Priestranný, kvalitný športový kočík pre ročné dieťa do 350 € (nie Oyster Zero ani Britax)

Zodpovedané
28. máj 2019

Prosím o radu.

Mám veeeľmi veľa požiadaviek a sama sa neviem rozhodnúť. Môj cenový strop je do 350 €. Synček v kočíku stále spinká, čiže aby mal väčšiu ložnú plochu a dali sa polohovať nožičky (čiže aj dlhšia časť na nožičky).

Mal by mať veľký košík, predĺžiteľnú striešku. Otočný nemusí byť, no polohovateľná rukoväť áno kvôli rozdielnej výške manžela a mňa. Kolieska aby zvládli každodennú cestu - čiže nič rozhrkané po týždni. Konštrukcia aby bola pevná a nezačala po čase vŕzgať. Už nechcem meniť ďalší kočík, čiže aby vydržal aspoň do 2,5 roka. Korýtkové sedenie nevyhovuje, lebo syn spinká často na bruchu. Britax ani Oyster nechcem, tieto kočíky nám bohužiaľ nevyhovujú. Kočík by som chcela štvorkolesový, čiže nie zdvojené kolesá ani trojkolka.

Snáď som na nič nezabudla a ďakujem za každú radu 🙂 Ak je cena veľmi nízka, tak pokiaľ by išlo o super kočík, dám aj viac.

Ahoj,

prvý mi prichádza na myseľ Nuna Tavo. Splní asi všetko, jedine opierku na nohy nemá extra dlhú - len takú bežnú. Nemyslím ale, že je to problém, ani pri väčšom dieťati.

Nuna Tavo

Ďalším, ľahkým a extra priestranným kandidátom by bol ABC Design Okini. A ešte by som zvážila aj Valco Snap Trend Tailormade, alebo Baby Design Look/ Baby Design Look Air.

ABC Design Okini


Valco Baby Snap 4 Trend


Baby Design Look


Baby Design Look Air


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli