Feniklové čaje. Sú vhodné pre tehotné ženy?

bibinocka
6. feb 2010

Ahote pila uz z vas niektora detsky feniklovy caj teekane?Je to vhodne pre tehotne.Som v 28.tyzdni.

garonka
6. feb 2010

bibi skus tu prečítať o čajoch snaď sa niečo dočítaš

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

svetlankat
6. feb 2010

bibinocka, ja som v 39tt, pila som feniklovy caj, mala som problem s vetrami a velmi ma z toho bolelo brucho, kupovala som ho vzdy v lekarni, uskodit to nemoze ani tebe ani babatku. Mne to pomahalo. Aj teraz mam problem a tiez si sem tam dam, niekedy aj dva krat denne.

erica29
6. feb 2010

Ahojte, neviem či píšem správne, ale týka sa to čajov 😝 Myslíte že čierny a zelený čaj sú vhodné v tehu? To sú totiž jediné ktoré mi dovolil kožný lekár, z ostatných mám totiž hned svrbenie ☹

ivanka85
6. feb 2010

erica29: ani jeden ani druhy by sa nemal pit..ja pijem ovocny a roibos

svetlankat
6. feb 2010

Ahojte, ja som tiez pocula, ze cierny a zeleny caj by sa nemal, feniklovy sa moze, ten sa dava aj malym detickam. Ovocne sa tiez mozu, ale vsetko v norme. Skus sa opytat svojho gynekologa, on ti povie. Ja som napr. citala, ze kava sa nemoze, ale pocula som aj vela odbornych nazorov, je to aj nazor jedneho porodnika s 30 rocnou praxou, ze po 12 tt sa moze, ale len taka slabsia.

bibinocka
autor
7. feb 2010

A mate niektora skusenosti s cajom teekane baby tea?To je tiez feniklovy caj.

barbina182
7. feb 2010

ja pijem tiez feniklovy caj,,ja myslim ze sa moze preco nie ked ho piju aj male deticky...a mne pomaha ked si ho urobim po jedle...

movin
7. feb 2010

ano moze sa, mala som problemy s nafukovanim a v lekarni mi poradila feniklovy pretoze sa to dava aj babatkam hned od prveho tyzdna po narodeni, kludne si daj mne tiez pomohol

lagerta
18. mar 2019

@svetlankat mne gynekológ povedal, že ju môžem piť počas celého tehotenstva, teda od začiatku až do konca. Dokonca mi povedal, že kľudne aj 2 denne, ale viac nie.
Oveľa horšie pôsobí na organizmus, ktorý je naučený na kofein, keď ho razom vylúčiš.
Čiže ja si jednu denne dám a občas keď mám ťažší deň, tak aj dve, ale tá druhá je už len slabý odvar kávy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre