Môžem používať osviežovače vzduchu, keď som tehotná?

mimis13
24. sep 2016

Ahojte čo si myslite Mozem použivat osviežovače vzduchu ci do zásuvky alebo normalne rozprašujuce ked som tehotna? momentalne som 20 tyždni ....neuškodi to maličkemu v brušku ???

momoqui
24. sep 2016

Pokial si ich nestriekas do ust by to malo byt v poriadku 😀 Parfum si zabudla spomenut ak nahodou tak aj ten mozes 😀

cervikpepik
24. sep 2016

@mimis13 ahoj,a Tebe to robi dobre?hlavne tie do zastrcky su silne aromaticke,mala som to raz a tyzden ma hlava bolela,tak to letelo do kosa
Skor by som sa bala o Teba ako o dieta
😉

erickatt
24. sep 2016

@mimis13 mne je z toho zle stále. Radšej otvorené okno a levanduľu do vody , odparovac na radiátor. Teraz keď sa kúry.

adulikka
24. sep 2016

Neuskodi ti to. Podľa mňa vyjdes na ulicu,do mesta a tie výfuky z áut sú horšie ako osviezovace v byte .

adulikka
24. sep 2016

@erickatt u vás už kúria ?

erickatt
24. sep 2016

@adulikka no my si kurime .. ale mne fest vadia ešte aj stromčeky v aute

ixayxa
24. sep 2016

radsšj nepoužívaj http://zena-in.cz/clanek/nebezpecna-vune-domova .
@adulikka u nás sa už kúri (Prešov), ale @ericka asi myslela pečené kury;).

erickatt
24. sep 2016

@ixayxa to bude zajtra na obed. Dnes kurime. A môj múdry telefon prepisuje slova a fakt to neviem vypnúť

tutu_1
24. sep 2016

Ono si stačí pozrieť zloženie na zadnej časti obalu a hneď ti bude jasne ze to dýchať asi nechceš. Skôr ako dievčatá spomínajú odparovac a prírodný etericky olej v tehu sú dobre citrusové, mandarinka nic koreniste. K tým výfukom vidím veľký rozdiel keď vonku v otvorenom priestranstve s neustálim prúdením vzduchu jazdia autá a zatvorenou obývačkou a silným automatickým prípravkom plným chémie. Tiež si asi nikto kto nechce spáchať samovraždu nenaštartuje auto v zatvorenej garáži. Ach...

lukamka
25. sep 2016

@mimis13 načo potrebujete doma osviežovače vzduchu? Ak sa v miestnostiach vetra a nesedí tam prach, nemusíš nič osviežovať ;)
Čítala som članok o tom ako hlavne u chlapcov nepriaznivo posobi chémia uz keď su v brušku. Nielen ta z osviezovacov, ale aj veľa parfumu a deodorantov. Ide skôr o hormóny, ktoré spôsobujú obezitu atd.

tutu_1
25. sep 2016

Väčšina antiperspirantov obsahuje hliník, parabeny, olovo - bez neho by väčšina nefungovala, PEG, ale aj bht a bha som už videla. Co sa priamo dotkne pokožky máte hneď v tele. Preto sa oplatí čítať zloženia výrobkov. Ak Vám to nestačí pozerajte sa na dobu spotreby, osobne by som nekúpila žiadny výrobok ktorý je nesmrteľný až kým sa neotvorí 😉

sibalka21
25. sep 2016

ako prepac ale neprehanas to trosku? :D najprv diskusia ci mozes kosit s kosackou a teraz osviezovace? a doteraz si sa toho nebala? och moj boze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre