Test na pohlavie s prsteňom

3. nov 2023

Iba tak pre zaujímavosť, ak ste si robili “test” na určenie počtu detí a pohlavia s prsteňom vyšlo vám to? Mne to stále vychádza a stále rovnako nech si to urobím aj 100x, tak ma zaujímajú vaše skúsenosti 😃😃

dskjhfdlkdjhl
3. nov 2023

Toto ma asi taku vypovednu hodnotu ako meranie IQ kyvadlom😉

lulka1983
3. nov 2023

Aj mne áno 😉

mikadooo
3. nov 2023

Áno, vyšlo. Vyšli mi 3 deti, dievča, dievča, chlapec a tak aj mám. Robila mi to kolegyňa, ktorej to vraj tiež vyšlo. Tak u mňa sa trafila na 100% 🙂

autor
3. nov 2023

@dskjhfdlkdjhl rovnako ako test so sódou, alebo tie na určenie pohlavia z lekárne 😂 tie som nikdy neskúšala, ale tento mi urobila známa, robila nám to všetkým 4 ktoré sme tam boli a všetkým to vyšlo. tak takáto voľná diskusia 🤷🏻‍♀️

mirka807
3. nov 2023

Robila som si to a pri oboch mi vysli dievcata kyore aj porodila 🤣🤣 takze verim nato

tehotna40
3. nov 2023

Nerobila som si taky test, ale viem o co sa jedna, tému som otvorila len zo zvedavosti a zaujala ma veta "test so sodou" ,to je aký? O tom som ešte nepočula 😀

doris11
3. nov 2023

@tehotna40 sódu zalejes mocom a ak vyšumí je to chlapec a ak nie tak dievča 😀 niesom si istá či to je tak či naopak ale ide o to šumenie 😂

doris11
3. nov 2023

Mna zase zaujíma to s tým prsteňom a počtom deti 😀 to sa ako robí? 😀

katuskamala1
3. nov 2023

Cely zivot mi vychadzalo ze chlapec chlapec dievca a mam chlapca a dievca a ziaden potrat medzi tym

tehotna40
3. nov 2023

@doris11 to zasa viem ja, na retiazku sa zavesí prsteň, pusti sa nad ruku a keď sa točí, tak dievča, keď ide len hore dole tak chlapec, keď stojí tak uz nič 😀 ale nikdy som to neskúšala ešte

tehotna40
3. nov 2023

@tehotna40 alebo nie toci, ale ide do kruhu:😀

autor
3. nov 2023

Takto som ti to našla na internete 😂
@doris11

maribell
3. nov 2023

Mám kamošky, ktoré na tomto fičali. Vraj na 100% to ukazuje správne, lebo to robili už veeela ľuďom a každému to vyšlo. Ja som mala dvoch synov, tretíkrát tehotná a od nich mi vyšlo dievcatko, tak boli natešené 😅 vraj na 100% to bude dievča. Hádaj čo 😁 mám troch synov 😅

doris11
3. nov 2023

Ďakujem 😂 idem to skúsiť 😂😂

tehotna40
3. nov 2023

@doris11 ja som skúsila s tou sodou, kvôli zvedavosti, vyšlo dievčatko, dám vedieť o pár týždňov či mala sóda pravdu 😀

doris11
3. nov 2023

@tehotna40 ja síce tehotná niesom, ale vyšlo dievča 😂 tak možno ak ešte niekedy budem tak mi bude súdené dievča 😀 ale ty daj vedieť, som zvedavá 😀

anetka34
4. nov 2023

Nám to robila spolužiačka na strednej, keď sme mali 18 rokov. Len tak zo srandy. Vyšlo mi presne to, čo mám. Ale kamoške vyšlo chlapec, dievča a má iba chlapca. Ale raz jej vyšiel pozitívny test a potom hneď potratila.

saxana000
4. nov 2023

Vyslo mi dievca chlapec dievca kedysi strasne davno na strednej ked sme blbli s babami.jednej z nas sa prsten ani nepohol na poslednej stretavke sa rozhovorila ze deti mat nemoze diagnoza totalna sterilita..
Ja mam dceru 7r. vo februari som potratila a teraz cakam dievcatko. Tak asi ozaj na tom bude nieco..

jeanne14
4. nov 2023

Vyšlo mi pri oboch, aj s prsteňom aj so sodou 😃

adaluc338
4. nov 2023

Vyslo...zatial

slavkajurko
4. nov 2023

Mne to nevyšlo, ale poznám ženy ktorým to vyšlo presne. Menej poznám takých ktorým to nevyšlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre