4+5tt sono

jana_13
10. feb 2019

Ahojte 🙂 dokt. Ma objednala na sono ked budem4+5tt. Chcela by som vediet ci je mozne ze mi aspon potvrdi vnutromaternicove tehotenstvo? Dakujem 🙂

arcticcode
10. feb 2019

@jana_13 moja zena bola v 6tt a babetko malo vtedy 2mm, takze podla mna hej

janciqa
10. feb 2019

@jana_13 tazko povedat. Ja som bola 4+4tt a nevideli nic. HCG uz bolo cez 2000 tak hned ma poslala do nemocnice s podozrenim na mimomaternicove. Az ked som bola 5+0tt tak sa babo ukazalo nastastie 😉.

paulinkaa2
10. feb 2019

@jana_13 mne až v 6tt sa ukazalo ze je na správnom mieste. V 5tt bol len vacok vidieť

nini1010
10. feb 2019

Ano,plod neuvidi ale vak anotakze vie potvrdit alebo vyvratit vnutromaternicove.

nini1010
10. feb 2019

Vak staci na potvrdenie tehotenstva.kde je vak tam bude aj plod.sama som tak bola.

jana_13
autor
10. feb 2019

@nini1010 to uplne staci, len aby som vedela ze je tam kde ma byt 🙂 dakujem za odpovede 🙂

hennyinnsbruck
10. feb 2019

Ano... Ja som bola tiez velmi skoro (koli zapalu mocovych ciest) a '' bodku'' videla. 😉

bobricek1979
10. feb 2019

@jana_13 ak tam bude gestačný vak uvidí že je to vnutromaternicove tehu ale plod asi ešte nebude vidieť

evinkakub
25. feb 2019

mne uz bol vidiet vak v 4+4 tt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre