaa
6. feb 2014

@sue250 ja neviem, kedy budem mať MS, asi koncom februára, takže začneme zrejme až v marci po svadbe 🙂 žeby som nebola prespanka 😀 no uvidíme, kedy sa mršina ukáže, bo po MA som poriadnu MS nemala, len špinenie a teraz je asi ovu za dverami, no tento mesiac ešte bez snaženie, ešte počkáme...no teba, aj všetkým ostatným prajem, aby to vyšlo už tento mesiac 🙂
@nezaaabudka nie si ty nezábudka len tak pre nič - za nič....na nikoho si nezabudla 😀 to je super, že veľa báb odišlo z tejto skupinky kvôli tehu, teraz sme na rade my, tak šup šup na to 😀
@mackova11 možno práve sa dovolenke sa podarí 🙂 ja som sa rozhodla, že k moru pôjdeme tiež, aj keď budem tehu, v takom 3-4 mesiaci je to ešte v pohode 🙂
@lejluska neboj, teraz už smutný koniec nebude 🙂 treba veriť! ja mám tento smutný koniec tiež za sebou, na vianoce MA 😒 no verím, že teraz to klapne a bude dobre 😀
@siska765 práve tí anjelikovia zariadia, aby do tretice bolo dobre a určite sa podarí 🙂
@zuzka0405 blahoželám 🙂 je to tam, zas o jednu menej, len tak ďalej 🙂
@didulienka11 ja som dnes 11 DC, budeme mať ovu spolu 😀, včera skoro úplný test, takže asi dnes bude totál pozitívny 🙂

zuzulienkaaaa
6. feb 2014

@emilly prosím Ťa, ako často si brala Inofolic? 1x denne, alebo 2x denne? Ja som ho teraz začala brať, zatiaľ len raz denne...
vďaka za odpoveď

siska765
6. feb 2014

@zuzulienkaaaa ja som brala Inofolic 2xdenne

siska765
6. feb 2014

No ako to tu tak citam,tak nas je viac v rovnakom DC. 🙂 ja konkretne 9DC

petulla28
6. feb 2014

ahojte baby, som ok, ale uz na modreho konika nebudem viac chodit.nebola to dobra cesta. viem, ze sa nepodario prvy krat a zbytocne z toho nechcem robit tragediu, ale nechcem o tom citat...zbytocne na to potom neustale myslim.idem sa prestat sledovat, testovat, merat a necham tomu skratka volny priebeh. Nech sa stane co sa ma stat. takymto tempom, ake som zvolila ja by som skoncila velmi skoro na psychiatrii....drzim vam moc palce babulky...majte sa tu....nechcela som odist len tak bez rozlucenia, aj ked keby sa tu dalo daktivovat konto, tak to urobim, len neviem ako.....nechapte ma zle, ale je to teraz pre mna najlepsie 🙂 caute.....

nezaaabudka
6. feb 2014

@rybkaa prajem ti krásnu svadbu a šťastné manželstvo! Ja tu okolo 22 nebudem, tak už teraz gratulujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre