Análny sex v tehotenstve. Čo myslíte?

tinad
15. sep 2009

Mamicky, citala som, ze analny sex je bezpecnejsi ako klasicky sex v tehotenstve? co myslite? ked si chalan da gumu a anal, stane sa nieco?

sssimi
15. sep 2009

A prečo by bol klasický sex nebezpečný v tehotenstve? My sme si ho užívali na plno až do dňa pôrodu a nič sa nestalo.... Tu by som skôr volila to čo ti je príjemnejšie. Ak ti analny sex vyhovuje, tak pokojne, ale ak ti je prijemnejši klasický sex, tak určite volím ten. Dokonca som niekde čítala, že pri častom análnom sexe sa poškodzujú zvierače a neskôr môže mať žena problém s udržaním stolice... No a v tehotenstve samozrejme gumu ani netreba 😉

vefi89
15. sep 2009

Ja osobne teraz ked som tehu uprednostnujem anal 😝 , nakolko ma klasika boli (resp. podbrusko). klasicky sex je nebezpecny, ked medzi partnermi nie je komunikacia a dieta je nizko ulozene

alexandrah
15. sep 2009

ak ti lekar z nejakeho dovodu nezakazal, tak je klasicky sex v poriadku. a na konci tehu moze vyvolat kontrakcie, co je super, ak napr. prenasas alebo tak. a inak, ako sa vam s partnerom paci, ako napisala sssimi.

tinad
autor
5. okt 2009

Lenze ten analny nemoze uskodit babenku?

tinad
autor
5. okt 2009

Asi mi nikto uz neporadi... 😔

supi
5. okt 2009

mne dr vravel ze absolutne neodporuca anal v beznom stave a uz vobec nie v tehotenstve. Vraj je tam velke riziko prenosu fekalnych bakterii ktore su nebezpecne. Takze mi ho nepraktikujeme...

tinad
autor
7. okt 2009

supi, tak hej, mas aj pravdu..

peta26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vefi89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika131
7. okt 2009

no análny sex je nebezpečný aj keď žena nie je tehotná, pretože pri ňom treba dávať veľký pozor na prenos baktérií. My s manželínom sme ho už vyskúšali, ale teraz počas tehulkovania, sexujeme normálne.
A je to OK, len treba dávať pozor a komunikovať medzi sebou, čo áno a čo nie. 🙂
Ja som už skoro na konci a sex máme celé tehotenstvo. 🙂

vefi89
7. okt 2009

monika a nestalo sa ti niekedy, ze ta ani nie, ze bolelo, ale jednoducho akoby ta tlacilo brusko pri sexe?
lebo ja sa bojim toho a neviem, ci to je v poriadku, alebo nie

alexandrah
7. okt 2009

suhlasim, ze anal je rizikovejsi, prenos bakterii, natrhnutie ... ak ta pri normalnom sexe nieco boli, opytaj sa lekara ... su polohy, kde ta brusko tlacit nebude, nie?

tinad
autor
8. okt 2009

Podla mna ked je len v analnom otvore, tak nema co kam preniest..

sportpark
8. okt 2009

nemyslím si že je nebezpečný ked sa dodržuje dostatočná hygiena🙂))) 😎

monika131
9. okt 2009

vefi89...no áno stalo, ale vtedy treba zmeniť polohu a nájsť si takú, aká tebe vyhovuje. My s manželom už vieme, čo je teraz pre mňa najlepšie a kedy sa ja cítim pohodlne.
A možno ťa to zabolí, keď manžel troška viac pritlačí, v tehotenstve treba troška opatrnejšie. A po sexíku si vylož nohy, to pomáha, keď ti bruško pri sexe stvrdne, aspoň mne to pomáha.

tinad...tak to by si sa čudovala, tak ako píše sportpark, keď sa dodržuje hygiena, tak prosím, ale my radšej tento druh sexu v tehotenstve nepraktizujeme, pretože bábo je nám prednejšie ako nejaký análny sex, na ten budeme mať dosť času potom, keď sa drobček narodí.
Moja neter sa iba zle utrela s toaletným papierom, keď bola na wc - stolica, a hneď dostala infekciu, ktorú si preniesla a to s toaletným papierom.
Ale je to tvoja vec ☹

alexandrah
9. okt 2009

presne tak, kamoska zase iba normalne v sprche, ked si s prepacenim umyla najprv zadok, a potom predok, (asi), a mala infekciu, niekolkokrat, a pritom ani analny sex nepraktikovala. ale sak co sa pytas, je to tvoja vec, ked muz chce, a ty chces, tak naco sa pytas, kolko osob, tolko nazorov, sama uvidis, ci je to pre vas ok!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre