Používanie masážneho prístroja v tehotenstve. Môžem?

amika
11. máj 2007

Ahojte. Neviem ci tu uz podobna tema bola, ale nenasla som ju. Rada by som sa opytala na nazor, skusenosti, ci konkretne vedomosti ohladom vyuzivania vibracneho masazneho pristroja v tehotenstve. Som vo 4tom mesiace tt a bolievaju ma casto krize. Citala som, ze tento pristroj sa nema pouzivat na masaz bruska- co mi je jasne. Len neviem, aky ucinok maju tieto vibracie, ak sa masiruje chrbat, konkretne krize pri chrbtice. Vibracie nie su nejake silne, take klasicke. Poprosim vsetky maminky, cakatelky o vyjadrenie ci tento pristroj pouzivali, ci nevznikli nejake problemy. Dakujem velmi pekne.

amika
autor
11. máj 2007

baby to nikto nechce poradit? mozno je to blbost pytat sa, ale stota je istota. dakujem

certica
11. máj 2007

amika, neviem poradit, ale tie krize sa mi moc nezdaju, lebo viem, ze v tehu aj pri absolvovani odbor. masaze je treba sa vyhybat krizovej oblasti... takze by som sa asi spytala priamo svojho lekara a neriskovala by som

leva
11. máj 2007

Ahoj amika.myslim si ze to nieje dobre pouzivat v tehu.t

leva
11. máj 2007

Ja ked som bola tehu,tiez ma bolelo v krizoch,mamina ma taky masazny pristroj,vravela mi ze radcej by som to nemala pouzivat,to su vibracie predsa.Ale skus sa opitat lekara,ten vie predsa lepsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre