Krém verzus olej na natieranie bruška

peggy1712
20. máj 2018

Ahojte, poradite mi prosim krem alebo olej na natieranie bruska?

kathy93
20. máj 2018

@peggy1712 tak ja používam od bupi olejček na strie. Ale tak ja mám dosť elastickú pokožku zaklopem si ale zatiaľ žiadne strie a bruško mám obrovské.

tinka0000
20. máj 2018

Ja mam kksovy olej 😊

evittam
20. máj 2018

Všetko je na genetike. Ak mas mat strie tak ich budes mat ak by si aj denne sedela vo vani s olejom.

bosoriak
20. máj 2018

@peggy1712 ak kvoli pocitu natiahnutej koze, tak cimkolvek, co ti vonia. Ak kvoli striam, tak nicim, lebo to nepomoze.

krepes
20. máj 2018

@peggy1712 moja mama mala strie aj babka aj sestra, ja mam este z puberty ako mi narastli prsia strie na nich. Cez tehotenstvo som si natierala bruško Excipialom z lekárne, na bruchu ani jedna stria ale na stehnach a zadku, tie miesta ktore som si zrovna nenatierala tam mam strie.

lienka9
20. máj 2018

Ja pouzivam kokosovy olej.

maca2017
20. máj 2018

Ja pouzivam Bio oil. Som 37tt a bez strie, zatial...

etnatn
20. máj 2018

Obycajne telove mlieko, ktore pouzivas..ked mas dostat strie, dostanes ich..

stanka4891
20. máj 2018

Ja mám sklon k striam, mám ich na stehnách.. Na bruško som používala antistri olej od Saloos, bruško som mala ako na dvojicky, ale stria ani jedna..

kika831
20. máj 2018

@peggy1712 elastiq krem- pre mna top produkt. Po 2 detoch mam kozu hladku a bez akychkolvek strii.

vindicatesoul
20. máj 2018

Aj ja používam bi-oil a som 37tt a zatiaľ vďaka bohu bez strii 🙂 a to moja mamka aj Starka mali take že koniec 🤧

miriam11
20. máj 2018

@peggy1712 nicim, podla mna sú to len marketingove tahy. Bola som 2 x tehotná. V prvom som sa natierala, brucho pekne, ziadne strie. Pri druhom som sa vobec nenatierala,brucho mam taktiez pekne, bez strii a to mam 40 rokov. Takze je to geneticky dane, moj nazor.

tinka0000
20. máj 2018

@kika831 je elastiq krem a olej, ktore je lepsie? 😁

peggy1712
autor
20. máj 2018

Dakujem Vam, cakam prve dietatko tak zatial neviem aku mam pokozku 🙂 ale chcem nieco skusit, za to predsa nic nedam..

kika831
20. máj 2018

@tinka0000 ja som pouzivala iba krem, takze sa k oleju vyjadrit neviem. Mozno sa len olej lahsie rozotiera a ucinok bude rovnaky. Asi treba vyskusat.

alobalka
20. máj 2018

Weleda olejcek, detsky olej od Natura Siberica. Strie sú, ale nie nejaké strašne. Toto je 4.teho, pri každom som natierala a aj strie boli cca rovnaké. Ako sa bruškom zväčšuje pnutie kože, ak by som nenatierala, bolo by to iste horšie.

3petka
20. máj 2018

@peggy1712 ja som na striedačku používala nivea olej a krém soft. A obišla som bez sérii, čo som riadne náchylná na ne.

90909
20. máj 2018

ja elasti-q, ale.popravde som to dost flakala, ale stria ani jedna...ale nemala som ani nejake extra velke brusko..mne ten elasti prisiel este cenovo ok a boli nan dobre recenzie, tak som skusila...a nebol vobec mastny, dobre sa vstrebal..takze to bola tiez vyhoda. najma ak sa clovek natrie rano a ma sa hned obliect.. tiez si sice myslim, ze je to skor kvalitou koze ako kremom...ale zas jedno "telove mlieko" hore dole..preco neskusit

mata682
20. máj 2018

Ja som pouzivala elasti-q a ku koncu bi-oil. Nemam ziadne strie. Ale ani moja mama nemala, takze geny tu isto hraju svoju ulohu. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre