Pomohli vám výživové doplnky a čaje na plodnosť?

lulu0902
2. jan 2014

Ahojte, chcela by som sa poradiť či máte skúsenosti,či vám výživové doplnky s kyselinou listovou naozaj pomohli alebo napr. aj často spomínaný alchemilkový čaj? lebo neviem či začať aj s týmto,ak sa snažíme už 5 mesiacov- začínam sa chytať každej slamky 🙂 ďakujem za akékoľvek skúsenosti

mirkasulekova
8. jan 2014

@hallie he s tymi sladkostami by mal prestat aj manzel ci len ja?🙂

hallie
8. jan 2014

@mirkasulekova u nas som prestala len ja, u kamosov obaja 🙂

lulu0902
autor
9. jan 2014

@hallie díky za rady.vyskúšam ;) -ale to vynechanie bielej múky - to bude moj kríž :D

hallie
9. jan 2014

@lulu0902 skus spaldove 🙂

sojana
9. jan 2014

@lulu0902 my sme sa o druhe snažili 10 mesiacov,asi 3 mesiace som brala kys.listovu,potom som sa na to vybodla- kedže nič z toho,a meranie bazalky a kupovanie ovu.testov som neriešila,povedala som si ak do 1roka nič,pojdem k dr. Inak som bežne fungovala,kedže už 1dieta máme,ale stale ked mala dorazit ms,som bola nervoznejšia,či sa nezadarilo. A potom mi kamoška poradila vit.E,že ona brala a zadarilo sa,tak som začala aj ja a po 2 mesiacoch už mrcha nedorazila 🙂 .

lulu0902
autor
10. jan 2014

@sojana no kyselinu listovu som zacala si davat az teraz - v tom inofolicu ide o ten vitamin b hlavne,ty pises vit E. Ach-tusim zakupim cely komplex vitaminov,tak to aspon bude istejsie :D Neviem kde skor zacat :/ Od niektorych jedal mi je zle a mam nafuknute brucho,takze teraz na jar chcem ist aj na tie testy intolerancie potravin,ci to nepomoze...fakt to moze byt cokolvek. myslela som ze planovanie svadby mi nejak pomoze,ale ja som od prirody samovytvárač stresu :D

sojana
10. jan 2014

@lulu0902 áno viem,ked velmi chces a nedarí sa, tak sa stresuje už vo všetkom,ale sustred sa na svadbu,ber inofolic-vela žien má s ním dobré skusenosti,ved su to vitamíny s nimi hádam nič nepokazíš a určite obsahuje aj vit.e. 😉 no každá z nás má iné skusenosti s otehotnením,na niektoru zaberu vitamíny na inu čajík,tak len držím palce,nech sa vam zadarí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre