Športový kočík (po hlbokom) na zimu, ľahší a s gumenými kolesami

Zodpovedané
12. sep 2019

Zdravim 🙂

Poprosila by som vas o radu. Syn o chvilu vyrastie z hlbokej vane, takze budem nutena kupit sportovy kocik. Parametre: cena do 300€, nieco vhodne na zimu, teda aby bol lahko prejazdny po snehu. Doteraz som neriesila vahu kocika a teda teraz viem, ze som urobila velku chybu. Mam tazky kocik, ktory je umenie dostat do kufra. Takze dalsia vec - aby bol lahky. Plus posledna vec su gumene kolesa - nechcem nafukovacie..

Vopred dakujem za vas cas,
pekny den 🙂

Ahoj,

jedna vec, ktorú neuvádzaš - je nutné, aby športiak bol otočný?

Ak by hej, tak výber, hlavne čo sa týka váhy nám to značne obmedzí. Každopádne z ľahších otočných športiakov by som sa pozrela na aktuálne obľúbené Zopa Move, možno aj Cybex Balios S či starší Cybex Balios M s priestranným korýtkovým sedadlom…

Zopa Move


Cybex Balios S


Cybex Balios M

V tejto sume by však bolo vhodnejšie ísť do športového kočíka so sedadlom neotočným - tam odporučím z lacnejších Lionelo Annet Tour s väčšími, no nenafukovacími kolesami.

Lionelo Annet Tour

Potom Britax B-Motion Plus s kolesami plnenými penou, čiže bezdefektovými pneumatikami; a ďalej stojí za zmienku aj Joie Mytrax. Lionelo je z nich jednoznačne najľahší - druhé sú ale také odolnejšie aj do horšieho terénu. ABC Design Okini by bol určite tiež vhodný, a ľahší + rýchloskladný, výber. Moon Jet-R tiež nie je na zahodenie 😉

Britax B-Motion 4 Plus


Joie Mytrax


ABC Design Okini


Moon Jet-R


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli