Som druhorodička v 20. týždni a necítim pohyby

majca1581
23. nov 2015

ahojte baby ..ste viacere ktore necitite pohyby babatka?? ja som druhorodicka a necitim zatial nic len pred tyzdnom tak sa trosku vypucilo videla som to na brusku a aj citila tlak ...ale pohyby nie a som v 20 tt a mala by som uz citit ?? 😔
dakujem

bajana
23. nov 2015

@majca1581 kde mas placentu? nepanikarila by som, na pohyby je cas, aj pre druhorodicku 😉

yollanda
23. nov 2015

ja som pri prvom citila v 16tt a pri druhom v 22

jeemima
23. nov 2015

@majca1581 neboj asi mas placentu vpredu a tlmi pohyby ...ja ked som cakala moje dvojicky tak v 20tt som encitila pohyby este a vsetci dr na mna pozerali ze nie fakt nie? a veru ze nie az v 22tt som zacala citit a potom este dlho predlho som citila len ked som si lahla a cvhilu lezala inak nie

michadel
23. nov 2015

@majca1581 hlavne ziadnu paniku 🙂 . Ja som pri prvom dietati necitila pohyby este ani v 25tt a to sa mi v hlave odohravali vsetky hrozostrasne scenare, ze dieta je ochrnute a tak podobne. Jasne, ze bolo vsetko ok a pri druhom som to uz vobec neriesila, nebol cas sa sledovat a zbytocne stresovat 🙂

brckava36
23. nov 2015

ja som pri prvom citila v 16+3 a teraz som uz od zajtra v 22tt a tiez nic, len dnes som konecne cosi letmo,ale malinko. Tiez ma to stve. Placentu mam vpredu,tak mozno aj preto...

erickaa
23. nov 2015

Ja som tretorodicka a začala som cítiť pohyby až teraz nedávno, pri prvých dvoch deťoch tiež, zakaždým som mala aj mám placentu vpredu a tá tlmí pohyby. ☺

majca1581
autor
23. nov 2015

@bajana tak neviem teraz presne kde mam placentu ale som na rozikovom tehu kvoli hematomu a cyste ale cysta sa uz stratila ..tak sa obavam že ci je vsetko ok ..pri dcerke som citila v 18 tt ☹ 😨
@brckava36
@michadel
@jeemima
@yollanda

bajana
23. nov 2015

@majca1581 myslela som, že ak ju masns predmej stene, tak tlmi pohyby...a mysli pozitívne 😉

likira
24. nov 2015

Ja som druhorodička v 18+2 a tiež nič necítim, hovorila som aj gynekologovy a hovoril že mám čas. A nemyslieť na to. Pri dcérke som cítila už v 16 týždni. Vidím že nás tu je veľa aprilovych 😊

majca1581
autor
24. nov 2015

@likira no hej dost aprilovciat :D aj prve deti mame skoro rovnako stare :D uvidime dufam ze uz zacne dat o sebe male vediet lebo matka sa stale boji o svoje dieta ..neda sa to len tak nemysliet a este ked mam rizikove tehu...ale jasne že treba sa nejako dreagovat od toho lebo nevplyva to dobre ani na dieta ani pna mna a ani na nikoho okolo mna 🙂

vydrnik
24. nov 2015

@majca1581 ja som u obidvoch citila pohyby od 16 tt.u nektorych zien to moze byt aj pozdejsie alebo babatko viac spinka.

likira
24. nov 2015

@majca1581 ja viem ze sa na to neda nemyslieť, ja som ktomu ešte taka stesmenka, všetko prežívam ale stale premýšlam 😁 Keď ležím stále sa sústredym na bruško kedy už konečne niečo zacítim..tiež mam nakázany kludovy režím lebo som mala hrozne tlaky a krče v podbrušku ale už je to naštastie lepšie.

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukasko12
24. júl 2020

Baby mali ste bolenie na lavej strane ked lezim je dobre ked sa postavim citim bolest co to moze byt som v 5 mesiaci

lukasko12
30. júl 2020

Ja idem do 23tt a este nic take len sa prevraca len taku gulicku vidim tak ho pohladam ale pohyby ja neviem dr mi povedala ze uz mam citit stale pohyby a ak nie tak mam ist na pohotovost co mam robit baby

lukasko12
3. aug 2020

@bajana ja mam placentu v predu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre