Máte skúsenosti s Cyges v Trenčíne? Cena, spokojnosť, čakacia doba?

noemi155
22. máj 2019

Ahojte
Chcem sa spýtať, boli ste niektorá v cygese na vlastnú žiadosť a objednanie?
Chcela by som sa tam objednať v 20. Týždni skrz tie vývojove vady, nech sa lepšie popozera na bábätko...
A koľko to asi vyšlo € peňazí a koľko sa čaká na objednanie?
Ďakujem a aká bola vaša spokojnosť samozrejme by ma zaujímalo, lebo uz som počula rôzne názory, tak sa nevieme moc rozhodnúť...
Pekny deň 😍

vivien16
22. máj 2019

@noemi155 asi myslíš Cegys, nie? Ja som tam bola v 30 a keby viem aký sú tak tam nejdem otras... všetko som musela z Dr ťahať nič mi nepovedal sám...

martinaf154
22. máj 2019

Ked sa chcete dozvediet odpovede, treba si zaplatit. Beru to ako konzultaciu. Ja som bola v 20 tyzdni a tiez bol doktor ticho, len som sa dozvedela pohlavie.

vivien16
22. máj 2019

@martinaf154 ja som si zaplatila to je na tom to smutne...

martinaf154
22. máj 2019

@vivien16 aha, tak to ste asi zrovna natrafili na toho "najlepsieho doktora"

noemi155
autor
22. máj 2019

Tak to som teda sklamaná, tak asi kašlem aj ja na to, keď máte takéto skúsenosti, tiež som nepočula nič extra, ale jedna znama si chválila, ale tak teda vidím viac negatívnych ohlasov

nessmikulova
22. máj 2019

Určite choď, aj keď ti “nič” nepovie. Ja som tam bola na UTZ v 20 TT. A je to jeden z najdôležitejších UTZ . Jednoducho doktor aj keď nič nehovorí (pri mne vravel aj bez konzultácie) ti bábätko skontroluje a to je to najdôležitejšie. Vylúči anomálie.

vivien16
22. máj 2019

V 20 som bola u Grochala a ten je top! Keby viem aký sú v Cegyse šla by som aj v 30 ku Grochalovi

noemi155
autor
23. máj 2019

@nessmikulova prosím ta a koľko si asi tak zaplatila za to sono a konzultáciu? Podľa toho ich cenníka som z toho dosť somár..
A asi sa objednala, či bez objednania si šla?
Ďakujem

nessmikulova
23. máj 2019

@noemi155 išla som na vlastnú žiadosť, objednať sa musíš, napísala sestričke mail (nájdeš na internetovej stránke cegys) napísala aké vyšetrenie požadujem (ja som žiadala o morfologické sono v 20tt 2D) zadala svoje telefónne číslo, meno, priezvisko, a týždeň tehotenstva. Neoplatí sa volať, lebo sestrička telefón skoro vôbec nezdvíha, ale na mail ti na 100% odpíše. Čiže za morfologické sono som platila 25€. Konzultáciu som nepožadovala, mne doktor vždy pri niečom pár viet povedal, určite nebol ticho. Smaozrejme môžeš poprosiť sestričku nech ti do mailu napíše celkovú sumu za vyšetrenie 🙂 Sestričky sú milé a príjemné a lekár naozaj dôkladne spraví svoji robotu.

noemi155
autor
23. máj 2019

@nessmikulova tak to si ma potešila, ďakujem ti krásne, idem tam porad veru aj napísať, nech ma objednajú, lebo uz som v 17.tyzdni,nech majú voľný termín.
Ďakujem ti krásne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre