• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kopírovanie v tehotenstve. Je to nebezpečné?

18. septembra 2008 
Neviete mi niekto povedat, ci je kopirovanie v tehotenstve nebezpecne? V praci niekedy musim pracovat s kopirkou, tak ma to zaujima. Vdaka za info
18. sep 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: no podla mna nie :grinning:
18. sep 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ja som bola pri kopirke kazdy den do odchodu na matersku a mala je zdrava (klop klop klop) :wink:
18. sep 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ci je to bezpecne, ale radcsej by som nekopirovala. my to mame aj v pracovnom poriadku, ze tehotne zeny nemozu kopirovat. tak si to skus zistit, mozno mate aj vy take nieco. ja semtam tiez potrebujem nieco skopirovat,ale vzdy poprosim kolegov.
18. sep 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach baby neprehanajte :sweat_smile:
18. sep 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo sranda...tak potom uz zeby tehotna nemohla ani s mobilom narabat, mikrovlnkou atd...suhlasim s livkou netreba to prehanat...
18. sep 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tato tema ma prekvapila...aj ja som pri kopirke v praci nonstop :confused:
18. sep 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netreba to preháňať keby si si sadla na sko a kopírovala seba tak to možno škodlivé je ale inak sa netreba obávať :grinning:
18. sep 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ma kopirka podavac tak je to v pohode, nesmie sa kopirovat takym sposobom ze by si ju nechavala pocas kopirovania otvorenu. to je priamo informacia od firmy ktora vyraba kopirky
18. sep 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Súhlasím s vereskou - aj ja to tak robím.
18. sep 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co sa mysli tym podavacom? My mame kopirku, kde sa nadvihuje ta vrchna cast a pri kazdom kopirovani sa privrie, tak je to OK alebo sa tomu radsej vyhnut?
18. sep 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podavac je ta cast, kde nasukas vsetky papiere a kopirka si z toho sama berie a kopiruje

aj klasicka kopirka je ok, ak zavries ten priklop ked kopirujes
18. sep 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kopirka?????? :sweat_smile:
mna pri malej v 25tt nestandardne v nemocnici aj zrontgenovali/brucho-kvoli oblickam/,a mala je ok. :slight_smile:
18. sep 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok