Krémy proti celulitíde. Môžu sa používať v tehotenstve?

figy
14. mar 2008

Ahojte mamicky a buduce mamicky

Zatial som tu taku temu nenasla. Mam na Vas jednu otazocku. Zatial celulitidou netrpim, ale obavam sa, ze pocas tehotenstva pride. Je mozne pripravky proti tejto neprijemnej pomarancovej pokozke pouzivat aj pocas tehotenstva? A celkovo pripravky takehoto charakteru. Samozrejme, nemyslim tym pouzivat tieto pripravky na brusko, ale len zadocek a nohy. Aky mate Vy nazor na to? Dakujem Vam 🙂

nanny7
14. mar 2008

Ahoj figy, ja som sa na toto pytala mojej gynekolicky a povedala mi, ze radsej nie...vraj je to chemia a ked vyslovene nie je na tych kremoch odporucene pre tehotne zeny tak vraj lepsie je neriskovat.
Ja osobne mam dost "pomarancovej" koze , hlavne na stehnach a zadku...no co uz ☹ , ved o chvilu porodim a potom sa zacnem znova skraslovat 😀

loss
14. mar 2008

figy ani ja by som nepouzivala iny krem ako pre tehotne
nanny ma pravdu po porode sa dame opat dokopy 😉 😀

weroni
14. mar 2008

ja pouzivam Babylove z DM a striedam to s Elasti-Q z lekarne a este s Enjou od Dermacolu 🙂 a sprchovy gel spevnujuci Enja 🙂

lucinka21
14. mar 2008

Ahojte, mne sa to tiež počas tehu riadne zhoršilo... ale žiadnu chemiu radšej netreba riskovat.. pouzivam ten od Dermacol - špeci pre tehulky. Ale nič moc 😠

cathushka
15. mar 2008

celulitida sa zhorsuje kvoli hormonalnym zmenam ktore prebiehaju v tehotenstve. ked tehotenstvo skonci a hormony sa trochu ustalia aj celula ustupi.
ja pouzivam akurat Elasti Q na brucho a prsia a nejake spevnujuce telove mlieko na ramena a stehna. Ale nie kvoli celule, ale aby sa mi nevytvorili strie. Kremy na celulitidu su fakt plne chemie. Premyslam tiez ze to spevnujuce telove mlieko zamenim za akekolvek ine. Podstatne je aby pokozka bola premastena.
Celulu neries, ak ti mozem poradit.

heppu
15. mar 2008

ahojte dobre ze to pisete lebo ja som zacala na nohy pouzivat taky spevnujuci krem od avonu a teraz mam strach ci som nahodou nieco nepokazila .nemate s nim skusenost je to z tej spevnujucej fialovej rady

figy
autor
15. mar 2008

ahojte, dakujem Vam za Vase nazory. Ja tiez pouzivam Elasti Q, na brucho a prsia. Mate pravdu radsej neriskovat 🙂 , ked uz tak len speci kozmetiku pre tehulky 😉

pinco
17. mar 2008

ahojte, ja som sa tiez natierala tym fialovym od avonu, ale ako som zistila, ze som tehotna, tak som ho odlozila. Podla mna fakt netreba riskovat. Ktovie co v tych kremoch je (aj ked ziadny ma este celulitidy nezbavil 🙂 ). Teraz sa natieram detskym olejom nivea 🙂 Aspon to pekne vonia - ako male babetko 🙂 A dobre to premasti kozu.
Na celulitidu treba cvicit a pit vela vody. takze zacneme az po porode 🙂

danuska24
18. mar 2008

ja som pouzivala tiez od Dermacolu-akurat som to trocha po...la, lebo posledne 3 tt som sa nenatierala a potom sa to aj odzrkadlilo..

modrofuzik11
29. jún 2015

ja som pouzivala bambucke maslo a aj bepanthen proti striam. bohuzial iba na brusku. nenapadlo mi kremovat si aj stehna a prsia. brusko mam krasne nepopraskane. o stehnach sa to bohuzial povedat neda... preto odporucam kremovat kremovat kremovat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre