Ovulačné testy pre skúsené i neskúsené

manamani1
15. dec 2011

Zakladám tému tak ako má "Bazálna teplota", nech majú aj "ovu testy"...Ja testujem druhý mesiac, ale stále v nich nemám jasno.Ako vy?

adamnela
30. apr 2014

@lauritka mavam tak 38 DC, ale s fytosojou mavam kratsie, preto som zacala skorej testovat radsej.. No som zvedava ako to u mna bude... 😒

lauritka
30. apr 2014

@adamnela hmm tak to kludne mozes mat pozitiv aj po po 20tom dc

adamnela
30. apr 2014

@lauritka no to sa uz nedozviem, lebo potom uz nebudu testiky 😀 😀

majuska7979
30. apr 2014

@adamnela tie nase testy su proste vadne

adamnela
30. apr 2014

@majuska7979 no testy nie, ale proste dlhy cyklus a my nedockave 🙂

majuska7979
30. apr 2014

@adamnela ale vsak ja budem mať mrchu uvidis 28dc.....uvidíš..ale urobím asi tak že budúci mesiac si budem robiť testy z druhého ranného moču..lebo potom ja nedokážem nepit 2,3 hodky..ja pij nonstop..možno aj preto su testy take divne..raz silnejší raz slabší...

adamnela
30. apr 2014

@majuska7979 no ja nedodrziavam ze 2 hodiny pred testovanim nepijem. Ja tak 1 max 1,5 hodiny, tak mozno preto su tie testy u mna ako su...
No som zvedava na teba a budes testovat, az kym Ti nepride mrcha?

majuska7979
30. apr 2014

@adamnela joj moja budem testovat ovu testami a žiadny tehu test doma nemam lebo sa poznam že by som Ho uz na 25dc použila 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
Videla som jednej tak rpbi z druhehp ranneho moču a úžasné jej ukazalo ovu

adamnela
30. apr 2014

@majuska7979 no tak si drzme obe palce, nech to cim skor pride a hlavne neh to ma stastny koniec 🙂

majuska7979
30. apr 2014

@adamnela no to teda...ale citim sa upalne normalne takze nic z toho tento mesiac...

adamnela
30. apr 2014

@majuska7979 no ja sa kazdy den citim normalne...Ale mozno uz ked nebudem testovat tak potom pride ovulka a mozno ani o nej nebudem vediet, ktovie..

daniela996
30. apr 2014

ahojte zienky som tu nova 🙂 potrebovala by som poradit ktore ovulacne testy su dobre,spolahlive a ktore ukazuju cirky 🙂 jedno miminko uz mam aj to neviem ako sa nam podarilo kedze az po 7rokoch ked som uz myslela ze nastivim gynokologa ci som v poriadku tak niako sa objavili dve cirky :D ale teraz sa zase snazime.Ďakujem vopred za vase rady

lauritka
30. apr 2014

@daniela996 pisem IP 🙂

majuska7979
30. apr 2014

@adamnela moja ale ty už máš 2 detičky..to patria k tym čo majú šťastie...mali ste problem predtym tiez či si nevedela ani ako ste ich zrobili??

adamnela
30. apr 2014

@majuska7979 no ano prave preto, ze ja uz 2 deturence mam, tak to az tak nesilim. No pri prvom som tiez bola asi rok bez HAK a nedarilo sa. Dr. mi potom zistil, ze mam cysty, nasadil duphaston a hned mesiac na to som bola tehu. A pri Nelke, to som nic nepocitala a ani veru neviem ako som otehotnela. A teraz vo februari sa nam aj zadarilo, ale v 6 tt som musela ist na kyret, kedze som mala Missed Abort. Takze teraz mam len 2 cyklus po kyrete, tak ak to nevyjde teraz, tak nic take sa nedeje, aj ked budem z toho smutna, ked to nevyjde. No psychika robi toho vela, takze nechcem sa az tak moc na to sustredit...

majuska7979
30. apr 2014

@adamnela joj to sa u bas čoskoro zadari..u nas prve bolo po 11 mesiacoch...a nedávali sme si pozor už asi rok...ale teraz to už ideme na plne obrátky od feb...a nic...samozrejme u mas vsetko trvá ...takže čakám druhe bude toez pekna drina...nepôjde hladko ako po masle...

majuska7979
30. apr 2014

@adamnela ahlavne teraz by som chcela druhe ..drobec už má 3rock..tehu trvá 9 mesiacov ..už by som chcela ist na matersku..sedieť doma...a užívať si druuhe babo ach naj...;( asi mi je smutno lebo viem že to nevyslo a dobre dlho nevyjde :(

majuska7979
30. apr 2014

@adamnela prisla som domov urobila ovu test ...22:30 a co ...taky isty ako rano...normalne by ta slahlo...to bola ta ovu ..ci este nie...alebo su tieto testy uplne nanic...nabuduce kkupim kvalitnejsie... 😨 😨 😨 😨 😨 😨

adamnela
1. máj 2014

@majuska7979 no uvidime, ale cim viacej sa na to clovek sustredi, tym horsie. Viem z vlastnej skusenosti...A pred tym ked si si robila vecer test, si nepila 2 hodky? Dodrziavali si vsetko tak ako vzdy to robis? Posli test, som zvedava...

majuska7979
1. máj 2014

@adamnela dobre ranko....takze u mna ovu bolo...teraz budes vidiet ze ked su testy suche aspon tie moje to su strasne slabulilinke ale som si ista ze ovu bola 15-17dc...

majuska7979
1. máj 2014

@adamnela vecerny test teraz vzdy prichadzam z prace a urcite som nepila 2 hodky..lebo vtedy kym urbime let a potom kym sa dopravym domov to trva nejake 2 hodky...takze vecerne su ok...s tym ze podla mna to nieje ukazkove lebo pocas dna sa pije tolko ze az..

zuzimalinka
1. máj 2014

ahojte baby. ja som pouzivala testy dr.max pekne ukazovali v dni ovulacie tmave ciarky..nedavala som si pozor ci som pila pred tym a robila ich okolo 11tej..nie vzdy v ten isty cas. Baby drzim palce nech sa Vam vsetkym podari a budete sa vytesovas s dvoch // ;) pekny dnik prajem.

majuska7979
1. máj 2014

takze predpokladam ze takuto ciarku mi budu ovu testy ukazovat do mrchy....

adamnela
1. máj 2014

@majuska7979 no tak mozno si take pripad, ze u teba sa druha ciarocka tak nestmavi ktovie.
Ja dnes takto, zatial najtmavsi test, co som mala.
Na druhej foto je to zblizsa a su to posledne 4 testy ako na hornej fotke, takze 14, 15, 16 a dnesny 17 DC 🙂

majuska7979
1. máj 2014

@adamnela tmavne ti to 😀 😀 😀

adamnela
1. máj 2014

@majuska7979 hej, len uz mam len 2 posledne testy, tak dufam, ze dovtedy mi ukaze obe ciarky silne 🙂

jaja9891
1. máj 2014

@adamnela uz sa to blizi,myslim,ze do dvoch dni by to mohlo stmavnut...

adamnela
1. máj 2014

@jaja9891 no to by bolo super a uz by bolo aj na case 😉

miadomi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majinka29
1. máj 2014

Baby tak mam 3dni po sebe poz ovu test a na treti den aj hnedasty vytok? Ovula bola vcera? Dnes uz nebol poz. No aj tak dost tmavy..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre