Používanie masážneho prístroja v tehotenstve. Môžem?

Ahojte. Neviem ci tu uz podobna tema bola, ale nenasla som ju. Rada by som sa opytala na nazor, skusenosti, ci konkretne vedomosti ohladom vyuzivania vibracneho masazneho pristroja v tehotenstve. Som vo 4tom mesiace tt a bolievaju ma casto krize. Citala som, ze tento pristroj sa nema pouzivat na masaz bruska- co mi je jasne. Len neviem, aky ucinok maju tieto vibracie, ak sa masiruje chrbat, konkretne krize pri chrbtice. Vibracie nie su nejake silne, take klasicke. Poprosim vsetky maminky, cakatelky o vyjadrenie ci tento pristroj pouzivali, ci nevznikli nejake problemy. Dakujem velmi pekne.
amikaautor
11. máj 2007
baby to nikto nechce poradit? mozno je to blbost pytat sa, ale stota je istota. dakujem
certica
11. máj 2007
amika, neviem poradit, ale tie krize sa mi moc nezdaju, lebo viem, ze v tehu aj pri absolvovani odbor. masaze je treba sa vyhybat krizovej oblasti... takze by som sa asi spytala priamo svojho lekara a neriskovala by som
leva
11. máj 2007
Ahoj amika.myslim si ze to nieje dobre pouzivat v tehu.t
leva
11. máj 2007
Ja ked som bola tehu,tiez ma bolelo v krizoch,mamina ma taky masazny pristroj,vravela mi ze radcej by som to nemala pouzivat,to su vibracie predsa.Ale skus sa opitat lekara,ten vie predsa lepsie.

Začni písať odpoveď...

Odošli