Vďaka čomu ste otehotneli?

nikus20
20. dec 2013

Baby chcem si spraviť prieskum že kto vďaka čomu ste otehotneli? Tým myslím tabletky, kvapky, oleje atď. napíšte vaše skúsenosti 🙂 rada by som prečítala🙂

anjelicek26
20. dec 2013

@nikus20 hm myslim, ze to bolo sexikom, ale aj ten olej, to je jasne tiez super moznost 😀 😀 😀

luba28
20. dec 2013

@nikus20 ja som nic z toho nepodstupila,ked som povedala,ze chcem tak sa o mesiac stalo a bola som tehotna aj pri jednom,aj pri druhom,.... 🙂

irriss
20. dec 2013

@anjelicek26 ale ona nemysli "olivovy" 😲 ani arasidovy 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

p.s. ve statusu ma zminku o @lauritka ...vim, kam to na MK patri...do snahy a touhy...😉

Hodne Stesti @nikus20 do Noveho roku 🙂

nikus20
autor
20. dec 2013

@anjelicek26 nemyslela som tak 🙂ale zeny ktore sa snazia uz nejaky ten cas🙂 napriklad ze rok dva tri sa snazili ale nakoniec otehotneli 🙂

nikus20
autor
20. dec 2013

@irriss trubky :D teraz vazne myslim🙂 lebo som citala uz hocico :D
@luba28 to ms super ale nie kazda zena ma to tak 🙂 bohuzial🙂sice aj mne prve vyslo ale umrelo mi dievcatkoa le tera z po druhe uz idemna 4mesiac a ja uz terza mam dost cakat -_-

lalinko2010
20. dec 2013

@nikus20 v takom prípade pomohla medicína a nie oleje, kvapky a podobne! zle si definovala otázku.
niekto otehotnie šupom a niekto ani tak, a tam už lek k lekárovi - babo raď!
a otehotnieš vďaka chlapovi!

nikus20
autor
20. dec 2013

@lalinko2010 to viem ajja paneboze otazka znela tak ze ked uz sa nedari dlhsie ! prepac bola som tehotna vdaka chlapovi! ale bohuzial moje dievcatko umrelo v 8mes.a ja som mysleal ze ci sa niekomu zadarlo inofolic a take veci, alebo nejake kvapky terza uz neviem nazov ..

lalinko2010
20. dec 2013

niektorá tá hatla matla sa nedá ani čítať!

irriss
20. dec 2013

@lalinko2010 no presne tak, nekdo to ma naopak..musi se vyhybat i "pouzitemu rucniku", aby neotehotnel..To je ta "spavedlivost" 😎 🙂

lalinko2010
20. dec 2013

@nikus20 ale to si mala konktétne definovať otázku, toto čo si ty dala je obšírne a potom sú aj také odpovede.
je mi ľúto tvojho dievčatka! mrzí ma to!
myslím si že najprv si treba dať do poriadku psychiku a potom to riešiť s lekárom a následne s partnerom.
držím palce aby to vyšlo!

irriss
20. dec 2013

@nikus20 vsak v 11.05hod to neni prispevek na "Titul trubky" 😎 😵

nikus20
autor
20. dec 2013

@lalinko2010 ja viem ale nevedela som vobec ako definvoat :D lebo som tu na koniku uz docital vselico a uz asi sa mi dotoho nechce som povedala ze si zalozim ja radsej :D da sa to prepisat?🙂 no jasom spychikou uz to dala doporiadku 🙂ked ze jet o rpesne rok ..dakujem🙂

luba28
20. dec 2013

@nikus20 ja som vzdy isla na treti tyzden po menst, a cely treti tyzden sme to riesili a vyslo to presne tak,....

jane001
20. dec 2013

Asi necakas tuto odpoved..., ale sestra to ma odskusane pri dvoch detoch a ja pri jednom: zacali sme cvicit hybat sa... chceli sme schudnut aby sme lahsie otehotneli a paradoxne prave ten pohyb bol spojeny s uspechom.. neviem, ci to nejako priamo ovplivnolo, ale sestra sa pri oboch snazila viac ako pol roka, ja som sa snazila rok... necvicili sme ani mesiac.. a podarilo sa.. 🙂 Vela stastia ak sa snazite aj vy... 😉

nikus20
autor
20. dec 2013

@irriss Dakujem🙂

ataner81
20. dec 2013

Čaje, vitamíny, grepová šťava, meranie BT, ovu testy ale nakoniec to bolo vďaka laparoskopii

sima6
20. dec 2013

Vďaka náhode..... stalo sa.....ale je to neskutocne...tolko žien nemôže mat detičky a nám sa to podarí na prvý krat bez liekov bez vsetkeho 🙂

nikus20
autor
20. dec 2013

@luba28 to ja uz robim 4mesiac a stale nic a pritom pri prvoms om si len na nete pozrela kedy mam plodne dnia podarilo sa ja nechapema vysetrili ma avsetko mam vporiadku :( ze nic mi neni treba zatial skusial som inofolic ale je tak draha radsej som peniazky dala na darceky aj tak nepomohlo akosi :-/
@jane001 tak jas chudnut nechcem som rada ze som pri prvom tehu pribrala:P🙂 ale cvicit cvicim od kedy mozem🙂 tak ze asi votm problem nebude 🙂

nikus20
autor
20. dec 2013

@ataner81 jaj caje pijem furt potom len cikam:Dgrepova stava tiez pritom nemam rada🙂 aj vsetko a pritom tento mesiac som mala krasny graf aj🙂
@sima6 to gratulujem🙂 ja som uz mohla mat dievcatko doma 9mesacnu :( a stale ju prosim ze uz nech nam posle babatko ale mozno ten stres blokuje ze sa bojim ze znova nevynosim uz som aj nadtym rozmyslala

mimka11111
20. dec 2013

@nikus20 chytila som sa na inofolic, samozrejme čítaníčko pekné " za mesiac a pol som otehotnela,atd...."...škoda len,že u mňa nefunguje, beriem ho už tretí mesiac a nič ☹ , o bábo sa snažíme už cez 2 roky

nikus20
autor
20. dec 2013

@mimka11111 to mi je luto mne akurat pomohlo ze som mala vela plodneho hlienu ale neotehotnela som aj tak aelbo sopm citala este ze femigard ale zase som aj citala ze aj vdaka tomu otehotneli hned po mesiaci ale aj vacisnou potratili alebo rozhadzal cyklus :-/

ichbinich
20. dec 2013

Ako prve ma napadlo: vdaka nechranenemu sexu 😉 😀
Ale ako druhe: mali sme taky rusny zivot, stale v pohybe, stale nieco. Obaja 40hodinove uvazky, do toho sme si este zalozili vlastnu firmu, chodili sme 3x tyzdenne na tanecnu,... Takze nieco na tom aktivnom pohybe, ako pise @jane001 nieco bude 😉
Ja som nesledovala ani teplotu ani hlien ani nic. Proste sme mali nechraneny sex asi kazde 2-3 dni. Pri prvom to trvalo 7 mesiacov, pri druhom iba 2.
Ja viem, je to velmi smutne, ked niekto velmi chce a nic a na druhej strane, kolko deti je "blbych nahod"...
Ja osobne som vecny optimista, tak mozno aj to zohralo rolu. Proste, teraz sme sa rozhodli pre dieta, tak sa nam to podari. To iste s kojenim, chcem kojit, v rodine nik nemal problemy, preco by som mala mat ja? Urcite to pojde... Ja som takyto typ...
Vsetko dobre!

nikus20
autor
20. dec 2013

@ichbinich to je velmi dobre🙂 jas om tak rozymslala ale odkedy mi umrelo dievcatko cele rozmyslanie mi kleslo :( niekam inde takze asi to bude stou psychikou aj :-/

jane001
20. dec 2013

@nikus20 nemyslim, ze je problem v tom, ze sa nehibes.. len si sa pytala co pomaha a ja viem o 3 tehotenstvach kde to zabralo tak to uz asi az taka nahoda nebude... 🙂 drzim palec nech sa vam to podari cim skor.. 🙂

nikus20
autor
20. dec 2013

@jane001 kiezby🙂 ja uz podla grafus om si ymslela ze tento mesiac to vyjde no posledny den kleslo a uz mrcha dorazila a od boelsti ani neivem uz co robi tlen sediet viem :-/

jane001
20. dec 2013

@nikus20 Ako dlho sa snazite?

bajana
20. dec 2013

@nikus20 ja po 2 rokoch vdaka nicomu, len vdaka manzelovi 😉 len sme sa snazili cez plodne dni a brala som kyselinu listovu....no a este nohy vylozene po sexe 😉 ... no a este je fajn, ked muz berie nejake vitaminy a v case snazenia nestriela vedla 🙂

sense
20. dec 2013

vdaka tomu ze sme nepracovali na dietati, ale sa milovali....

ichbinich
20. dec 2013

@nikus20: To je naozaj velmi smutne... Drzim palce, aby to predsa len coskoro dobre dopadlo!

andrejka1978
20. dec 2013

@nikus20 ziadne stresy v prvom rade. a preco ti dietatko zomrelo? mali ti vtedy robit nejake vysetrenia. mne takto zistili trombofilny stav. nemohla som otehotniet a potracala som. vyriesili to vysoke davky kyseliny listovej na predpis a do mesiaca som bola v tom. potom cele tehu inekcie na znizenie zrazanlivosti.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre