Som v 7 mesiaci a mám bolesti v slabinách. Je to normálne?

ewka1980
6. dec 2011

Mali ste to v tehu aj vy? 😕 Vôbec neviem čo to je....? Neviem to ani opísať,ani nieže bolesť,ale akoy som mala svalovicu...na vnutorných stehnách...a vyššie.... ☹ som v 7.mesiaci.....a normálne mám strach,či sa neotváram alebo dačo.... 🤐

leeenka26
6. dec 2011

@ancovicka30 vies kto ju ukludni? Nie my, ale gynekolog na pohotovosti 😒 my nie sme lekarky, my mozme len poradit na dialku. Mozno sa mylim ja (BODAJBY) ale mozno aj ty. Co si ewka vyberie???

ewka1980
autor
6. dec 2011

@ancovicka30 ,ani ja nemám bolesť...ono to ani nie je bolesť,len taký sprostý pocit....ako po cvičení ked máte svalovicu...tak to citim...ked stanem ...ked sedim nič,ani ked spím,sa na to nebudím.... 😉

leeenka26
6. dec 2011

@ewka1980 moja zlata nespochybnujem tvoju gyn, ale moja gyn uz nepatri k mojim gyn za to, ze ma poslala domov si lahnut a ja som sa uz otvarala. Takze asi takto ti k tomu poviem staci ti to ako odpoved?

leeenka26
6. dec 2011

@ewka1980 P.S. po telefone sa to ani neriesi, mala ta vysetrit -krcok.

ewka1980
autor
6. dec 2011

@leeenka26 😀 žienky ja vam dakujem všetkým za radu....a beriem na vedomie,naozaj....len podla mna zase keby dr,mala pocit že je to niečo vážne, kázala by mi prísť hned..alebo tak.....

ewka1980
autor
6. dec 2011

@leeenka26 počkám do rána,a ka to bude horšie,určite nebudem čakať doma....Pôjdem sa dať vyšetriť... 😉

leeenka26
6. dec 2011

@ewka1980 jasne rurcite by to nezanedbala, jajaj dievca aj ja som jej doverovala a ako som dopadla?

leeenka26
6. dec 2011

@ewka1980 prepac ale podla mna si velmi nezodpovedna. Niekedy sa uz zial cas neda vratit. 😒

lypka
6. dec 2011

ja som tiež mala také bolesti niekedy až tak, že som nemohla chodiť, ale nič to neznamenalo lebo som bola v ten den aj na poradni a nič, takže to je vážne individuálne, ale radšej ísť overiť akoby sa malo niečo stať

ewka1980
autor
6. dec 2011

@leeenka26 Ok,ved to je tvoj názor,ja ti ho neberiem....chcela som len od vas názory....príp.počuť či ste to mala daktorá s vás....Dakujem všetkým maminám,za pozitívny názor 😉 🙂

ewka1980
autor
6. dec 2011

@lypka jasne určite sa zajtra pôjdem dať pre istotu kuknuť ,díki moc 😉

leeenka26
6. dec 2011

@ewka1980 ty si si prisla len po pozitivny nazor? 😕 😕 to ziram. Prepac ale to je moj nazor? Sa uvedom, to co ti pisem som si nevymyslela, to je realita, ktoru som prezila a nie moj nazor !!! Uz sa viac k tebe nevyjadrim. Dobru noc.

ewka1980
autor
7. dec 2011

@leeenka26 Pozri sa ja som tu nepísala,aby ma tu súdil niekto ako ty!Hádam mam svoje roky,a viem čo robim.Chcela som od vas tu len radu,pomoc.....ja soms tebou husy nepásla!Tak sa uvedom aj ty ,čo tu píšeš! Pekný deň 🙂

latvia
7. dec 2011

@leeenka26 nehnevaj sa, ale nie kazde bolesti v slabinach znamenaju otvaranie sa, nieto predcasny porod....viem ze jej chces pomoct, ale tvoje prispevky uz zacinaju naberat na intenzite....ona ma svoj vlstny rozum a vie ako sa citi, poradila si jej, a je len na nej ako sa k tomu postavi. ak sa nieco stane, bude to vyslovene jej problem, ty to proste nezmenis...

ewka1980
autor
7. dec 2011

@latvia dakujem,že to vnímaš aj ty tak ako ja 🙂

latvia
7. dec 2011

@ewka1980 ja lenku na jednej strane chapem, tak ale je uz na tebe ci to risknes a nepojdes na kontrolu alebo pojdes. nutit niekoho nema cenu a uz vobec nie sa nad tym rozculovat

ewka1980
autor
7. dec 2011

@latvia ,aj ja som ju pochopila najprv ze mi chce dobre...ale toto je už moc,čo tu vypisuje,hádam sa citim ako mi je,a je to predsa na mne,ako píšeš ty.....Ona mi vyslovene rozkazuje čo mam robiť...toto je vrchol už ...

leeenka26
7. dec 2011

@ewka1980 ty si fakt myslis, ze som ta sem prisla sudit? To nemyslis vazne. Pekny den ti prajem. Nemam co dodat.

leeenka26
7. dec 2011

@latvia mas uplnu pravdu, radit niekomu, kto o to nestoji, nema cenu. Ja som sa snazila len pomoct, nic viac....ale nemalo to ziadny efekt, uplne opacny. pa

lucka127
7. dec 2011

@leeenka26
si to asi beries moja moc osobne,nehnevaj sa ale ja som amvala tiez bolesti a neznamenalo to nic len sa jednoducho vsetko pripravovalo..
@ewka1980 sa len pytala ci s tym nemate niekto skusenost, a ty ju hned doplasis ze ide potratit..ako sa nehnevaj, ale je kopec zien ktore taketo veci maju a neznamena to nic..navyse ma rozdiel medzi detmi 5 rokov..tak sa porodne cesty musia tiez pripravit nanovo..ale to neznamena zeby nemala zajst na gyndu,ale letiet hned na pohotovost ked volala s doki?

leeenka26
7. dec 2011

@ewka1980 a precitaj si vsetko co som ti napisala, zobrala si to odo mna velmi zle, nehnevaj sa, ale vobec si na to nemala dovod, ak som sa ta niecim dotkla, prepac, ale chcela som ti naozaj len poradit, ja som ti radila z vlastnej skusenosti. Zazila som nieco strasne a preto som to brala tak emotivne chapes ma aspon scasti? Chcela som len pomoct, nie rozkazovat, sudit, to vobec nie. Hlboko sa mylis. ☹

ewka1980
autor
7. dec 2011

@leeenka26 ,ja viem že si mi chcela pomôcť,tak ale myslím,že sa to dalo aj trošku jemnejšie,nemyslíš? Nie ty mi hnhed vypisuješ že som nezodpovedná,a mám s auvedomiť,a neviem čo....Keby som bola nezodpovedná,nevolala by som ani mojej dr.....

leeenka26
7. dec 2011

@lucka127 hej, asi som to zobrala moc osobne, ok. Lutujem ze som sem prisla. Mala som napisat 1 prispevok a koniec. Lucim sa.

kamajka
7. dec 2011

ja som to tiez mala,lekar povedal ze to nic nie je.

leeenka26
7. dec 2011

@ewka1980 ale ja som nebola k tebe tvrda. Nehnevaj sa neprisla som na teba utocit. Vobec som to nemyslela zle.

ewka1980
autor
7. dec 2011

@kamajka ,fakt? a ty si to mala v ktorom tt? Pobede som objednaná,na 4,tak uvidím čo mi povie....

leeenka26
7. dec 2011

@ewka1980 ja som u mojej dr. bola a ta ma poslala domov, clovek niekedy nema istotu, ani po navsteve lekara. Moja skusenost.

lucka127
7. dec 2011

@leeenka26
neurazaj sa prosim, nic sa nedeje len tak a treba ist dalej nech je zivot akokolvek tazky..pretoze po kazdej burke vzdy pride pekne pocasie..

ewka1980
autor
7. dec 2011

@leeenka26 Ok,nechjame to.Viem že si mi chcela dobre 😉 ,ja som sa tu tiež neprišloa s nikým,vadiť,.Pobede idem k dr....som zvedavá čo mi povie.

mgk111
7. dec 2011

@ewka1980 ja som mavala tie bolesti (ak sa to tak da nazvat vobec) v slabinach ako pises tiez velmi dlho... citila som to akoby som mala zrazu dostat krc do slabin a bala som sa ze pritom spadnem alebo co... jednoducho to tak vystrelilo do slabin a popichavalo a nic sa nedialo... mala som to asi od siesteho-siedmeho mesiaca par dni zakazdym, potom to preslo... beriem to ako pripravu pre porod, ved sa to musi nejako roztiahnut... teraz uz zacinam 38tt a vcera som to mala tiez, dnes uz nie... krcok sa mi zacina skracovat az teraz, ale je proste pravda, ze kazda sme ina, na kazdu vsetko vplyva inak... drzim palceky, aby to bolo iba roztahovanie kosti a nic ine - ved tvoja lekarka ti povie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre