Oznámenie tehotenstva

1. mar 2024

Ako ste oznamili tehotenstvo najbližšej rodine? Urobili ste to nejak prostredníctvom staršieho súrodenca?
Maju vaše staršie deti niečo na "pamatiatku" v zmysle "budem starší brat/sestra" na body?
V našom okolí to snáď každý oznamoval týmto spôsobom, čiže tomu sa chcem určite vyhnúť.

lucia7933
1. mar 2024

my sme oznamovali nase prve babatko na tieto vianoce, na stedry den, dostali zabalenu krabicku kde bolo mini body s napisom - Ja som ten najkrajsi darcek + fotka sona, boli nadšení , strasne sa tesili kedze ide o ich prve vnucatko

nikuska297
1. mar 2024

My sme to nasim rodicom oznamili k ich narodeninam, zhodou okolnosti moja mama a svokor maju narodky blizko pri sebe a tak sme im dali zreb, kde bolo po zotreti hlavnej vyhry napisane: Budes babka (Budes dedko). Islo o prve vnuca z kazdej strany. Nasim babkam som do krabicky dala detske cizmicky, nakolko som mala termin v decembri. Teraz cakame druhe a tiez to asi oznamime k narodeninam nasich rodicov a to som kupila body budem velka sestricka

moneequa
1. mar 2024

Normalne som im to povedala

andrejkap123
1. mar 2024

My sme to obom babkam povedali zrebom. Bolo to super lebo to vobec necakali 😂 cakali euráče 😂😂😂😂odporucam 🥰

andrea_82
1. mar 2024

Nasi sa to dozvedeli tak, ze som isla do nemocnice, lebo som krvacala. Nakoniec som aj bola rada, ze som to nemusela nikomu oficialne oznamovat, lebo tieto velke gesta u nas vacsinou nedopadaju podla mojich predstav a potom som sklamana.

1samer11
5. mar 2024

My sme starým rodičom oznamovali stieracími žrebmi. Určite odporúčam žreby od svadobnagrafika.com

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre